قشنگ ترین متن های توی گوشیتون رو بفرستید...?

• شروع کننده موضوع خدایا تنهام نزار❤
  • تاریخ شروع

دخی مو مشکی

Guest
خاک من گل شود و گل شکفد از گل من
تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من✨?

tea girl

Guest
Screenshot_۲۰۲۳۰۱۲۸-۲۲۳۰۲۹_Instagram.jpg

Natalie

Guest
This morning I woke up different. I accepted that life goes on... I might still love you, I might still miss you, but I'm better off without you.
So, I'm closing this chapter of hurt because I deserve to be happy. Holding on doesn't make me strong, but letting go does.

امروز صبح یه جور متفاوتی بیدار شدم. پذیرفتم که زندگی جریان داره... شاید هنوزم دوستت داشته باشم... دلم برات تنگ بشه، ولی بدون تو برام بهتره.
پس این فصل از غم و درد رو می‌بندم چون من لیاقت خوشحال بودن رو دارم. دو دستی چسبیدن به چیزی منو قوی نمی‌کنه اما رها کردن این کار رو می‌کنه ?

Natalie

Guest
Never lose that good feeling of hope in the waiting.
Keep the excitement. Keep the joy.
Keep the trust that your season will come in God's perfect time.

هیچوقت اون حس خوب امیدی که تو انتظار کشیدن هست رو از دست نده.
هیجانش رو زنده نگه دار.
لذتش رو حفظ کن.
اعتقادت به زمان‌بندی خدا رو از دست نده و مطمئن باش بالاخره زمان تو‌هم فرا می‌رسه.

Natalie

Guest
هر وقت کم آوردی به یاد بیار که جمال ثریا گفته:

اگر یک روز از من بپرسند قوی‌ترین انسان‌های دنیا چه کسانی هستند؟
جواب می‌دهم؛
زنانی که تنهایی را یاد گرفته‌اند.

Natalie

Guest
یه نویسنده به اسم شقایق شیرویه یه چیز جالبی نوشته بود که خوندنش ضروریه:

یه تراپیست بود که می‌گفت؛
هر وقت خواستی برای قضاوت شدنت توسط این آدما حرص بخوری و خودتو اذیت کنی، فقط چند ثانیه چشماتو ببند و به بعد از مرگت فکر کن!
همون آدما چند روز عزادارتن؟
نهایتا هفت روز!
تازه خیلیاشونم حتی تو مراسم خاکسپاریت شرکت نمی‌کنن.
باور کن این آدما خدا رو هم قضاوت می‌کنن؛
پس برای خودت و به سبک خودت زندگی کن...

nargesam1382

Guest
افسردگی مثل خون ریزی داخلی میمونه کسی متوجهش نمیشه اما فقط خودتی که میدونی چقدر درد داره و داری نابود میشی .

nargesam1382

Guest
‏تا تکلیفتون با خودتون ، احساساتتون ، گذشته‌تون و زندگیتون معلوم نشده ، یه آدم دیگه رو بازیچه دست خودتون قرار ندید .

nargesam1382

Guest
من احساسات و عاطفه دارم؛
فقط شاید لایق دیدنش نیستی

nargesam1382

Guest
یه جایی نوشته بود: بهترین مترجم کسی هست که بتونه سکوت رو ترجمه کنه: )

nargesam1382

Guest
بی‌ احساس ترین آدما هم احساس دارن فقط بهتر میتونن پنهانش کنن که دوباره ضربه نخورن .

nargesam1382

Guest
هیچوقت آدما و خاطراتی که باهم ساختیم رو فراموش نکردم بلکه روزی هزار بار تو ذهنم مرورشون کردم و تهش به خودم گفتم اینا همونایی بودن که بدون من زندگی براشون معنی نداشت!

nargesam1382

Guest
وحشتناک ترین اتفاق دنیا بی حس بودنِ، اینکه نه کسیو دوستداشته باشی نه عاشق باشی نه متنفر باشی، بی حسی اخرین مرحله شکستنه!

nargesam1382

Guest
بیا روراست باشیم. من تاریک ترین و سردترین روزای زندگیم رو تنهایی گذروندم ، پس اگه طوری رفتار میکنم که انگار به کسی نیاز ندارم. متاسفم تقصیر من نیست

nargesam1382

Guest
-شاید روزی دوباره در گذری ممکن در یک پیاده‌رو نگاهمان به یکدیگر گره بخورد...

بالا