فکر کنم تنها سایتی که آرمی نداره همینجاست

یا فاطمه ی معصومه(س)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یه تعدادیشون هم که سنشون بیشتر بود وسط اغتشاشات سال پیش سایت رو زدن داغون کردن وخب اونا هم رفتن با دستور مستقیم مدیر

استارتر
استارتر
لایلاک

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
اها
چ چیزا
ملت بیکارن مث من نیستن ک مث خر کار کنن وددرسم بخونن
آره بابا براشون فیک و فن کیشن هم با کاپل مورد علاقشون مینویسند واتپد که برنامه نویسندگی هست رو هم اشغال کردند

یا فاطمه ی معصومه(س)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اها
چ چیزا
ملت بیکارن مث من نیستن ک مث خر کار کنن وددرسم بخونن
خب بیشترشون بچه مدرسه ای و پولدارها بودن راستش به غیر از سن بالاهاشون خیلی هامون زود عصبانی میشن وبه هر انتقادی واکنش تند نشون میدم واسم آدم رو هیتر میذارن کلا خیلی حساس وگاهگاهی بد دهن هستند

استارتر
استارتر
لایلاک

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خب بیشترشون بچه مدرسه ای و پولدارها بودن راستش به غیر از سن بالاهاشون خیلی هامون زود عصبانی میشن وبه هر انتقادی واکنش تند نشون میدم واسم آدم رو هیتر میذارن کلا خیلی حساس وگاهگاهی بد دهن هستند
عجیب بود

استارتر
استارتر
لایلاک

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
سن بالاها رو نمیگم آدم خوب و بد همه جا هست ولی کره ای ها قشر جووناشون اکثرا خیلی منحرفند یسری حرف های جنسی براشون مثل نقل و نبات میمونه موقع چت کردن باهاشون کلا احساس کردم بی ادبی و بی تربیتی این آرمی ها کمال همنشینی با ایناست

یا فاطمه ی معصومه(س)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سن بالاها رو نمیگم آدم خوب و بد همه جا هست ولی کره ای ها قشر جووناشون اکثرا خیلی منحرفند یسری حرف های جنسی براشون مثل نقل و نبات میمونه موقع چت کردن باهاشون کلا احساس کردم بی ادبی و بی تربیتی این آرمی ها کمال همنشینی با ایناست
ومنی که فکر می کردم کره ای ها خیلی مودبن!!! آخه چند تا سریال دوبله شده دیدم خوبن که؟!

بالا