شکوه مرد/دکتر حبشی

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

این بود که من توی این مصیبت خیلی این برام شیرین اومد. خیلی خدا بهتون .. الهی هر چی میخوای خدا بهت بده. ??

? ۲ کیلومتر راه بودا این همه شکوه . گفت من شبانه ۵ میلیون پول دادم خونه براش رهن کردم تو مشهد

❓گفتم اصرار داری بری فریمان؟ گفت نه من اومد ببینم ... اونجا که هستم آنقدر همه دشنام و فحش و...

? گفتم پس همینجا بمون من جایی برات خونه رهن میکنم .یه مردی که میگه همیشه خانمم له ام میکرده الان شده همه تکیه گاه بدون رقیب یک زن . چقدر گنده اش میکنه...

? گفت آقای دکتر شما فکر میکنید من مرد هوس بازی هستم مثل همونی که خانمم بهم گفت؟ اصلا...

من یه مرد متعهدی ام خب میرفتم خونه این زن و میومدم نمیخواستم چشمم بهش میفته یه وقت دچار معصیتی بشم ?❌

خب عقدش کردم، قصدم چی بود؟ برم اونجا ببینم چیزی نمیخواد؟ کاری نداره؟ پولی داره؟ رسیدگی بکنم ✅

? این یک سالی که این خانم رو عقد کردم خدا رو گواه میگیرم یه بار باهاش مواجه جسمی داشتم اونم فقط به خاطر خودش بوده...

? که یه وقت بر و رویی نداره فکر نکنه بهش اعتنایی ندارم اونم به خاطر او انجام دادم

??❌??‍♀ اما اینکه گفتم دکتر زنم رو میارم اگه بگه این باید بره خودش باید بره فکر نکنید من اونو به زنم ترجیح میدم؛ نه زنم رو آوردم ازش بپرسید

❓ بگید شوهر تو از کی افسردگی اش تموم شد به نشاط اومد؟ اگه نگفت توی این یکسال آخر

♻️ من این زن دوم رو به خاطر محبت و لطف به همسرم نگه داشتم چون افسرده شدم انگیزه زندگی رو نداشتم این به من انگیزه داده محصولش رو دارم تحویل اون میدم

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

??‍⚕بعد گفتم یه نمونه برا من بگو که این خانم بهش شکوه میده اون یکی میبُره

? گفت دکتر یه نمونه اش ۵ کیلو موز گرفته بودم ببرم خونه با خودم می گفتم دو تاش رو بکنم سر راه بدم به این خانم ببینم کاری
نداره؟ بعد این دو تا موز رو هم بهش بدم.

?? رفتم. سلام خانم رد شدم گفتم ببینم کاری چیزی نداری؟ این دوتا موز هم تو ماشین بود گفتم برات بیارم. ( دوتا موز از کنار پنج کیلو)

میدونید بهم چی میگفت؟
میگفت آقا بذارید از زیر باران رحمت قبلی تون بیام بیرون تا بعد...?

? میگی شگرده؟ وایسا بکن؛ شگرده؟ تو بکن ... اگه معتقد به شگردی که من معتقد به شگرد نیستم دارم میگم داره درست حرفش رو میزنه

♻️ اون شیرینی تامینی که از مرد گرفته داره شکوه اش رو میده ✅

مثل شماها پنهان نمیکنه . داره میده...
بعد گفت آقای دکتر بقیه ۵ کیلو رو بردم خونه
خانمم میگفت?

اونجا نذاری ها اونجا رو تازه تمیز کردم بیار بذار اینجا ؛حالا این همه موز برا چی گرفتی❗️

?با دوتا میشدم باران رحمت با بقیه اش هیچی نمی شدم یک گوشه و کنایه ای هم میخوردم تفاوت این دو تا رو دیدید؟

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════﷽ ⃟ ⃟♥️

#سخنرانی_دکتر_حبشی
#جلسه_دوم
(قسمت سوم)

←موضوع→
"شکوه مرد"

??‍♂ یک آقایی اومد پیش من گفت دکتر فقط طلاق ، اگر برای طلاق حرف میزنی ما اینجا بمونیم و الا ما بریم

??‍⚕ گفتم خوب بگو تا من بفهمم . گفت بفهمی نفهمی فرقی نداره . آقای دکتر کمک برای طلاق میکنی؟

◦◌ گفتم حداقل یه توضیحی بده برای خودم میخوام به این خانم کار ندارم??‍♀

گفت دکتر من یه آدمی هستم دست و دل باز اصلا بابام منو اینجوری پرورش داده میوه کیلویی نمیتونم بگیرم صندوقی میخرم ?

داشتم عبور میکردم دیدم وانتی پرتقال های خوبی آورده گفتم آقا یه جعبه بزار صندوق ما?

? سه طبقه پرتقال ها رو بردم بالا؛ دکتر اگه شما اینقدر پرتقال میبردی خانمت چی باید بگه⁉️

? گفتم خیلی باید خوشحال بشه جیغ از خوشحالی باید بکشه بعد هم بچه ها رو صدا بزنه وای بچه ها بیاید بیاید ببینید بابا چی خریده این همه پرتقال!! ??? ??

❓گفتم که خانم تو چکار کرد؟ گفت آقای دکتر خانومم گفت اینها رو میخوای بیاری تو؟ گفتم بله میوه اس دیگه. گفت هر وقت فریزر گرفتی اندازه اینا...

? گفتم تو چه کار کردی؟ گفت منم میوه ها رو از پنجره ریختم تو کوچه و گفتم هر وقت بابات یه فریزر اندازه اینا آورد تو این خونه...

⛔️ یکی اون گفت و یکی من گفتم ....
مرده میگفت آقای دکتر من مرد بی خود، بی فکر،( همه حرفایی که خانمش بهش زده بود)

ولخرج، نفهم، بی شعور .... برا چی این خانم ها اذیت بشم من بی شعور و نفهم و بی فکر وایسم چی کار کنم؟ نمیخوام، میخوام برم، طلاق. از طلاق فقط حرف بزن??‍♂

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

? میبینید؟
ممکنه شما بگید خب یعنی آقای دکتر اون خانم بذاره آقا ولخرجی کنه ، یا پرتقال ها خراب بشه اسراف بشه خوبه⁉️

♻️ کی گفت اسراف بشه؟ کی گفت خراب بشه؟ این شکوه و تامین مرد رو پاشو منتشر کن

? تو به اینقدر پرتقال احتیاج داری؟ خب بقیه اش رو یه کار دیگه کن

علی اگه اجازه بدی یه ذره از این پرتقال ها برا مامانم مامانت خواهرم خواهرت و اینا کنار بذاریم ?

☺️ بعدم میریم اونجا بعد میگن وای این پرتقال هایی که شما...

?? علی یه خانومه هم هست بنده خدا مسکین هست میاد پیش من گاهی من بهش کمک میکنم اگه یه دو کیلو اش رو بذارم کنار برا این خانومه...

? مرد دیگه چی میخواد؟
بیا این پول دستت باشه اگه خواستی...

میبینید؟ عشق تامین، #شکوه_تامین
⇱ اونی که خانوم ها پا گذاشتن روش ⇲

حالا خانومِ درگیره که چجوری راه اینو به مامانش ببنده؟?

⇳ ببینید چه کرده، سقوط کرده تو فکر و دل این مرد چقدر سقوط کرده تو فکر و دل این مرد ⇳

☚ هی میخواست تامین اش رو بیاره یه قسمتی رو هم ازش میگیره می بنده همین رو هم مچاله میکنه ☛

بعد میخوای عشق تامین به تو را پیدا کند؟ از این خبرا نیست?

✎ خیلی اینها نکات اساسی هست که خانوم ها گمش کردند و بدونید این #ریشه_مرده هست

? فرقی هم نمیکنه مردش با سواد باشه روان شناسی خونده باشه یا نخوانده باشه

اهل فرهنگ باشه مودب باشه مهربان .... هیچی ؛ مرد باشه ، این ریشه اش هست??????‍♂

? هیچ چیز دیگه ای درش دخالت نداره این اصل هست

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

? بذارید براتون یکی از خبیث ترین مردها رو بگم که این ریشه اشه

? یه خانومی شوهرش رو آورد پیش من گفت آقای دکتر من با این جانور چی کار کنم؟

? واقعا جانور بود مرد، معتاد، شیشه مصرف میکرد، بی کار...

? زن وقتی اومد چشمش کبود بود روی صورتش هم زخم

گفتم ایشون زده؟ گفت بله این تازه ضربه های کم اش هست دو بار استخوانم رو شکسته?

گفت آقای دکتر من چون تو خونمون طلاق بده پای همه این شکنجه هاش نشستم و طلاق نگرفتم اخیرا یه کاری میکنه دیگه منو به تنگ آورده ?

میره رفقای معتادش رو میاره، تو خونه تریاک از اینا پذیرایی میکنه بعدم جلوی اونا به من فحاشی میکنه. اوهوی، هی بیا، ببر با لگد جلوی اونا منو میزنه?☹️

? گفتم اینکه میگی بی کاره از کجا پول میاره به اونا تریاک تعارف میکنه؟ تریاک هم که همچنین ارزان نیست

گفت دکتر من معلمم از کیف من می دزده?

مرد اینقدر در نهایت خباثت؟ آقا هم نشسته بود اونجا روی صندلی آدامس میجوید هر حرفی میزد مسخره میکرد ?

وقتی خانم گفت این رفقای الدنگش رو ... آقا گفت آهای حرف دهنت رو بفهم من آب کج کرده از دهن اونا رو به تو ترجیح میدم ?

ممکنه شما اون خباثت رو فقط ببینید اما من دارم این جمله رو هم میبینم ??

میدونید داره چی میگه؟
از نظر همسرم که من حیونم دیگه جانورم، پس شیرینی تامین دارم؟ نه؛ پس به این زن میشه لگد هم زد دیگه، پول هم برداشت?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

❗️ولی به این معتادها چرا میده؟ چون اونا میگن اگه تو نبودی ما مرده بودیم?

? برای اونا شده ناجی، برا اونا شده احیا کننده، منبع وجودشون

این #ریشه_مرده
آخ که خانوم ها پا گذاشتن روی ریشه مرد
یکی از جاهایی که زن به مرد گند زده به همین زشتی و بدی گند زده؛ اگه گفتید جاش کجاست❓

همه خانوم ها یکی دو تا هم نیستن گند زدن به مرد ??‍♀??‍♂

? "تو روابط جنسی"
مرد با چی به شکوه میرسید؟ با #تامین_کردن
خانومِ چی میگه؟ منکه نمیخوام به خاطر تو.
وای چه فحش درشتیه

❌ منکه بدم میاد به خاطر تو، خب میخوای بیا دیگه به خاطر تو

? بعد اون خانومِ میگه اس ام مس ات که میاد آروم میشم...

?? اونجا با یه اس ام اس می ره تو #اوج_شکوه
اینجا هستش بدنش هست نوازشش هست پولش هست خونه ای که گرفته سفری که برده
حالا ببینید چطور میرود آن طرف...

مرد کشی مرد کشی مرد کشی متاسفانه خانم ها مشغول این هستن☹️

آخ که اگر این شکوهِ این کلیدِ این رعایت میشد میدونید مرد چی کار میکرد؟ یه جور دیگه ای وارد میشد?♥️

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════﷽ ⃟ ⃟♥️

#سخنرانی_دکتر_حبشی
#جلسه_سوم
(قسمت اول)

←موضوع→
"شکوه مرد"

❓خانم از کجا ورود بکنه تا مرد رو به اون شکوه برسونه؟

? می خوایم بریم خونه مامان، چجوری این مرد رو به شکوه برسونه؟ شما بگید؟⁉️

❤️ من دلم برا مامانم اینا تنگ شده. این چه کار کرد؟ #طرح_نیاز

? ممکنه شما بگید آقای دکتر ما از این نیازها که خیلی طرح میکنیم هیچ محلی نمیده! آخه شما #خالص طرح نمی کنید.

✎ طرح نیاز خالص یعنی چی؟ یعنی دو تا ویژگی داره ⇩⇩⇩

➊ بدون هر اثر اضافی، خالصِ خالص
➋ با غلظت زیاد (بزرگ)

??? مثلا همینکه گفت دلم برا مامانم اینا تنگ شده بعد میومد میگفت علی خب یه چیزی جواب بده دیگه، هیچی نگفتی ، شد اثر اضافی

??برم بپوشم میدونم میگی میخوام برم ، میرم پس، من میرم آماده بشم ، شد اثر اضافی

??? بریم دیگه ها؟ اصلا شنیدی چی گفتم؟ اثر اضافی، اثر اضافی

خانم باید نیازش رو مطرح میکرد میرفت وسط زندگیش?

? اومد گفت دلم برا مامانم اینا تنگ شده بعد میرفت غذاش رو درست میکرد میرفت کتابش رو میخوند تلویزیون نگاه میکرد?

??? الان نیازش رو گذاشت پشت در تامین کنندگی مرد، اگه مرد تامین نکنه از چی افتاده؟ (شکوه)

هیچ مردی خودش رو با دست خودش از شکوهش نمی اندازد ولی وقتی اون ضمانت رو میاری پشتش یا جلوش ، خراب کردی ?

⇦زبان زن #طرح_نیاز_خالص نیست بلد نیستید.

اشکال اینکه اون خانم گفت دلم برا مامانم تنگ شده، اشکالش چیه؟?

خالص مطرح کرده یعنی اثر اضافی روش نگذاشته ولی عنصر دوم رو نداده اگه گفتید چیه⁉️

? کوچولو نشون داده . دلم برا مامانم اینا تنگ شده. یعنی اگه تو اومدی این نیاز رو تامین کردی چقدر شکوه داری؟ کم و کوچولو ?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

❤️ اما اگه میگفت علی همچین دلم برا مامان اینا تنگ شده...

یعنی نیاز کم میشد نیاز بیشتر و بزرگتر
پس مرد تامین کنه چقدر شکوه گرفته؟ ?

?? حالا خانما چکار میکنن؟ تامین های بزرگ رو هم کوچیک میکنن که به روش بالا نره?

?? خیلی از این لباس خوشش اومده اما میگه بد نیست.. آره دیگه خوبه..حالا یک رقم دیگه اش هم بودها اما نه همین خوبه.☹️

نمیگه واااای علی اینقدر این لباس خوشگله وای علی اینقدر خوشحالم ?

میگه خب پس پاشو بریم یکی دیگه هم بخریم...اگه اینقدر شکوه می آید?

⇦بعد خانما به خاطر اینکه یه وقت فکر نکند چه کار کرده حالا یه وقت فکر نکند چه کار مهمی کرده .... گنده ها و بزرگ ها رو هم کوچک میکنه?

☆ این باید میگفت همچین دلم برای خونه مامان (یعنی باید با غلظت زیاد مطرح کنه) بزرگ اش کن هر قدر میتونه

آخ که اگر زبان زن #طرح_نیاز بود با این فقط از ناحیه مرد #تامین می آمد که تامین .... اصلا هم ته (پایان) نداشت

?? حتی اگه دستش خالی میشد میرفت درخواست میکرد بگیره که بیاره...

?? این قصه مرده ، کلید مردی که خانم ها گم کردند ?

? برید ببینیم؛ اگر خانم با طرح نیاز خالص بیاد چون مرد شکوهش در تامین کردن هست

??‍♀ اگر خانم از زبان طرح نیاز خالص بیاد پشت این تامین کنندگی ⇩

?? زبان طرح نیاز خالص رو ببره و اون دو ویژگی که گفتیم بدون اثر اضافی با غلظت زیاد ⇩⇩

⇦حتما حتما مرد یکی از این سه رفتار رو در برابر شون بروز میده استثنا هم ندارد??

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

?بذارید یه نمونه از طرح نیاز خالص بگم:
من داشتم کانال های تلویزیون رو جابه جا میکردم ?

خانمم گفت که اگه دنبال برنامه خاصی نیستید یه دقیقه اون کانال ۴ رو میزنی؟?

? منم دوباره کانال ۴ رو زدم داشت نشون میداد یه عده حاجی دور خونه خدا طواف میکنن خانوم من تا این صحنه رو دید با یه التماسی نشست ?

? ⇦??من نیاز اش رو دیدم ولی صدای نیازش رو هم میخوام چی گفتم؟ نگفتم میخوای ببرمت❓

? که اون از فردا شروع کنه بریم دیگه، خودت گفتی دیگه، مگه خودت نگفتی، پس کی میریم، گفتی دیگه، پس بریم دیگه،......خفه کنه ....

?❌ که بعدم دیگه شیرینی تامین رو از من بگیره دیگه وظیفمه، خودم گفتم، وعده دادم پس باید.....

? گفتم که میخوام این صدا نیازه رو بشنوم
گفتم اینا هم دور خونه خدا خوب کیف میکنن

? خانمم می‌تونست برگرده بگه بله چرا ما نمی ریم کیف کنیم؟ بله خوش بحالشون راستی شما چرا نمیرید ثبت نام کنید‼️

? من چی می گفتم؟ یکم از اون مخارجت کم کن تا به حج هم برسیم ...?

ایشون چی گفت؟ گفت آخی چقدر دلم میخواست الان اونجا می بودم ... ♥️?

من میتونم اقدام نکنم⁉️
میبینید؟

? اینکه میگم کلیدش دست زنه، کلیدش دست زنه، طرح نیاز خالص، گفتی؟ برو وسط زندگیت

? مطرح کردی این نیاز رو بذارید، این دیگه برداشته نمیشه از اینجا ....

❍ اگر خانم طرح نیاز خالص بکنه مرد سه کار میکنه ⇩⇩⇩

⇤اول تامین میدهد . از اون تامین هایی که شما دارید میگیرید؟ نخیر؛ تامین با طراوت و شوق?

???خیلی از این تامین هایی که شما میگیرید که بعد از اشک و آه و گریه و اعتراض و فریاد و نمیخوام و قهر و پس نیستم و اگه اینو مگه نگفتی و ثابت کردم و فشار آوردن و ... اینا اسمش تامینه‼️

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

???‍♂اونم به حداقل هاش اکتفا میکنه حاضر نیست یه قدم اون ور ترش رو بره ...

? تازه برا همین هی تو سرت میزنه؛ تازه سفر رفتیم، ببین کی سفر رفته، برو ببین اگه این کی تو خونه اش اینا بود....

بعدم هی اینو به روت میاره، هی سر همین فشار میاره...♨️

اینایی که دارید به اسم تامین میگیرید تامین نیست همون #معامله است که مرد برا در برابر است میدهد ⚖

⇱ آخ که تامین مرد چیز دیگه است . اگر زن نیازش رو مطرح میکرد. خالص، میرفت وسط زندگی. مرد تامین میکرد با طراوت?

? میومد خونه مامان. نه از اون اومدنایی که دیر میاد و بعدم چایی نمیخوره و زود میخواد ضبره

? مامانجون سلاااام باغچه تون چرا خرابه؟ (هی هم میخواد تامین کنه) یه بیلچه به من بدید؛ مهتابی تون چرا خرابه؟ یه من یه نردبان بدید. هی میخواد تامین رو اضافه کنه?

◆◇ بعد آقا میگه تا میرم خونه مامانش، مامانشون بنده خدا یکم بی دست و پا ان خیلی از وسایل شون خرابه ?

? بعد میگم مثلا این چرا روشن نمیشه؟ میگن خرابه؛ میگم یه آچار بدید. میگه تو نمیخواد خودتو لوس کنی تعمیرکار میدن تو نمیخواد دخالت کنی...?

☹️ چنان له ام میکنه ....
ریشه اینه

( به طرز بیان مرد هم ربط داره؟ ) چرا از مرد شروع بشه؟ مرد هر جور بخواد بگه ریشه اینه، ریشه رو گرفتید❓

?? دستگیره دیگه زبانی نداره به چرخاندن شما کار داره در باز شد تمام این زندگی با هر چه دارد مال شماست♥️

مرد را باز بکن همه داشته هاش ماله توست، آخه بلد نیستی باز بکنی خرابش میکنی...
با طراوت میداد?

دوم گاهی مرد شرایط تامین را ندارد آیا من در این وضعیت بهش طرح نیاز بکنم⁉️

اگه بلدی #طرح_نیاز_خالص بکنی حتما بکن چون دو تا اثر داره یکی اینکه مرد بدهکار زن میماند نیازه رفت این پشت تا تامین نکنه از #شکوه خبری نیست پس بده کارت هست

☺️ حالا بی شرایطی مال الانشه فردا میده یه هفته دیگه میده یه وقت دیگه میده ، خوبیش چیه؟

?اگه من زن بودم وایمیستادم ببینم مردم کجا شرایطش رو نداره همونجا میرفتم طرح نیاز خالص بهش میکردم ؛ درست نقطه عکسش طرح نیاز با فشاره?

? زنی که تو شرایطی که مرد نداره بره طرح نیاز با فشار بکنه تمام انگیزه مرد رو از تامین میگیره یعنی بعد هم که شرایطش پیدا بشه باز هم تامینت نمیکنه

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

?? یه جواب درشتی هم بهت بده. شعور نداری، نمی فهمی نداریم ...

? بعد هم که داشته باشیم میگه خب حالا که داریم میگه بیا ، بعدش هم بهت نمیده وقتی با فشار اومدی ...

? حالا #خالص برو #بده _کارت که موند، #امتیاز_تاخیر رو هم بهت میده، فقط به تامینه اکتفا نمیکنه

مثال آقا امشب درس داشته دانشگاه داشته میگه همین دو سه روز نمیتونه تا امتحاناش رو نده هیچ جا نمیتونه بره همونجا میرم طرح نیاز خالص میکنم ?

چی میگم؟ وای این قدر دلم برا دیدار مامانم لک زده...?

◌ حتی اگه مرد گفت یعنی الان بریم؟ بگو آاه بابا تو این شرایط کجا میخوایم بریم؟ فقط حس ام رو گفتم ...

◌ حالا مرد بعد از اینکه کارش تمام شد فقط میبرتت؟ نه

◌ خانم بیا اینجا، از این فروشگاه یه چیزی برا مادرت انتخاب بکن.?

? این اون امتیاز تاخیر است که گذاشته روش که تو نگی ولم میکنه. بگی اضافه هم میده اگر نگاهش رو با طرح نیاز خالص ببرم

حتمیه اصلا راه نداره یعنی اگه یه کاری رو قدرت امتیازش رو داشته باشه عذرش رو میخواد?

? خیلی دیگه اذیت شدی این دو سه روزه، دیدی که دیگه ببخشید ، خیلی باید ببخشی ....

یه شیرینی رو با یه چیزی میده یه شیرینی رو در بیانش می ذاره?

تو وقتی اومدی شکوه رو پایمال کردی برای چی تامین بده‼️

مگه نمیده به خاطر اون وقتی قبلا گرفتی شکوهش رو، برا چی تامین بده؟??‍♂

وقتی بگی من همین الان میخوام اسمش چیه؟ #فشاره دیگه

ولی اگه گفتید وای چقدر دلم میخواست همین الان خونه مامان میرفتم (بعد پشت سرش می گفتم) نه نمیخوام حسم رو گفتم ?

⇦وقتی بگی همین الان ، همین الان که نمیتونه بده پس امتیاز تاخیر رو هم روش میذاره?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════﷽ ⃟ ⃟♥️

#سخنرانی_دکتر_حبشی
#جلسه_سوم
(قسمت دوم)

←موضوع→
"شکوه مرد"

⇦سوم گاهی مرد قادر نیست، شرایط اش نیست اصلا قادر نیست قدرت چنین تامینی رو نداره

? آیا اینجا هم ما طرح نیاز بکنیم؟ حتما بکنید . اثرش چیه؟ اثرش رو ببینید ⇩⇩⇩

♦️برای همیشه مدیون زن میماند
مدیون زن حتی تا بعد از مرگش

?? آقا یه تامین های اینجوری کرده حالا تو رفتی یه نیازی گذاشتی نمیتونه تامین کنه، به خاطر این تامین کوچک ها سرت منت داره؟ دیگه نه

? بعد برای این چی میگه؟ بمیرم ، خیلی دلش میخواست ، نشد از این میسوزم که نشد ....

⚠️ به شرط خالص ها این جمله خالص رو یادتون نره. خالص خالص...

اثر دومش چیه؟ اینو نمیتونه به علت گندگی و بزرگی تامین کنه اینو که میتونه بدون اینکه درخواست کنی بهت جایگزین میده?

?? یه خانمی مراجعه کرد به من، گفت آقای دکتر من یه شوهری دارم کارمنده درآمدِ درامدش اونقدری نیست که بتونیم پس انداز هم بکنیم.

? این کار یه روز دو روز یکسال و دو سال هم نیست من میدونم تا آخر زندگی هم همین ایم چون نه پدر و مادری داره ما رو حمایت کنن و پدر و مادر منم همچین امکانی ندارن

من میدونم تا ته زندگی با این آقا اجاره نشینم من با شوهرم از خونه مستقل حرف بزنم❓

? گفتم حتما بزن، نه اینجوری که زنها میزنن
گفت دکتر زنها چجوری میزنن؟گفتم مرد کش؛

? چی میگه؟ اسبابام شکست از بس این ور و اون ور جابه جا کردم یعنی ای بشکنی با این تامین کردنت ?

? منکه همش زیر دست صاحب خونه یعنی تو منو له کردی زیر دست صاحب خونه?

?منکه باید آرزو خونه مستقل رو به گور ببرم یعنی ای به گور بشی با این تامین کردنت☹️

??‍⚕گفتم طرح خالص بکن
دکتر چجوری⁉️

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

⛱ گفتم یه وقتی که بردت یه جایی بهت نعمتی داده برده یه جایی بگردونه تفریحی (اینو) بهت داده اولا اینو بزرگش کن اینکه اینقدر نیست، ولی از نظر منِ زن بزرگه بزرگش کن بعد که اینو بزرگ کردی از (این) حرف بزن

? آقا خانوم رو برده ویلا های اطراف مشهد بگردونه، اون روز حسابی وای امروز چه خوش گذشت، چقدر اینجا عالی بود ، چه هوایی داشت وای چه غذایی، چه قدر تو خرج کردی
هی اینو گنده کرد و گنده کرد... ?

? می گفت بعد دکتر وقتی داشتیم برمی گشتیم اصلا من نمیخواستم. می گفت از این زیلوها هم بگیریم خونه لازم داره، این سبد ها خیلی خوشگله بذار یه قیمتش رو بپرسم.

? یه عالمه خرت و پرت گرفت ریخت تو ماشین بعد من دیدم وقتشه گفتم اینقدر دلم میخواست یه خونه مستقلی داشته باشم

? و بعد به خاطر اینکه مرد فکر نکنه دارم بهش شکایت میکنم گفتم علی تو همیشه خونه هایی برا من اجاره کردی بیش از انتظارم من به اینقدر هم راضی بودم

?? ولی تو اینقدر خوبی همیشه هر جا برا من اجاره کردی بیشتر از توانایت برا من اجاره کردی از این جهت خیلی ممنونتم

? اینکه گفتم خونه مستقل یه وقت فکر نکنی دارم بهت شکایت میکنم نه حرف دلمو زدم دیدم الان خیلی خوشحالم بگم اینم تو دلم

? گفت آقای دکتر اومد دیدم هی این ور و اون ور زنگ میزنه ببینه پولی وامی اجاره ای چیزی میشه؟

?? نتونست . خونه رو نمیتونه بخره...
خانم رفته بود سوریه و اومده بود برا من هدیه آورده بود که شما اونی که یادم دادید منجر به این شروع شد؛ ?

برا خودم عجیب بود انتظار داشتم با این آموزشی که من به این خانم دادم یا محل اجاره بهتر بشه یا یه وسیله ای توش بیاد?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

? یخچالی بخره براش، فریزری ، بره گاز اش رو عوض کنه یا یه امکانی رو توش زیاد کنه که برگرده به موضوع خانه انتظار ذهنی من از تاثیر اون مشاوره این بود...

دیدم اینو برده سوریه ، بهش گفتم خانم من انتظار داشتم یه وسیله ای بخره چرا سوریه برده⁉️

گفت آخه هفته پیشش خاله من رفته بود سوریه من اومدم گفتم چقدر دلم میخواست قبر حضرت رقیه را ببینم?

✉️ اومدم روز بعد دیدم که دو تا بلیط توی طاقچه ست گفتم اونا چیه؟ پاکت ها مال کیه؟ نمیدونم؛ رفتم باز کردم اااا داری میری سوریه؟ کی؟ دوتا هم که هست، ااا اینم که مال منه... ?

گفت بریم ببینیم قبر حضرت رقیه چجوریه؟?♥️

❁. خونه رو نمیتونم بخرم سوریه که میتونم ببرم ولو که نخواسته باشی جایگزین میدم .

ممکنه بعضی ها بگن شما این حرفتون مغایر کلام حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها ست آیا حضرت زهرا نگفتن من هیچ وقت از مرد چیزی رو نمیخوام که در توانش نباشد‼️

بله گفتم منتها فشارش رو گفتم نه درخواستش رو (اینها رو قاطی نکنید با هم)??

?? بله هیچ وقت حضرت فاطمه نگفت علی جان کو غذا؟ نداری؟ برا چی اومدی؟ میخواستی نیای منو بگیری تو که نداشتی برا چی اومدی؟ این حرف رو نزد

✍? میگه که علی اومد دست خالی به خونه (ببین ارزش تامین کنندگی شیرینی تامین کنندگی مرد رو ) دستش خالی سفره خالی مطبخ خالی، گفت فاطمه جان چرا چیزی نمی گویی؟ شکایتی بکن ...

گفت آخه شویم رو می شناسم میدانم که اگر داشت و میتوانست میآورد تو کی چیزی را کم گذاشته ای که من مطالبه کنم ای همه تامین کننده من?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

(علی نشست تو خونه گفت خیلی ممنونم خوبه که خوب می فهمی!؛ اینجوری گفت؟! )
میگه علی ننشت برگشت رفت کار یهودی را انجام داد که با قرص نان بیاید.?

☜ و همین فاطمه (س) در فصلی که در همه مدینه انار نبود از علی انار نخواست؟ با طرح نیاز خالص که علی سفارشش رو از یمن داد
بعد خیلی وقتها فاطمه هیچی نخواست علی براش آورد

?? ?? علی میگه اومدم خونه دیدم فاطمه داره دسداس میکنه حسن و حسین روی پاهایش و دست هاش پینه بسته از دسداس

? اومد گفت یا رسول الله فاطمه را در حالت سخت یافتم آیا میشود برای ما کنیزی بفرستید؟ علی رفته التماسش رو میکند

?? زنان ما اینطور میگن (تو که میبینی من دستم برا بچه بنده، هم دسداس کنم چی کار کنم دیگه)

?✨ که شنیدید پیامبر چه چیزی را وعده داد؟ تسبیحات حضرت زهرا را داد

علی آرام شد! دوباره برگشت یا رسول الله برای این نعمت عظیم الهی که مومنین را شاد کرد ممنونتم اما ما کنیز میخوایم من فاطمه رو خیلی دست تنها یافتم?

?? تا پیامبر فضه را فرستاد

طرح نیاز خالص... طرح نیاز خالص... نمی تونید چه میکند متاسفانه خانم ها این مسیر رو گم کردند?? یک چهارمی هم هست که آی که اگر خانم اون میشد و میبود میشد اونقدر از طرف مرد خوردنی بود اونو بهتون نمی گم چون طاقت اش رو ندارید?

پاسخ حضار: (طاقطتش رو داریم بگید.)
واااای الان یادتون دادم میگم زن باید زبانش طرح نیاز خالص باشه میگه طاقت اش رو داریم بگید... میگه نه بگید دیگه بگید...?

?? وقتی میگم زن زبانش طرح نیاز خالص نیست... الان یادتون دادم...

نرید بگید نخیر مردا مشکل دارن ما اگه بگیم هم فایده نداره... اصلا نمی تونید بگید یکم تمرینش رو ندارید...☹️

الان یادتون دادم ببینید چجوری تحویل ام میدید ...?

? تو یه جلسه ای من گفتم دیدم هیچ کس هیچی نگفت گفتم نمیخواید بگم؟ گفتن میدونیم که آخرش خودتون میگید گفتیم برا چی خودمون رو خراب کنیم ...

یه جای دیگه گفتن حق الزحمتون رو حروم نکنید بگید دیگه باید بگید وظیفه دارید بگید...
این میشه همون که طرح نیاز خالص رو میکشه و بعد شکوه تامین رو از مرد می‌بره??

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

☎️ بعد خانمه زنگ میزنه به من دارم میرم تو یه جلسه ای میگم ببخشید الان برام مقدور نیست که به تلفن تون جواب بدم. میگه پس چرا شماره تلفن تون رو دادید؟!!

?? حالا خانمی زنگ زده میگه آقای دکتر اول خدا بعد شما من آخرین نقطه امیدم شمایید و مطمئنم که این کار فقط از دست شما بر میاد.
میشه از اینجا عبور کرد؟ میشه از کنار این نیاز عبور کرد؟

طرح نیاز خالص، آخ که زبان زن این نیست، زبان زن با مردش این نیست اگه بود بعد اون صندوقچه باز میشد ??

❓اما این چهارمی چیه که متاسفانه خانم ها نیستن

☜ اینکه خانم بتواند حفظ کند حالات و رفتار را پس از رد درخواست. ☞

❌ وای که وقتی درخواستش از طرف مرد رد میشه دیگه بهم میریزه قاطی میکنه احساسش حالتش رفتارش لحنش خدماتش محبتش همه چیزش قاطی میشه ....

یه چیزی بهتون بگم گاهی مرد عمدا درخواستتون رو رد میکنه تا حالت تون رو ببینه ?

✉️❓مثلا بهتون گفته عید میریم شمال. بعد تو میای میگی علی بلیط گرفتی چیزی به عید نمونده ها...

? بلیط برا چی؟ مگه نگفتی میخوایم بریم شمال؟ شمال ام کجا بود؟ مگه وقت میکنیم شمال بریم؟ اااا مگه تو نگفتی؟ بابا میریم شوخی کردم شوخی کردم...

درخواستت رو رد میکنه ببینه تو سر جات وایمیستی .ناخودآگاه ها خودش هم متوجه نیست. نه اینکه این تله رو فهمیده نه ، عمدا درخواست رو رد میکنه

✨ آخ اون زنی که اگر بعد از رد درخواست حالش سر جاش بمونه مرد هرچی داره پیش پاش می پاشه اصلا نمیاره می پاشه ✨

بذل و بخشش کردن با دادن فرق میکنه ها
اینکه میگه خداوند بذل عنایت داره، می پاشه یعنی غرقت میکنه در بهره اش نمیاد بدهد?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

?چند تا سوال داشتن که پاسخ میدیم؛

❓یکی گفتن بنده نسبت به همسرم خیلی حساس هستم وقتی بگو بخند بی جا میکنه حرص میخورم

??‍⚕ پاسخ وای میدونید مرده داره تامین میده از #نشاط بعد اسمش رو میذاره بگو بخند بی جا این فکر میکنه داره زنش رو ...

?? مثلا مسخره بازی در میاره، شوخی میکنه، می پره، عدای اینو در میاره، خیلی خب خودتو لوس نکن ... بدم میاد از این رفتارت...?

???? این مثل اینه که من بچه رو بلندش کنم جیغ بزنه بگه وای مامان ببین بابا چی کار میکنه. میگه اگه من دیگه تو رو بلند کنم این عوض شادیته؟!?

حالا بله ممکنه بگی بچه ترسید... باشه این باید بگه بابا میشه به جای اینکه منو بلند کنی... من از این میترسم. بابا حالا که میخوای منو بندازیم بالا بیا منو رو دوشت سوار کن☺️?

? از خدامه... دیگه بچه رو بالا نمی ندازه میفهمه این میترسه به جاش رو دوشش سوارش میکنه

?? یه چیزی بهتون بگم اعتراض می خوای به مرد بکنی، شکایت می خوای به مرد بکنی، مخالفت با رای مرد می خوای بکنی، زبانش طرح نیازِ فقط #طرح_نیاز_خالص??

حالا اومده میگه بریم خونه مامانم. من نمیام حوصله ندارم پامو اونجا نمیذارم تو میخوای بری برو من نمیام??‍♀

⛔️ مرد رو کشتی .. اون فکر میکنه داره بهت تامین میده ...

نمیخوای بری مخالفت میخوای بکنی با طرح نیاز بکن همینجوری که داری لباس می پوشی بگو اینقدر هم خسته هستم... ?

خب بمون تو که خسته ای چرا میخوای بیای؟
خب نه دیگه، بده نیام خونه مامان اینا ناراحت میشن... ولی اینقدر الان یه حالی دارم ?

بشین بشین نیا اصلا منم نمیرم بیا حالا چطوره خوبی؟ میخوای بریم یکم جگر و کباب بگیریم بیاریم❓عنایتش رو هم میذاره

مخالفتت رو هم با طرح نیاز بگو طرح نیاز آخ که این طرح نیاز اساسه ??

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

? طرح نیاز رو به صورت ضعف هم بگو علی میدونی تو میای بگو بخند کنی میخوای به من نشاط بدی اینو میفهمم خیلی از این بابت ازت ممنونم که میخوای روح منو شاد کنی میخوای منو به وجد بیاری?

ولی من یکم آدم حساسیم اینجور موقع ها به جای اینکه از اون لذت ببرم اذیت میشم بعد میدونی منو چی خیلی خوشحال میکنه??

اونی که خوشحالم میکنه رو میذارم جلوش.
پیداست❓

این دیگه بعد از این این کار رو نمیکنه می ره دنبال اون چیزی که تو رو خوشحال میکنه چون این اصلا قصدش اینه میخواد خوشحال کنه ☺️

? اما یه نکته ای رو بگم
خانم هایی که شاغلند مرد کشند بدون اینکه تصمیم گرفته باشن⛔️

ببینید؛ مرد دوست داشت تو همه نیازهات برپایه چی باشه؟ مرد. خانمی که شاغلِ و برای خودش درآمد داره . ببینید داره به مرد چی میگه??

? میگه من قسمتی از نیازهام بر پایه توست قسمت دیگه اش برپایه درآمد خودم هست
به خصوص اگه اینو تو سر مردم بزنم.
چی بگه؟

بگه فکر کردی تو داری منو اداره میکنی؟!!
بیا تو نباش مگه من میفتم؟ من روی پاهای خودم وایسادم این یعنی خاک بر سر تو و همه تامین کنندگی هات?

??وقتی تو از این درآمدها داری مرد چکار میکنه؟ اول از درآمد تو شروع میکنه مخارج رو

? علی یکم پول بده میخوام برا مامانم از اینجا سوغات بخرم پول هات رو چی کار کردی؟ از پول های خودت بخر بعد

?? میگه علی یک روسری دیدم. حالا تو فعلا از پول هات بخر من بعدا بهت میدم

? بعد میگه قبض گاز اومده علی ها اخطار قطع اومده داری که بدی؟ من بعدا بهت میدم

بالا