طرز تهیه قند رنگی شیک و مجلسی طعم دار

وضعیت
این موضوع قفل شده است

هاله

مدیر
طریقه درست کردن یک قند های زیبا و تزیینی و خوشمزه برای مهمانی در منزل

دیگه قند های تزیینی تون رو تو خونه درست کنیدو از بازار خریداری نکنید، طرز تهیه شون خیلی راحته

برای اینکه قند هایی که در منزل دارین رو رنگی کنید مقدار قند مورد نظرتونو در ظرفی بریزید به مقدار خیلی کمی آب جوش روش بریزین درحدی که فقط نم بشن و خمیر سفتی بشن ولی من خودم مخلوط آب گلاب برای طعم دار شدنش استفاده کردم که معمولا گلاب طعم بهشت بهش میده بعد اینکه قندها کاملا نرم شدن (بازم تکرار میکنم اب زیاد نباشه )، بعد قند خمیر شده رو به چند قسمت تقسیم کنید و از رنگ خوراکی یک قطره روس اون بریزید (رنگ دلخواه) که من از رنگ های سبز نارنجی زرد صورتی آبی استفاده کردم
بعد که خوب مخلوطش کردین
میتونید تو قالب سیلیکونی حبه قالب بزنید یا از کاتر شکوفه که خیلی زیباتر هم هست قند هارو قالب بزنید و بزارید کنار تا خشک و سفت بشن . و بعد استفاده کنید .

نکته :شما میتونید از طعم دهنده ها حتی آب میوه استفاده کنید تا طعم های متفاوتی بگیره.

توجه:اگه از قالب سیلیکونی استفاده کردین بعد یک روز که یکم سفت شدن از قالب خارج کنید تا خشک بشن چون تو قالب سیلیکونی مدت زمان خیلی بیشتری نیاز داره بر خشک شدن، برای سهولت کار بزارین فریزر تا یخ بزنه و موقع خارج شدن ترکیبش بهم نخوره

ولی اگه با کاتر قالب زدین تا فردا سریع خشک میشه.

IMG_۲۰۲۳۱۱۱۷_۱۶۰۲۱۴.jpg

ببین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این دیگه چیه😨😨🥭🥭
یه قند پهلو رو بذار بمونه🤣🤣🤣🤣

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا