شوهرم مثل سگه

بهارر

کاربر جدید
بمیرم برات منم همینم زن وشوهرارومیبینم چقدر رفیقن باهم غذادرست کنن به هم کمک میکنن شوهرمن موقعی که دعوا میکنه نگاش کنی میمیری ازترس
میفهمم چی میگی بعدشم جوری رفتار میکنن انگار اتفاقی نیفتاده شما شرایط طلاق نداری

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مثل عقده ای هاست دوتاآبجی داره طلاق گرفتن خودشم یه نامزدی 2ماه داشته ناموفق خیلی عقده ایه بچه هابخدااگر شکایت کنم میبرن بستریش میکنن بینهایت عصبیه

بهارر

کاربر جدید
بچه روازم میگیره دلمم نمیخاد بچشم طلاقی بشه روحیش داغون میشه
چی بگم والا تقصیر اون پدر و مادرهاشون یک آدم عقده ای نفهم تحویل جامعه دادن اولش خودشونو خوب نشون میده وقتی خودشون از پل میگذره خودشونو نشون میدن سر چیزای چرت که بقیه با خنده و حرف تمومش میکنن اینا کتک میزنن فحش میدن بخاطر خانواده عقده ایشونه

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چی بگم والا تقصیر اون پدر و مادرهاشون یک آدم عقده ای نفهم تحویل جامعه دادن اولش خودشونو خوب نشون میده وقتی خودشون از پل میگذره خودشونو نشون میدن سر چیزای چرت که بقیه با خنده و حرف تمومش میکنن اینا کتک میزنن فحش میدن بخاطر خانواده عقده ایشونه
خدالعنت کنه همچین خانواده ایرو که میزنن دخترمردمو بدبخت میکنن خداازشون نگذره

شیفولی

⭐کاربر برتر⭐
آره خیلی دلم براش میسوزه امروزبه شوهرم گفتم دعوا میکردیم گفتم فقط منم که دارم دخترمونو بیرون میبرم منم که بهش محبت میکنم خیلی به من وابستس گفتم دخترای مردم برا باباشون نازمیکنن ولی دخترمون ازتوخجالت میکشه به من فهش داد بعدبردش پارک
چ نفهم

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیوونه است روانیه دست بزن داره همش بهم دستورمیده انگارمن خدمت کارشم یه دختر دارم بخدا هرکس جای من بود همون سال اول جداشده بود😭من 14سالم بیشترنبودزنش شدم الان 19سالمه قدیه عالم اذیت شدم نمیدونم خداچرا اینقدربی انصافه مگه من چه گناهی کردم که نبایدخوشبخت باشم
شوهر من بدتر از تو 🥺🥺😔😔💔💔
واقعا بلا نسبت سگ

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
عزمزمه تو که وضعیت اینجور بود چرا بچه دارشدی .بعد هم نظر من اینه با شما کاری ندارم طلاق بهترین راهه اینجوری بچت هم اذیت میشه عقده ای میشه اعتماد به نفسش میاد پایین فردا اونم نمیتونه یه زندگیه موفق داشته باشه اگه شرایط طلاق داری بهش فک کن خیلی جونی حیفی به خدا هم تو هم بچت .اگه اینجوریه که میگی به اون بچه نمیدن که اگه بتونی ثابت کنی .
خدالعنت کنه همچین خانواده ایرو که میزنن دخترمردمو بدبخت میکنن خداازشون نگذره

پیکان🍅ی

⭐کاربر فعال⭐
سلام:
عضوجدیدم
میشه لطف کنید راهنمایی کنید
من هم مثل شما مطلب ب اشتراک بگذارم🙏

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام:
عضوجدیدم
میشه لطف کنید راهنمایی کنید
من هم مثل شما مطلب ب اشتراک بگذارم🙏

پیکان🍅ی

⭐کاربر فعال⭐
سپاسگذارم🙏🌸

شیفولی

⭐کاربر برتر⭐
مثل عقده ای هاست دوتاآبجی داره طلاق گرفتن خودشم یه نامزدی 2ماه داشته ناموفق خیلی عقده ایه بچه هابخدااگر شکایت کنم میبرن بستریش میکنن بینهایت عصبیه
شاید شرایط خانوادش کلافش میکنه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیوونه است روانیه دست بزن داره همش بهم دستورمیده انگارمن خدمت کارشم یه دختر دارم بخدا هرکس جای من بود همون سال اول جداشده بود😭من 14سالم بیشترنبودزنش شدم الان 19سالمه قدیه عالم اذیت شدم نمیدونم خداچرا اینقدربی انصافه مگه من چه گناهی کردم که نبایدخوشبخت باشم
درکت میکنم منم خیلی حالم بده متوجهم چی میگی انگار خودم تاپیک زدم آدم نه میتونه بره نه میتونه بمونه

اینارو بخون انجام بده واقعا تاثیرداره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میفهمم چی میگی بعدشم جوری رفتار میکنن انگار اتفاقی نیفتاده شما شرایط طلاق نداری

ا

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

بالا