شکرگزاری شب پانزدهم

Choi mary

مدیر
سلام دوستان شبتون بخیر و نیکی

چطور عادت قدردانی را ایجاد کنیم؟​

ببینید، راهکارهای زیادی برای ایجاد عادت شکرگزاری در زندگی وجود دارد که خب شما باید راهکار اختصاصی خودتان را تشخیص بدهید. مثلا یک نفر یک دفترچه اختصاصی در کنار تخت خوابش قرار می‌دهد تا هر شب قبل از خواب یاد شکرگزاری بیوفتد یا یکی ساعت تلفن همراهش را کوک می‌کند. اما در این بین یک نکته مهم وجود دارد و آنهم ذهن آگاهی است!

ذهن آگاهی یعنی اینکه اگر در این لحظه هستید، حواس‌تان هم همین جا باشد، نه در گذشته یا آینده! در واقع محققان می‌گویند ما طی روز حدود 47 درصد از زمان‌مان را در لحظه حال نیستیم و بیشتر کارها را بر حسب عادت یا به‌شکل غیر هدفمند انجام می‌دهیم. در این شرایط قطعا اینکه یادتان بیوفتد باید از جزء به جزء زندگی‌تان شکرگزاری کنید، سخت است. به همین دلیل نیاز دارید مهارت‌تان و قدرت ذهن‌تان در ذهن آگاهی را افزایش بدهید. چطور؟ خب مدیتیشن کردن یکی از بهترین انتخاب‌هاست. منابع مختلف علمی گفته‌اند مدیتیشن باعث افزایش قدرت ذهن آگاهی، کاهش استرس و… می‌شود.

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدایا شکرت
که همیشه کنارمی
برام بهترین و خواستی
و بهترینها رو تو زندگیم دارم 🩵😍

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکر بخاطر تمام نعماتی که به ما عطا می‌کنی
خدایا شکر بخاطر سلامتی که به من و خانواده‌ام عطا کردی و می کنی
خدایا شکر که حال دلم عالیه
خدایا شکر که دارمت
خدایا شکر که بهت امید دارم
خدایا شکر که بهت ایمان دارم
خدایا شکر بخاطر امروز
خدایا شکر بخاطر آرامشم
خدایا شکر بخاطر آسایشم
خدایا شکر که دعاهایم را می‌شنوی و اجابت می‌کنی
خدایا شکر که دارم به خواسته هایم میرسم
خدایا شکر که راه رسیدن به خواسته هایم رو هموار می کنی
خدایا شکر بخاطر ماهی هایم
خدایا شکر بخاطر گلهای باطراوت ، زیبا و سبزم
خدایا بخاطر خانه روشن،زیبا، بزرگ و راحتمان
خدایا شکر بخاطر ماشینمون
خدایا شکر بخاطر پس اندازمون
خدایا شکر بخاطر روزی حلال پررونق و پربرکتی که به ما عطا می‌کنی
خدایا شکر بخاطر طلاهایم
خدایا شکر بخاطر آب شیرینی که در اختیار ما قرار دادی
خدایا شکر بخاطر آب لوله کشی منازل
خدایا شکر بخاطر عقل سلیمی که به من عطا کردی
خدایا شکر بخاطر چهره ی زیبایی که به من عطا کردی
خدایا شکر که حاجتهای من رو قبول می کنی
خدایا شکر بخاطر باریدن باران و برف
خدایا شکر بخاطر طبیعت زیبای سرزمینم
خدایا شکر بخاطر پدرو مادرم
خدایا شکر بخاطر شوهر با محبت و بادرک و باوفایم
خدایا شکر بخاطر خواهرهایم
خدایا شکر بخاطر چشم های بینایم
خدایا شکر بخاطر گوشهای شنوایم
خدایا شکر بخاطر دست و پاهای سالمم
خدایا شکر بخاطر قدرت یادگیری خوبم
خدایا شکر بخاطر شجاعتم
خدایا شکر اجازه شکرکردنت رو به ما عطا می کنی
خدایا شکر اجازه بندگیت رو به ما عطا می‌کنی
خدایا شکر بخاطر نعمتهایی که به پدرو مادرم عطا می‌کنی
خدایا شکر بخاطر ماهی های مامانم اینا
خدایا شکر حالم خوب بود
خدایا شکر بخاطر زندگی که دارم
خدایا شکر به یکی از خواسته هام هم دارم میرسم
خدایا شکر از نظر دیگران بااستعدادم
خدایا شکر به من افراد با درون ناپاک رو نشانم میدهی
خدایا شکر دوستای خوبی دارم
خدایا شکر کسایی رو دارم که دوستم دارن و دوستشان دارم
خدایا شکر بهم نشان میدهی همیشه کنارمی در خوشی و ناراحتی
خدایا شکر به من یاد می دهی آرامش و خشمم رو در برابر واکنش های اشتباه دیگران کنترل کنم
خدایا شکر بخاطر غذاهای امروز
خدایا شکر بخاطر دختر برادرشوهرم که میاد خونه امون
خدایا شکر بخاطر هر چیزی که تابحال حتی به ذهنم نرسیده شکر کنم
خدایا شکر بخاطر همه چیز
خدایا شکر بخاطر ذوق کردنام
خدایا شکر خیلی چیز برای شکر کردن دارم
خدایا شکر بخاطر یه روز دیگر که نفس می کشم
خدایا شکر هوایمون رو داری
خدایا شکر که دوستم داری و دوستت دارم

خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر.

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
🌸در جهانم همه چیز نیکوست مهربان خدای خوبم سپاسگزارم
🌸هدیه سلامتی مرا زنده نگه داشته است خداوندا سپاسگزارم
🌸برای تمام برکت و رزقی که در تمام زندگی به من عطا کرده ای خداوندا سپاسگزارم
🌸برای اعتماد بنفس و عزم و اراده ام خداوندا سپاسگزارم
🌸برای عشقی که از گنجینه عشق الهی به من ارزانی داشته ای و تمام جهانم را احاطه کرده است خداوندا سپاسگزارم
🌸همه انسانها و مخلوقاتت حلقه هایی طلایی در زنجیره ی خیر و صلاح من هستند خداوندا سپاسگزارم
🌸برای خبرهای خوشی که در هر لحظه به من میرسد خداوندا سپاسگزارم
🌸زبان و قلب سپاسگزارم را خداوندا سپاسگزارم
🌸برای گناهانی که از من بخشیدی و پوشاندی و پاک کردی خداوندا سپاسگزارم
🌸برای تجلی معجزه آسای خواسته هایم که در جهت خیر و صلاح همگان است خداوندا سپاسگزارم
🌸برای آفرینشم و فرصت زندگی و بندگی ام خداوندا سپاسگزارم
🌸برای خدایی چون شما خداوندا سپاسگزارم
🌸ای سراسر عشق و خوبی

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

ببینید، راهکارهای زیادی برای ایجاد عادت شکرگزاری در زندگی وجود دارد که خب شما باید راهکار اختصاصی خودتان را تشخیص بدهید. مثلا یک نفر یک دفترچه اختصاصی در کنار تخت خوابش قرار می‌دهد تا هر شب قبل از خواب یاد شکرگزاری بیوفتد یا یکی ساعت تلفن همراهش را کوک می‌کند. اما در این بین یک نکته مهم وجود دارد و آنهم ذهن آگاهی است!

ذهن آگاهی یعنی اینکه اگر در این لحظه هستید، حواس‌تان هم همین جا باشد، نه در گذشته یا آینده! در واقع محققان می‌گویند ما طی روز حدود 47 درصد از زمان‌مان را در لحظه حال نیستیم و بیشتر کارها را بر حسب عادت یا به‌شکل غیر هدفمند انجام می‌دهیم. در این شرایط قطعا اینکه یادتان بیوفتد باید از جزء به جزء زندگی‌تان شکرگزاری کنید، سخت است. به همین دلیل نیاز دارید مهارت‌تان و قدرت ذهن‌تان در ذهن آگاهی را افزایش بدهید. چطور؟ خب مدیتیشن کردن یکی از بهترین انتخاب‌هاست. منابع مختلف علمی گفته‌اند مدیتیشن باعث افزایش قدرت ذهن آگاهی، کاهش استرس و… می‌شود.

الاهی شکر

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
سلام ارامش💚
خوبی،شبت بخیر💚
خدایاشکرت که هررررلحظه حست میکنم💚💚💚

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای حضورت برای بودنت
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبا اقیانوس اسمان و زمین جنگل و بادو باران برف برای خاک اب آتش اکسیژن ازت سپاسگذاریم
خدایا شکرت برای همه جامدات نباتات گیاهان موجودات جانوران انسان و جن و فرشتگان و شیاطین برای هر چیزی که تو خلق کردی
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت مثل سرطان
خدایا شکرت برای سالمندان و کودکان
خدایا شکرت برای انسانیت آگاهی روز افزون خدایا نور الهیتو به قلب های متعصب جاهل فاسد متجاوز ظالم حق خور و جنگ خواه کسایی که به اسم تو هروز یک گناه میکنن و پشت تو قایم میشن در هر دینی در هر جای کره زمین همه دارن از اسمت سوءاستفاده میکنن خدایا نور حقیقت رو به قلب های تاریک انسان ها بتابون تا شاید مردم عادی از دست اینجور انسان نماها خلاص بشن
خدایا تو فارغ از جنسیت رنگ پوست دین ملیت و هر چیزی که انسان ها با او خود رو از هم جدا میکنن و با هر نوع از جانوران گیاهان خود را برتر میبینن و بخودشون اجازه میدن با زندگی تمام انسان ها گیاهان جانوران بازی کنن خدایا تو به همه به یک چشم نگاه میکنی تو هروز نعمت هاتو به تمام انسان ها موجودات مخلوقاتت یکسان پخش میکنی نمیپرسی تو چون این فرق رو داری بتو کمتر نعمت میدم خدایا مردمو آگاه کن از حضورت
خدایا مخلوقاتت عمر کوتاهی دارن و بدون اینکه در ارامش باشن در رفاه نسبی باشن و در لحظه حال زندگی کنن همش دارن میدوان در تمام کره زمین وضعیت همینه و هیچکس از زندگیش لذت نمیبره همه نگرانن مضطربن خدایا بدادمون برس تا هیچکدوممون در این عمر کوتاه درگیر بیماری فقر فساد ظلم جنگ نباشیم فرقی نداره در کجای کره خاکی فقط همه کنار هم با تفاوت های هم کنار بیایم و زنده بودن رو جشن بگیریم
خدایا ازت بی نهایت ممنونم برای عشقی که بهم هدیه دادی و هر نفس کشیدنش هر بند بند‌ وجودش برای ارامش و رفاهش
خدایا شکرت برای هر نفس مخلوقاتت هماهنگی تمام اعضای بدنشون
خدایا شکرت برای ارامش روحی روانیه تمام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای رفاه و ثروت تمام مخلوقاتت خدایا کمک کن تا هیچ کس مشکل مالی نداشته باشه برای نیاز های اولیش برای هر نیازی که رفع میشه خدایا شکرت
خدایا ببخش تمام مخلوقاتت رو از بدو خلقت تا قیامت خدایا همه رو ببخش حتی شیطان رو ببخش ما راهو گم کردیم خدایا ولی از بخششت نا امید نمیشیم حتی شیطان هم نا امید نمیشه ازت اونم ببخش خدایا
خودمو تمام کایناتت رو عاشقانه دوست دارم
از خودم عذر میخوام
خودمو میبخشم چون اشتباهاتم لازم بود برای من شدنم
از خودم بسیار متشکرم برای هر لحظه خوش
خدایا در مقابل ذات عالیه تو که در سراسر جهان هستی در ذره ذره ی چیزی که خلق کردی حضور داری سجده میکنم و در مقابل تماااام نعمت هات شکر گزارم

من و دوتا پسرام

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

خدایا شکرت برای تک تک لحظات زندگیم
خدایا شکرت برای اینکه امروز هم کنار عزیزانم بودم
خدایا شکرت برای همین صدای نفس کشیدن عزیزانم که میشنوم
برای بودنشون
برای داشتنشون
خدایا شکرت

بالا