شکرگزاری روز چهارم

• شروع کننده موضوع Choi mary
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
سعی کنین به اتفاق هایی که در روز بهتون افتاده یا بخاطر نعمتهایی که همیشه با ما هستن و به نحوی بودنشون برای ما عادت شده به طوری که به چشم هم نمی آیند شکر کنین همین طور که میدونیم و در دوره های قبل در آیه های قرآنی که ذکر شد خواندیم هر چقدر بیشتر در برار نعمتها شاکر باشیم و نعمتهایی که به‌ ما عطا شدند بیشتر می شوند و از این مورد در قانون جذب هم یاد می شود که به روش شاکر بودن نعمت رو جذب می کنند
پس شما هم هر روز به ۱۰ مورد نعمتهایی که بهتون عطا شده فکر و ذکر کنین و شاکر باشین که به لطف خدا نعمتهایی ارزانی شده بهتون فزونی یابد?

ملیحه

Guest
متاسفم . لطفا منو ببخش . متشکرم . دوستت دارم

khengool_ln2 (1).gif

مانا،

Guest
خدای مهربونم شکرت بخاطر همچی ممنون❤️???

ممنون جانم??

خاااااااااااار پشت?

Guest
خدایا شکرت بخار هر چیزی که بهمون دادی از وجود جهان هستی تا خاک و آب و آتش و اکسیژنی که نفس میکشیم تا وجود حیوانات گیاهان بخاطر تماااام موجودات زنده بخاطر تمام ستارها سیارها و بخاطر حضورت تو زندگیمون بخاطر وجود داشتنمون بخاطر همه نعمت هایی که دادی بخاطر خانوادهامون بخاطر عزیزانمون بخاطر سلامتی خودمون و عزیزانمون آرامشمون رفاه و ثروتی که میبخشی بخاطر بارون و برفی که میبخشی بخاطر اینکه هروز میتونیم خرید کنیم و مایحتاجمون رو بگیریم بخاطر اینکه مارو از ظلم و ستم نجات میدی بخاطر هر نعمتی که بما بخشیدی بی نهایت ممنونم
من خودم رو میبخشم بخاطر هر کار اشتباهیی که کردم
من خودم رو دوست دارم با تمام بدی ها و خوبی هام
من از خودم عذر خواهی میکنم بخاطر تمام اتفاقات و اشتباهاتی که رقم خورد و باعث ناراحتی من و اطرافیان شد
من از خودم ممنونم بخاطر اینکه این روح زیبا رو در جسمی زیبا زندگی میکنم و عاشقانه خودمو در اغوش میگیرم خدایا شکرت?

بالا