قوانین قهرکردن در رابطه ی زناشویی

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قهر كردن يك نوع خشم و عصبانيت موذيانه است كه ميتواند به روابط آسيب جدي بزند.
قوانين قهر كردن

1) حق نداریم به خانواده های هم توهین کنیم.
2) حق نداریم مسایل و مشکلات کهنه رو مطرح کنیم. تو هر دعوا فقط راجع به همون موضوع بحث میکنیم.
3) شام و ناهار نپختن و شام و ناهار نخوردن نداریم. همه اعضا مثل حالت عادی باید برای غذا حاضر باشن.
4) سلام و خداحافظی در هر صورت لازمه
5) هیچکس حق نداره جای خوابشو عوض کنه.
6) هر کس برای آشتی پیش قدم بشه اون یکی باید براش کادو بخره.
7) حق نداریم اشتباه طرف مقابلو تعمیم بدیم . مثلا عبارت تو همیشه.... ممنوعه. چون اینکار دعوا رو به اوج میرسونه.
8) باید به هم فرصت بدیم که هرکی راجع به دیدگاهش نسبت به موضوع دعوا پنج دقیقه صحبت کنه و طرف دیگه هم پنج دقیقه زمان برای پاسخگویی داره و بعد اگه حرفی باقی موند باید به فردا موکول بشه تا سر و ته بحث مشخص باشه

اگر افراد مي توانستند ياد بگيرند كه آنچه براي من خوب است لزومي ندارد كه براي ديگران هم خوب باشد، آنگاه دنياي شاد و خوشايندتري مي داشتيم.!

تئوري انتخاب
به ما مي آموزد كه دنياي مطلوب من، اساس و شالوده زندگي من است و نه اساس و شالوده زندگي ديگران.!

منبع: كتاب تئوري انتخاب
نوشته: ويليام گلسر
امه رعایت میشه غیرازمورد۴و۶😂

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متافسانه من اتشفشانم فوران میکنم بعد ۳ ثانیه فرو میشینم بعد باید خرابیامو رفع و رجوع کنم
بعد اون روباه مکار ساکت میمونه تا من خودمو بیشتر نمایون کنم
بعد نیششو میزنه
در مورد من صدق نمیکنه قواعد
مث شطرنجه 😆😆😆
اوایل که ناپخته بودم رفتارم اینجوری بود😂😂😂

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
@نهاال
@narngk
@مدیسا
بزرگواران در برخورد با همسر
روش استاتر
می پسندید
یا روش من
یا ببین جان
@Choi mary
@دختران تابستان
برام سوال شد
اولهامثل ببین بودم
بعدهافهمیدم همسرتلاش میکنه حرفاشوبزنه وخیلی دوست داره فقط حرف بزنه تخلیه بشه منم تمرین کردم ساکت باشم تاخودشوتخلیه روحی کنه وحرفی نداشته باشه وبعدمن واردمیشدم😂😂سععععععی کردم با آرامش سعععععععععععععععی کردما خیلی سخت بود تاسعی کنم باآرامش تک به تک حرفهای مربوط ونامربوط راتوجیه کنم وبالامنبرباشم وخودموندی بگیرم وسوی دیگر رانگاه کنم وجوابهایش رابدم ودر آخر من پیروزمیدان وهمسرکه عذاب وجدان گرفته از سوتی دادناش وبدحرف زدناش
حالا دیگه اون سعععععععی میکنه حرفهای مربوط رو بزنه ونامربوطارونزنه چون نیدونه بعدش من جواب در آرامش میدم

فقط مورد۴و۶رعایت نمیشه

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
@نهاال
@narngk
@مدیسا
روش استاتر
می پسندید
یا روش من
یا ببین جان
@Choi mary
@دختران تابستان
برام سوال شد
از نظر من باید یجوری باشی که خانواده ی شوهر نتونن حرکت بعدیتو حدس بزنن من شده وسط دعوا هم یقه جر بدم هم بی تفاوت باشم یا مظلوم و اشک تمساحی یا حتی مهربون بشم برم خاندان شوهرمو بغل کنم بستگی به شرایط داره که کدوم از گزینه هارو اجرا کنم که به نفع خودم باشه در مقابل شوهر هم همینم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از نظر من باید یجوری باشی که خانواده ی شوهر نتونن حرکت بعدیتو حدس بزنن من شده وسط دعوا هم یقه جر بدم هم بی تفاوت باشم یا مظلوم و اشک تمساحی یا حتی مهربون بشم برم خاندان شوهرمو بغل کنم بستگی به شرایط داره که کدوم از گزینه هارو اجرا کنم که به نفع خودم باشه در مقابل شوهر هم همینم
😅😅عالی 😘

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اولهامثل ببین بودم
بعدهافهمیدم همسرتلاش میکنه حرفاشوبزنه وخیلی دوست داره فقط حرف بزنه تخلیه بشه منم تمرین کردم ساکت باشم تاخودشوتخلیه روحی کنه وحرفی نداشته باشه وبعدمن واردمیشدم😂😂سععععععی کردم با آرامش سعععععععععععععععی کردما خیلی سخت بود تاسعی کنم باآرامش تک به تک حرفهای مربوط ونامربوط راتوجیه کنم وبالامنبرباشم وخودموندی بگیرم وسوی دیگر رانگاه کنم وجوابهایش رابدم ودر آخر من پیروزمیدان وهمسرکه عذاب وجدان گرفته از سوتی دادناش وبدحرف زدناش
حالا دیگه اون سعععععععی میکنه حرفهای مربوط رو بزنه ونامربوطارونزنه چون نیدونه بعدش من جواب در آرامش میدم

فقط مورد۴و۶رعایت
یکی از بهترین روش ها رو انتخاب کردی

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اولهامثل ببین بودم

فقط مورد۴و۶رعایت نمیشه
من ک تو عمرم نشده قهر از طرف من باشه
تازه حق با منه اون قهر میکنه
هیچ وقتم تو هیچ بحثی باهاش نمیشه پیروز میدان بود 🤣🤣بحث رو یجوری مدیریت میکنه همیشه خودش پیروزه
بعدم اصلا اجازه حرف زدن نمیده
تازگیا هم ک کلا بحث نمبکنه فقط خشمش رو بروز میده بدون اینکه دردشو بگه چیه
برا من کلا نوبره 😂😂😂

Choi mary

مدیر
@نهاال
@narngk
@مدیسا
روش استاتر
می پسندید
یا روش من
یا ببین جان
@Choi mary
@دختران تابستان
برام سوال شد
با عرض معذرت هیچ کدومتون رو ،روش استاتر خوب هست ولی من به شخصه وقتی عصبانی باشم لجباز میشم پس نمی تونم اونا رو رعایت کنیم و اکثر دعوا های ما سر پول هست انتظار دارین به هم کادو هم بخریم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با عرض معذرت هیچ کدومتون رو ،روش استاتر خوب هست ولی من به شخصه وقتی عصبانی باشم لجباز میشم پس نمی تونم اونا رو رعایت کنیم و اکثر دعوا های ما سر پول هست انتظار دارین به هم کادو هم بخریم
😘😘😘😘
همین بگو
حق بود گفته ات

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ممنون
باورکن تازگی اگه پیش بیادکه بخوام اعتراض کنم صدام بالا بره میترسه چون اووووج عصبانیتومیفهمه ازبس عادت کرده هیچی نگم.هرچند صدامو بالانمیبرم بخاطر بچها
این سعععی که تمرین کردم انجام بدم بیشتربخاطر بچها بود که بحث نبینن هرچندمازک وسوهرعادی هستیم که زیاداهل بحث ودعوانیستیم ولی پیش میاد به خاطربچهاشروع شد ولی به آرامش خودمون هم رسید

بالا