تا به حال دیدین واسه یه لاغر حرف دربیارن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میگن بدتیپ یا میگن نداره بخوره به خودش نمیرسه زندگیش بده شوهرش بده حتما

من که پر شدم دیدم لباس بهم میاد راضی ام شوهرمم راضیه میگه اینجوری لباس بهت میاد

فرم اندامم مهمه خب شکم صاف باشه پا و سینه و باسن کمی پر باشه بقیه جاها خیلی کمتر پر باشه

من دوست دارم مثلا قدت ۱۶۳ هست وزنت ۶۳ باشه حداقل حالا چندکیلو هم اضافه باشی تا ۵ کیلو اینا عیب نداره خوبه

من قدم ۱۶۳ هست دکتر گفت ۶۳ خوبه یه دکترگفت نهایت ۶۵

وزن می کنیم با لباس وزن می کنیم یکی دوکیلو هم فکرکنم تاثیرداره مگه تو خونه بدون لباس وزن کنی

من اکثرا ناهار نمیخورم اکثرا صبحونه شامم کم می خورم ورزشم می کنم ورزش شکم رقص پیاده روی ولی چون برای سلامتیم استرسمو کنترل می کنم پر میشم راضی ام قبلا غذام بیشترم بود ورزشم نمیکردم پر نمیشدم

غذام کم باشه ورزش کنم تاثیرداره ها ولی زیاد نه استرس خیلی تاثیرداره رو وزنم کنترل کنم پر میشم نکنم لاغر باید برای سلامتی و زیبایی وشادابی کنترل کرد دیگه

همسرمم الان پره همون وزن نرمالش شاید چندکیلو بیشتر از من چاق تره شکمش بزرگتره ولی بهش میاد من رعایت می کنم غذاش از من بیشتره ولی خب اون مرد هست اندام زن مهم تره

اونم گاهی شده از فکر وخیال لاغر شده میگن زنش بهش نمیرسه یا نکنه معتاده

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حرف مردم به ...نیست
🤣 من یه جاهایی برام مهمه البته خودمم اندام یکم پر دوست دارم الانم رعایت می کنم ولی پرم چون من فهمیدم استعداد دارم اگه استرسمو کنترل کنم پر میشم به غذا نیست

ولی چاق نیستما

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اندام مرد هم مهمه
اگ اضاف وزن داشته باشه کنسله برامن
آره مرد هم مهمه زن مهم تره شوهرم فکر و خیال کردنی لاغر میشه هر چی کنترل کنه پرتره
به غذاش نیس ۳ وعده غذا میخوره میره سرکارخب و اینکه طاقت گشنگی وحوصله ورزش نداره وقتشم نداره خسته میشه غذاشم کم نیس ولی زیادم نیس

از پایین تنه پر نیس از بالا پره مخصوصا شکمش گرده البته با لباس یکم گرده اونجوری تابلو نیست و یکم خوش تیپه اکثرا هم میگن اینجوری بهت میاد

برام مهم نیس شکمش

واقعا اندام زن مهم تره اون با اون شکم ضایع نیس ولی من اگه اون شکمو داشتم ضایع بودم

من از پایین تنه بیشتر پرم مخصوصا باسن

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به نظر من برای لاغر شدن بدو دکتر تغذیه اون به شما دوست خوبم میگه چکار کن لاغر بمونی ناهار را حذف نکن غذای پختگی درست کن روغن استفاده نکن

melika.j

⭐کاربر برتر⭐
حرف مردم و ولش کن

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حرف مردم و ولش کن
مردم زیاد میزنن ... قرار نیست بخاطرِ خوش خوشانِ بقیه حرکت کنیم که :/

اهمیت نده اصلا به این چیزا
برام مهمه دوست ندارم بگن به خاطر اونا هم فقط نیس خودم لاغر بدم میاد به هرحال من استرسمو کنترل می کنم برای سلامتیم پرمیشم به طور خودکار حتی اگه غذام کم باشه غذام کم باشه تاثیرداره ولی زیاد نه همسرمم همینطوره

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به نظر من برای لاغر شدن بدو دکتر تغذیه اون به شما دوست خوبم میگه چکار کن لاغر بمونی ناهار را حذف نکن غذای پختگی درست کن روغن استفاده نکن
سلام دوست ندارم لاغر بشم گفتم که قدم ۱۶۳ هست وزن نرمالم ۶۳ دکتر گفت چندکیلو بیشترم برام مهم نیس بهتره اندام یکم پر دوست دارم بیشتر از پایین پرم مخصوصا باسن دوست دارم همینجوری بمونم یا یکم کم کنم شکمم صاف تر بشه ورزش می کنم غذامو کم کردم بهترشدم

ناهار اشتهاندارم عادت کردم گاهی میخورم دکتر طب سنتی گفته ولی معدمو خالی نگه نمیدارم چون ضررداره و دهن بو میده میان وعده زیاد میخورم میوه و اینجور چیزها

روغن نمیتونم نخورم نمیشه که کلا

ولی درکل اکثرا اشتهام خیلی زیاده ولی رعایت می کنم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کلا به نظرم باید ۵کیلو از قدت کمتر باشی
اضافه باشی جالب نیست اندام پرم نمی پسندم
دکتر گفت قدت ۱۶۳ هست وزنت ۶۳ خوبه یه دکترم گفت نهایت ۶۵

با لباس وزن کنی یکی دوکیلو تاثیرداره

من دوست دارم وزن نرمالم باشم چند کیلو هم اضافه عیب نداره شکم صاف باشه بدن یه ذره پر بیشتر پایین تنه پر باشه مخصوصا باسن من اینطورم تقریبا

واقعا من اندامم یکم پر بودنی تیپم بهتره همه میگن ولی چاق نیستما

میگم که من غذامو کم کردم ورزشم می کنم ولی با این حال یکم پرم

غذام کم باشه تاثیرداره ولی زیاد نه

فهمیدم استرسمو کنترل کنم پر میشم که خب برای سلامتی باید استرسو کنترل کرد همینطور زیبایی و شادابی

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
غذام کم باشه ورزش کنم تاثیرداره ها ولی زیاد نه استرس خیلی تاثیرداره رو وزنم کنترل کنم پر میشم نکنم لاغر باید برای سلامتی و زیبایی وشادابی کنترل کرد دیگه @ملیحه

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کلا به نظرم باید ۵کیلو از قدت کمتر باشی
اضافه باشی جالب نیست اندام پرم نمی پسندم
دقیقا منم موافقم از پر بودن بدم میاد
من قدم ۱۷۰ دوس دارم ۶۲ ۶۳ باشم
تازه ۵۰ کیلو هم بشم بازم باسن لعنتیم پره 🤣🤣🤣

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
الان چند کیلویی وزن نرمالت ۷۰ هس
پس حتما ظاهری پری دیگه اگه باسنت پره اگه هم همه جا لاغر باشن پر که امکان نداره مگه ترزیق باشه که اونم بهت نمیاد

حتما قسمت های دیگه بدنت هم لاغر نیس باسنت پرتره فقط

۵۰ شدی که ببینی امکان نداره با ۲۰ کیلو کمبود وزن باسنت پر باشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تو ورزش می کنی؟

غذات کم هست ؟

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تو استعداد لاغری داری من چاقی
نه بابا اتفاقا استعداد چاقی دارم میگم الان اکثرا غذامم کم کردم ورزشم می کنم باز پرم چون استرسمو کنترل می کنم

قبلا شده رعایت نکنم ولی استرسمو کنترل نکردم لاغر شدم

بالا