قشنگ ترین متن های توی گوشیتون رو بفرستید...?

• شروع کننده موضوع خدایا تنهام نزار❤
  • تاریخ شروع

nargesam1382

Guest
حد خودت رو بدون....قرار نیست صرفا بخاطر اینکه چند تا بهار و زمستون بیشتر از من دیدی باهات متفاوت برخورد کنم....احترام میخوای؟! پس به دستش بیار.

nargesam1382

Guest
IMG_20230131_223216_876.jpg

nargesam1382

Guest
بعضیارو باید یهو از زندگیت حذف کنی مثل کندن چسب زخم از روی پوستت ، درد داره اما یهو میکَنی میندازی دور تموم میشه!

nargesam1382

Guest
تو بهتر از هرکسی تونستی منو از خودم و وجودم و این که دارم تو این دنیای مزخرف نفس میکشم متنفر کنی!

nargesam1382

Guest
حالم شبیه یه خونست ، یه خونه‌ که از بیرون انقدر خوشگله که دوسداری توش زندگی کنی اما داخلش انقد داغونو بهم ریختست که حتی یه لحظه‌ ام نمیتونی تحمل کنی .

nargesam1382

Guest
‏خیلیامون خیلی وقته از مجازی زده شدیم، فقط چون تو واقعیت کسی رو نداریم اینجاییم .

nargesam1382

Guest
‏فردای اون شبی‌که عمیقا اشک ریختی و کسی نبود ببینه، یه آدمِ کاملا جدیدی .

nargesam1382

Guest
هیچکس سرش شلوغ نیست؛ همش به این مربوطه که تو نفر چندمِ لیستِ اولویت هاشون باشی .

nargesam1382

Guest
‏تو روزاى سخت هيچكس كنارت نيست، اگه قرار بود كسى كنارت باشه كه اسمش روز سخت نبود .

nargesam1382

Guest
از یه جایی به بعد دردا برات عادی میشن .
حرفایی که بهت میزنن عادی میشن .
آدما برات عادی میشن ..
یهو به خودت میای میبینی دیگه کسیو نداری ؛

nargesam1382

Guest
وقتی داشتم سعی میکردم همه رو خوشحال کنم خودمو گم کردم، حالا که دارم خودمو پیدا میکنم همه رو دارم از دست میدم!

nargesam1382

Guest
همه ادما تهِ ته اعماق وجودشون قبرسونی دارن که همه کسایی که خیلی دوسشون دارنو دفن کردن .

nargesam1382

Guest
کاش . .
یکـےبیایدوَبگوید :
چرا لبخندهاۍ تو اینقدر بی رنگ است ؟
و من . .
همہ‌چیز را بیاندازم گردنِ تنهایی...

nargesam1382

Guest
وقتی زورت نمیرسه مجبوری عادت کنی .

nargesam1382

Guest
کاش میشد یه دیواری پشت این دنیا بود هر موقع که از همه چیز و همه ادما خسته شدی میرفتی اون پشت و ارتباطت رو با کل دنیا قطع میکردی، هرموقع حالت خوب شد باز برمیگشتی!

nargesam1382

Guest
رنگِ لبخند زِ رخسار خمارم
گرخیدست و چهره‌زنان رخت بر تن میبندم؛

nargesam1382

Guest
من وقتایی که آرومم
حالم اصن خوب نیست: )

nargesam1382

Guest
من فقط کسایی رو دوس دارم که از همه لحاظ واسه من باشن وقتی حتی اگه یه کوچولو هم کسیو بیشتر از من دوس داشتی خوشحال میشم دیگه تو زندگیم نبینمت...

nargesam1382

Guest
‏زندگيمون شده: برو خداروشکر کن سالمی!

بالا