شکوه مرد/دکتر حبشی

Luna

Guest
?بسم الله الرحمن الرحیم ?

#سخنرانی_های_دکتر_حبشی
#جلسه_اول
(قسمت اول)

←موضوع→
"شکوه مرد"

??خانم ها توی زندگی زحمت زیادی میکشند ولی محصول چندانی نمیبرند. این مسئله برمیگرده به اینکه از مرد شناخت روشنی ندارند.

? شما وقتی میخواید داخل خونه ای بشید هر در یه دستگیره ای داره. یه دستگیره با کشیدن باز میشه یکی با چرخواندن باز میشه

? یه دستگیره را باید کلیدش را بزنی، درهای امروزی رو نمیخواد اصلا زحمتی بکشید کافیه در آستانه تاثیرش قرار بگیرید، خودش باز میشه ?

⇚میخوام از این مثال استفاده کنم بگم :اگر زن آستانه تاثیر بر مرد را می شناخت، نتیجه چیز دیگه ای بود.

? آنچه که رنجش و فشار و زحمت و خدمات زن رو زیاد میکنه ، و برداشت زن رو کم، نشناختن این کلید، یا دستگیره تاثیر در مرد هست.?

? یه جمله ای هست قدیما میگفتن باید با آب طلا بنویسن شما با همین قلم های معمولیتون هم بنویسید و طلایی عمل کنید به نتیجه های مطلوبش دست پیدا میکنید.?

✹⇦#شکوه_مرد در تامین کردن زن است.⇨✹
ممکنه شما این جمله رو از من نپذیرید و نقد داشته باشید بگید اتفاقا به نظر ما چیزی که مرد بهش اهمیت و توجهی ندارد تامین کردن زن هست.??

➖چرا این حرف رو میزنید؟!
➖چند نمونه براتون پاسخ میارم.

✎ دیدید آقایون متاهل به آقایون مجرد تبلیغات منفی و سوء فراوانی دارن میگن ازدواج نکنید، بدبخت میشید?

⇚کدام آقا قبول کرد! و ازدواج نکرد. مرد اگر به تامین زن نپردازه، فاقد هرگونه ارزش و شکوه و امتیازه. ??

خانمی به من مراجعه کرد، گفت که آقای دکتر شوهر من خانمهای دیگه رو به من ترجیح میده.?

چطور همچین برداشتی داری؟
??‍?گفت شما قضاوت کنید شوهر من از محل کارش اومده خسته، من گفتم علی جان بریم تا خونه مامان؟ گفت حرف نزن دارم از خستگی میفتم فقط یه بالش به من بده بخوابم.?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

☎️ منم قبول کردم صرف نظر کردم از درخواستم رفتم براش بالش بیارم. تلفن زنگ زد، گوشی رو برداشتم سلام پروین خانم شمایی؟ آقا رضا چطورن؟ با علی آقای ما کار داری؟ گوشی
خدمتتون...

? بیا علی، پروین خانم زن آقا رضای همکار، گوشی رو گرفت. بله ده دقیقه دیگه من اونجام.?‍♂

بله ... من میگم بریم خونه مامان، جون نداری الان پروین خانم زنگ زد به جون اومدی!?

? آقای دکتر دیدین این خانمها رو به من ترجیح میده؟ گفتم نه. پس علت کجاست⁉️

❍⇚پروین خانم از این جمله آمده تو از این جمله نمیای. پروین خانم چی خواسته بود گفته بود: آقا رضا نیست، بچه تب داره من شماره و آدرس یه درمانگاه رو میخوام.??

‼️ میگه اومدم، علت چیه ازش درخواست هم که نشده...

?چون اگر الان بره و بیاد به اوج شکوه تامین میرسه چه بسا که پروین خانم هر جا که بشینه بگه... اگر نبود علی اقا...

? شما چی میگی؟... میگی وظیفته...
گفتم تو باشی چی میگی؟
گفت میگم: بدو علی این بچه تب داره

? شکوه تامین بهش میدی!
شیرینی تامین بهش میدی!
میگه نه...

✺نمونه سوم
? مادری اومد گفت دکتر پسر منو چیز خورش کردن.

خانم این خرافات چیه میگی؟!
گفت بچه من انقدر به بکر بودن دختر حساس بود که میگفت جایی که برای خواستگاری میریم خواستگار قبلی هم نداشته باشه...?‍♂

?‍?‍? الان مصره یه خانمی رو براش بگیریم هفت سال از خودش بزرگتر دوتا بچه داره شوهر قبلیش هم معتاد بوده مطلقست.

?‍♀ میگه یا این یا مرگ. همه دخترای بکر رو هم گذاشته کنار. گفت خب چیز خورش کردن

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

☺️ گفتم راست میگی چیز خورش کردن ولی نه با اون چیزی که شما گمان میکنی...

???‍♀ این خانم به این پسر جوان چی گفته بود؟ گفته بود من با اون شکست قبلیی که تو زندگیم خوردم همه چیز رو از دست داده بودم

? اما از اون موقعی که تو پیدا شدی دوباره احساس احیا شدن دارم

? آقاهِ با تامین کردن زن به شکوه میرسید . الان به مقام ناجی ، احیا کننده رسیده. این رو بذاره بره! ...

بره در خونه اون خانم! که میگه و اما مهریه من، شرایط من...??‍♂
مگه دیونست؟!! ?

پس همین جا میمونه همه حساسیت هاش هم میریزه?

? شکوه مرد در تامین کردن زنِ
متاسفانه خانم ها صاف پا گذاشتن رو همین شکوه ، تبدیلش کردن به وظیفته

بعد میخوان این مرد راه بیفته...
متاسفانه از همون لحظه ای که خانم ورود میکنه به زندگی، مرد کشی میکنه?

?? چی میگه...
خواستگار داشتم چجور ...
مرد اومده شده همسر این خانم، خانمه میگه خواستگار داشتم. فاتحه تامین رو نمیخونه؟?

این مرد انگیزه داره؟
میتونه عنایت بخشی و تامین این زن رو داشته باشه؟☹️

??❌?? زن چطور مردکشی میکند؟ ...
چون نمیدونه و خبرِ و اثرش رو نداره کلیدش رو گم کرده داره هی میزنه به این در. نفس خودش رو حبس میکنه میزنه به این در

? گیرم در شکست داخل هم اومدی دیگه این در که زندگی نمیشه برات، زندانه

چشم رنگیم

Guest
بیشتر مشکلای زن و شوهرام سر همینه

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════﷽ ⃟ ⃟♥️

#سخنرانی_دکتر_حبشی
#جلسه_اول
(قسمت دوم)

←موضوع→
"شکوه مرد"

??‍♀آهای خانوم هایی که ایستادید و فشار میارید تا یک امتیازاتی رو از مرد بگیرید. گیرم گرفتید، امتیازه رو گرفتید. مرده از دست رفت.??‍♀

??‍♀تامینی رو پیدا کردید. تامین کننده دور شد،اصلیه رفت. آخه این دیگه چجور تامینیه آدم وقتی پای یه رفتاری هزینه میپردازه باید میزان بهرش رو هم محاسبه کنه?

⇚بنده بیام شادی کنم بگم این قلم رو گرفتم. میگن آقا چقدر پاش دادی میگم دو ملیون میگن اینکه دو هزار تومان بیشتر نمی ارزه تو دو ملیون پای این هزینه دادی...?

➿ حساب کردی چی به دست اوردی. حساب نکردی چی به پاش دادی؟

? آخ که طرز زندگیِ غلطه خانم ها اینه امکان مرد رو میگیرن مردِ داره میپره، مردِ داره میره چون کلید مرد رو نمیشناسن...

????‍?دیدیدن شما خانم ها میگید ما برای اقایون تو همون چند ماه اول فوقش چند سال اول شیرینیم براشون

بعد ولمون میکنن و علتش رو میگید که چون کهنه میشیم براشون از تازگی میفتیم.?

???‍♀ لذا بعضی از خانم ها برای اینکه از کهنگی نیفتن هی لباس عوض میکنن و آرایش تغییر میدن و مو مش میکنن فکر میکنن اینجوری هی برای مرد تجدید میشن

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

♨️ در حالی که اصلا ریشه این نیست... پس چرا اون چند ماه انقدر براشون جذاب و شیرین بودیم خیلی هم با شور و هیجان به ما میرسید؟!!?

? بعد دیگه دعواها شروع میشه!!
علت خانم هست. تو اون چند ماه این شکوه رو میدادی بعد دیگه نمیدی

? یه شاخه گل میورد. واااای علی این مال منه

? هنوز شاخه گل رو هم نیورده زنگ زنده. سلاااام خودتی...

? بعد از چند وقتی سلام اومدی چه عجب، سیب زمینی گرفتی؟ پس چرا اومدی!

☜ پا میذارن رو #شکوه_مرد. مردی که شکوهش رو گرفتی یه ذره تامین رو با میل و رضایتش نمیده ☞

⭕️? فقط میخواد گرگ بشه و هجوم بیاره. مگر اینکه معامله کنه...

✄ لذا خیلی از مردا میگن.
➴برای من چه کار کردی که اینو...
➴تو چه کار کردی که اینو...
➴تو این کار رو کردی که اینو...
➴یه بار شده که معذرت خواهی که من...
➴یه بار شده که تو این...

زندگی شد معامله، چون دیگه شیرینی اعطا رفت شکوه تامین نیامد. خیلی اینها آزار دهندست?

یعنی مردی که با همون اشتیاق تامین آمد. میبینه پیدا نشد. چند وقتی گذشت به هم میریزه . حالا اثرش میاد روی روان زن.?

❌? آخ که اگر کلید مرد را گم کنی...

❒ بریم ببینیم قصه کجاست؟
ببینید ما نه تنها توی برخورد با مرد بلکه توی دینمون هم اینیم

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

❍ ببینید ، نسبت من با خدا: ما اینجوری دعا نمیکنیم که...

دعا میکنیم اجابتش رو هم تعیین میکنیم. خدا رو هم جاش رو نادیده میگیریم☹️

میگه خدایا این سفره رو میندازم تا مامانم خوب بشه، خوب شد میگه من و خدا با هم رفیقیم?

اومدیم و مامانه مرد اجابته به دعا نرسید، میگه خدا که منو فراموش کرده منم به اون کار ندارم?

❍ نسبت من با امام رضا: اگر امام رضا اون نعمتی رو که میخواست داد میگه امام رضا انقدر با من...☺️

اومدیم و نعمت رو نداد، حالا که امام رضا من رو فراموش کرده منم دیگه پام رو اونجا نمیذارم...❌

?? خدا و امام رضا این خوبی رو دارند که اگر نادیدشون بگیریم خدا هستند امام رئوف هستند.

♻️ ادامه میدن و خدایی و امام رضاییشون رو میکنن

? حالا این بنده من دیگه نمیفهمه ، من که خدای رحمن و رحیم هستم

? حالا این زائر ما متوجه نیست من که امام رضای رئوف هستم.

? دیدید به اونی که انکارش کرده نعمت رو داده ، به اونی که دشنامش هم داده نعمت رو داده

??ولی حضرت شوهر که اینجوری نیست...??

❍ نسبت من و شوهر : قراره درخواست مال من باشه پاسخ مال شوهر ?

? ولی خانم ها چطور درخواست میکنن؟؟
درخواست میکنن پاسخش رو هم تعیین میکنن
آقای شوهر رو هم پایمال میکنن??‍♂

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

??? شوهر که مثل پروردگار نیست که بگه حالا این زن متوجه نیست. من وایمیستم آقایی خودم رو میکنم.

⚠️ میگه پایمالم میکنی پایمالت میکنم
حالا پاسخ: خودش رو میکشه کنار نه و ابدا نمیشه انقدر نمیشه. پولش رو نداریم امکانش نیست.

حالا کی پایمال میشه⁉️
بعد خانومه میگه ، آقای دکتر هر وقت هر چی ازش خواستم میگه نه میتونه ها ولی میگه نه وقت داره ها ولی میگه نمیشه?

? خانم تو این رو میبینی ، چرا این طرف ماجرا رو نمیبینی

☜ این یه محصوله. قبلا تو ارزش و جایگاه مرد رو پایمال کردی شکوه تامین رو پایمال کردی ، حالا شکوه هم میخوای‼️

? از این خبرا نیست...
این کلید همون دستیگرست که گم شده.
هی داریم به این در میکوبیم?

???? لذا خانم ها تو زندگی دو کار میکنن.
یک اینکه میطلبند ، چطور می‌طلبند؟ پایمال کننده، پس مرد رو پایمال میکنن

مرد هم که پیمال شد دو کار میکنه . کار عمدش این هست که مخالفت میکنه .???

? پس خانم به درخواستش نمیرسه. ممکنه یه خانم بگه آقای دکتر من تا حالا از همین راه رفتم خیلی هم رسیدم تا حالا نتونسته با هیچ چیز مخالفت کنه

? راست هم میگی موافقت کرد. خانم این درست هست که تو به درخواستت رسیدی ولی چرا بقیه ماجرا رو نمیبینی؟؟!

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════﷽ ⃟ ⃟♥️

#سخنرانی_دکتر_حبشی
#جلسه_دوم

?? داشتیم درست و عاشقانه زندگی میکردیم از موقعی که این خانومه به شوهر من اس مس زد...

?گفتم خانوم باشه بشین...
پیدا شد دیگه یعنی چی؟!!
تو اینجا بودی، آقای شوهر تصمیم گرفت بیاد با تو ازدواج کنه وقتی راه افتاد بیاد، از این خانما بودن یا نبودن⁉️??‍♀

??بگید؟
بودن ، پس چطور از کنار اونا عبور کرد گفت میخوام بشم شوهر تو‼️

??‍♀ الان این چه جوری پیدا شده ؟
بعد که تو زندگی رو شروع کردی هی با طرز درخواست کردنت دور شدی دور شدی دور شدی دور شدی ..... ?‍♀

حالا انقدر دور شدی که دیده نمیشی اولین خانمی که از کنارش عبور کنه، دیده میشه???

❓اگر تو اینجا بودی این کجا میخواست جا باز کنه؟ پیداست...

پس اگر خانمی دید پای زنی در زندگی اش ‌ پیدا شد سیلی اش رو اول باید به خودش بزنه ?

☜مرد کشی اش رو کرده است مردی که شیرینی تامین کنندگی از این زن به دست نیاورده رفته سراغ آن زن

❍ معلومه پا روی شکوه مرد گذاشتن پا رو شکوه مرد گذاشتن آخ که اگر ما زندگی کردن را درست بشناسیم..

پس خانوم درسته که تو به درخواستت رسیدی... مرد دور شد??‍♂
اینم ببین?

❖دسته دوم خانوم هایی هستن که نمیطلبند به دو دلیل:

➊ میگن خودش باید بفهمه من نمیرم غرور ام رو بشکنم اون خودش نباید بفهمه از کی منو خونه مامان نبرده؟

? اون نباید بفهمه عید غدیر باید چیزی بیاره؟ اون نباید بفهمه تعطیلات باید منو یه سفری ببره؟

? اون نباید بفهمه خسته ام یه ماشینی بگیره؟ گرسنمه چیزی بخره؟ اصلا درخواست شون رو نمی گن! انتظار دارن خودش بفهمد!

❷ خانوم هایی هستن که نمی طلب اند به دلیل اینکه میبینن نداره یا اینکه نمیکنه بیخود برای چی خودمون رو خراب کنیم؟

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

❓پس چون نمی طلبم آروم ام؟ نخیر روی حالت و رفتارشون داره اثر میذاره، با این اثر شون دارن مرد را پایمال میکنند...

دیدی آقا میگه تو چته؟
میگه هیچی
-حالا ناراحتی بیا بشین
-نه هیچی نـــــه..?

یعنی خانوم چه بطلبد و چه نطلبد محصول اش چیه؟ پایمال کردن مرد، این میشه مشکل عمده زن✄

? که داره تند تند به سمت اش مصیبت میاد، اون انتظار و گمان هایی که میکرد دیگه تو زندگی یافت نمیشه

راه درسته کجاست؟ آیا اصلا مسیری هست که ما بریم و این اتفاق نیفته؟ تامین شیرینی رو از مرد بگیریم؟?

❓سوال: میخوایم بریم خونه مادرمون. یه درخواسته...

خانم ها چطوری این درخواست رو از مرد میکنن؟????

⇚به نظر شما چجوری این درخواست رو میکنن؟
_ پاشو بریم خونه مادرم
_ میشه بریم؟ میای بریم؟ چرا نمیای؟ چرا نمیشه؟ چته که نمیای؟ (پشت اش فشار نشسته)

_ چقدر خوبه بریم (یعنی میدونی چقدر بده اگه نریم؟)

_ مایل هستی بریم؟ (چرا مایل نیستی بریم؟ مگه چته؟)
_ لطفا بریم، جون مادرت، تو رو خدا، به خاطر...
_ بهتره که بریم (باید که بریم)

⇩⇩⇩بذارید من بگم...
خانوم ها چه کار میکنند؟ یکی از این چند دسته اند

⓵⇤دسته اول فکر میکنند چه زنهای زرنگی هستن مرد رو میندازن تو محاصره راه در رو نداشته باشه

? میاد میگه: علی بی کاری؟ چی بگه؟ بگه نیستم که دراز کشیدیم بگه هستم بعدش چیه؟

??‍♂ لذا آقا میگه من یه خانومی دارم شرور
میگم چرا اینو میگی؟

? میگه وقتی دارم پول می شمارم میاد میگه علی پول داری بدی؟ بگم ندارم که این دسته پول دستمه که، بگم دارم که میخواد ببره که...

? میگه من از پول دادن بهش اذیت نمیشم اینکه میاد گیرم میندازه

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

⓶⇤گروه دوم خانوم هایی هستن که فکر میکنن از گروه اول زرنگ تر اند نیاز ها رو میگن اصلا هیچ شکوه و تامینی به مرد نمیدن
میگن...

? این به خاطر توئه منکه نمیخواستم خونه مامان برم گفتم بریم راجع به وامی که تو میخوای حرف بزنیم

? مگه نمی خواستی علی راجع به وام با بابام صحبت کنی؟ پاشو بریم دیگه من گفتم میایم معطل توئه دیگه

? یا میگه منکه گفتم بریم به خاطر آبرو تو که اونا گمان بدی نکنن من به خاطر خودت میگم .

هم تامین رو بگیر هم شکوه رو به نام خودش ثبت کند ??

⓷⇤گروه سوم خانوم هایی اند که میگن مرد منی چند؟ مخصوصا تهرانی ها...

??? پا میشه می ره خونه مامانش زنگ میزنه میگه علی سلام من خونه مامانمم تو میای یا نمیای اگه نمیای که برات غذا گذاشتم بعدا خودم کارم تموم شد میام.?

?اصلا تو کی هستی؟ که درخواست بدهی که تو تامین بکنی که به شکوهی برسی؟☹️

⓸⇤گروه بعد خانوم هایی هستن که فکر میکنند چقدر فداکار ... اصلا تو زندگی ایثار کردند...

?اگه دوست داری ببری، اگه خودت مایلی، هر چی تو بگی، فکر هم میکنن که چه لطفی در حق شوهر کردند?

بله یه خانومی اومد به من گفت آقای دکتر سر سوزن از شوهرم نخواستم رفته سر من هوو آورده?

گفتم تعجب می کنم چرا تا حالا تاخیر کرده طلاق ات نداده‼️

گفت یعنی باید میخواستم؟
گفتم بله
گفت پس چرا میگن نخوایم؟
گفتم نه اون جور خواستنی که خانوم ها میخوان مثل این نمونه ها

آخه ببینید مرد با چی به شکوه میرسه؟ با تامین زن. وقتی خانوم میگه من تا حالا هیچی نخواستم، شیرینی تامین کردن پیدا کرده؟ شکوه پیدا کرده؟?❓

عد تازه فکر میکنه داره فداکاری هم میکنه?

⓹⇤گروه بعد خانوم هایی هستن جون درآر ، خفه کن ،

?تو رو خدا، تو رو جون من ،جان فاطمه زهرا، به ارواح بابات ...

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

? مثل کنه می‌چسبند بعد اسمش رو گذاشتن استدعا میگه آقای دکتر خواهش کردم ازش التماس کردم بهش

❒ متاسفانه خانمها وقتی یک درخواست دارند اول ضمانت اش رو میکنند بعد درخواست میکنند

? مثلا میخواد بره سفر چی میگه؟
علی از کی هست که یه سفر نرفتیم؟ همه دارن میرن ها.. قول داده بودی منو یه سفر ببری ها...

➸ فکر میکنه پشت درخواستش ضمانت داره میذاره ، شیرینی تامین رو از مرد میگیره

مثال رو دقت کنید:
? میخواد خانم بنویسه. میگم خانوم قلم، اگر ایشون بگه دارم احتیاجی ندارم...
فاتحه تامین منو رو نخونده؟

?حالا یه وقت بهش میگم میگه دست شما درد نکنه خوب بوده .

ولی یه وقت میگه آقای دکتر مونده بودم. من قلم رو پس بگیرم؟ باشه مال خودتون،☺️

?? ضمنا، از اینجا چجوری میخواید برید؟ وسیله دارید؟تامین بعدی، شیرینی که از تامین به من برگرداند، شکوه

حالا اگه همین خانوم بیاد بگه: آقای دکتر میبینید که دارم مینویسم شمام که قلم دارید دیگه بدید دیگه چی میشه دیگه...?

⁉️من اصلا شیرینی دادم برات
خانوم میگه اینو میگین؟ خرابه وگرنه خودم میدادم. محروم اش هم میکنه

?❌میدونید یعنی چی؟ شکوه کشی رو میفهمی؟ شیرینی تامین کنندگی رو از مرد گرفتی ...

?آقا میگه آقای دکتر هندوانه خریدم با خیار رفتم خونه. خانوم بیا اینا رو بگیر

خانوم: ها میوه فروشی بودی؟ چرا به من نگفتی؟ گلابی نداشت؟?

تامین کشی، شکوه کشی، آخ که خانوم ها پا گذاشتن روی شکوه مرد?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════﷽ ⃟ ⃟♥️

#سخنرانی_دکتر_حبشی
#جلسه_دوم
(قسمت دوم)

←موضوع→
"شکوه مرد"

❓چه بکنیم؟ چی کار کنیم که مرد با عشق و شور و طراوت تامین بیاورد؟

??‍♂ یه چیزی بهتون بگم خانوم ها اگر مردی دارید عاشق، مهربان خوشحال نباشید اون چه که دارید میبینید یک دهم اون چیزی است که میتواند باشد

? نه دهم دیگه اش پنهانه .نیاید بگید آقای دکتر گفته نه دهم ات رو قایم کردی چرا نمیدی؟

?? بدونید اون نه دهم در گنجینه مرد پنهان و مخفی هست درش قفل هست . کلیدش کجاست؟ دست زن.

مسیرش کجاست؟ دادن شکوه تامین به مرد
خیلی خانوم ها میگن حالا خیلی بهش چیزی نگیم به روش نیاریم حالا مگه چی کار کرده حالا؟?

مراقب اند که یک وقت مبادا..‌ اگه یه جایی هم تامین کرده اون رو به یادش نمیارن بزرگ اش نمیکنن که حالا دیگه فکر نکنه.?

?? درست عکس آن چیزی که مرد میخواست و می‌طلبید . مرد کشی، مرد کشی

⁉️ بعد تامین میخوای؟ مرد اگه شکوه اش رو گرفتی یه ذره تامین هم نمیخواد بده

یه چیزی بهتون بگم چرا آقایون بعد از ازدواج مامانی میشن؟ ریشه اش رو میدونید❓

?? چون اون وقتی که تو خونه مجرد بود مامانه حکم میکرد. شیرینی تامین بهش نمی داد می‌گفت پاشو برو نون بگیر، مگه تو کار نداری؟!

??? بعد که ازدواج میکنه حالا یه نون آورده. مادر: وای عزیزم چرا زحمت کشیدی؟ اینه که هی میگه بریم یه سری بزنیم.

? این میشه یعنی مامانه بعد از ازدواج شکوه تامین رو به پسرش میده. اینه که اون انگیزه پیدا میکنه برای عنایت عمیق مامانم خیلی غلیظ اش میکنه

خانومه اینو مانع میشود و درست از چشم مرد سقوط میکند.?

? یکی از مشاوره هام رو براتون بگم خیلی درس داره:

? یه آقایی مراجعه کرد به من گفت آقای دکتر من میخوام جلسه بعد خانومم رو بیارم پیش شما مشاوره...

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

?? گفتم قبل اش بیام برای شما یه توضیحی داده باشم آقای دکتر من خانومی دارم خیلی فداکاره زحمت کشه

?‍?‍? خدمت های زیادی تو زندگی کرده دو سه تا بچه برای من پرورش داده با تربیت های خوب همه تحصیل کرده و خوب...

??‍♂من یک سالی هست یه خانومی رو عقد کردم خانومم تا حالا خبر نداشته چند روزی مطلع شده بماند که چه سر و صدا کرد و چه آبرو ها برد

??‍♂حالا میخواد بیاد پیش شما، شما رو خیلی قبول داره من گفتم قبل اش بیام بهتون بگم آقای دکتر هر کار بلدی بکن خانوم دومه بمونه اگه قرار باشه خانوم دومه بره اون که باید بره خودشه ...

? ممکنه شما الان بگید عجب مرد پستی، میگه خانومم فداکار و همه زحمتی کشیده بعد رفته سراغ یک خانوم دیگه؟

من قبل از این که مثل شما سریع به این قضاوت کشیده بشم گفتم که چی شد که سراغ خانوم دوم رفتی⁉️

? گفت آخ اگه اینو زنم پرسیده بود به جا اینکه راه بیفته توی سالن داد بزنه و همسایه ها رو با خبر کنه زنگ بزنه مامان و باباش و اونا رو سر من بشورونه.کاش این سوال رو ازم پرسیده بود.☎️

گفتم بفرمایید
گفت آقای دکتر من گفتم خانومم فداکار و زحمت کش تربیت صحیح ولی یک اشکالی داره آدم رو همچین له میکنه .⛔️

گفت خانومم رو میارم ازش بپرسید اگه نگفت این چند ساله من افسرده بودم اصلا انگیزه زندگی نداشتم مثل این جنازه ها میومد و میرفتم?

??عمدا میرفتم توی اداره اضافه کار برمیداشتم دیر خونه بیام?

?? یه شب داشتم زیر باران میرفتم توی ماشین دیدم خانومی هم داره کنار پیاده رو می ره با خودم گفتم بیچاره این زن سوارش کنم .

?? چیه قصه؟ دیدی گاهی میخواد بره سفر میگه لیلا ما که جا داریم مامانمم بیارم؟ نخیر یکی رو دنبال خودت نیار.

♥️ این مال چیه؟ میخواد این عشق تامین رو اضافه کنه

ببینین. میگه تو که تامین ات رو داری از این سفر میگیری مامانمم بیارم ، خواهر زاده ام هم بیارم،?

میخواد شکوه تامین اش رو چی کار کنه؟ منتشر ?

استارتر
استارتر

Luna

Guest
══════════✦✧ ⃟ ⃟♥️

تامین بده ، متعدد کنه، بعد میبینه خانومه نمیخواد یه لطف به مامانش بکنه...?

? ببین چقدر از چشم اون مرد میوفته اون زن، چقدر سقوط میکنه این زن، ریشه رو میبینی...

??? گفت دیدم یه خانم زیر بارون داره می ره گفتم بنده خدا خیس میشه سوارش کنم، آقای دکتر ترمز زدم سوار شد چشمم از توی آینه اتومبیل افتاد بهش

تو دلم در اولین دیدار که دیدمش گفتم: خدا رحم کنه به شوهرش چجوری تحمل اش میکنه! ??‍♂

(آقای دکتر پس نمی تونیم بگیم به خاطر وجاهت اش اونو انتخاب کرد) من تو اولین دیدار که تو اینه اتومبیل دیدمش با خودم گفتم خدا رحم کنه به شوهرش??

? بعدشم دیگه تو مسائل خودم بودم و تو فکر خودم یه دو کیلو متری رفتم میخواستم بپیچم به فرعی

? ماشین رو نگه داشتم گفتم خانم بفرمائید پیاده بشید.

آقای دکتر شما انتظار داری خانم اینجا پیاده میشه چی بهت بگه⁉️?

? گفتم: یک دستت درد نکنه ای، یه خدا پدر و مادرت رو بیامرزه ای چیزی بگه .....

گفت: این زن پیاده شد به من گفت آقا شاید برای شما کمک کردن به زنی بود که زیر باران مونده بود ولی به این امام رضایی که دارم پیشش میرم خیلی ازتون ممنونم??

? شما توی اوج غربت من یه شیرینی عمیقی را به دلم نشاندی خیلی ممنونتونم .

گفت من چند ده متر دنبال این خانم رفتم و اصرارش کردم صداش زدم به زور گفتم بشین تو ماشین، نشست ?

گفتم خانوم هر مردی زیر این بارون خانم میدید سوار میکرد چرا شما اینقدر بزرگ بود⁉️

گفت آخه مصیبت های من زیاده ،گفتم چی هست❓

♨️ گفت من اهل مشهد نیستم اهل فریمانم شوهرم معتاد بود و منو طلاق داد منم پدری نداشتم، سرپرست نداشتم رفتم کمیته امداد فریمان گفتم منو تحت پوشش بگیرید

? گفتن باید مسئول کمیته مشهد تصمیم بگیره اومدم مشهد گفتن مسئول کمیته مشهد تهرانه فردا میاد

? منم داشتم از اینجا میرفتم به سمت حرم امام رضا شما منو دیدید سوار کردید؛

بالا