شوهرم مثل سگه

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دیوونه است روانیه دست بزن داره همش بهم دستورمیده انگارمن خدمت کارشم یه دختر دارم بخدا هرکس جای من بود همون سال اول جداشده بود😭من 14سالم بیشترنبودزنش شدم الان 19سالمه قدیه عالم اذیت شدم نمیدونم خداچرا اینقدربی انصافه مگه من چه گناهی کردم که نبایدخوشبخت باشم

بهارر

کاربر جدید
چقدر شبیه هم هستیم بخدا انقدر دلم پره میتونم یک تومار بنویسم

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چقدر شبیه هم هستیم بخدا انقدر دلم پره میتونم یک تومار بنویسم
بخدا ازصبح که پامیشم همش استرس دارم که شوهرم میاد میخادازچی ایراد بگیره انگاربردشم

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کاش ازدواج نکرده بودم تواین سن میرم بقیه رومیبینم بارفیقاشون بیرون خوش میگذرونن دلم میگیره من همش کتک خوردم همش تحقیرشدم

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درکت میکنم منم خیلی حالم بده متوجهم چی میگی انگار خودم تاپیک زدم آدم نه میتونه بره نه میتونه بمونه
دقیقا لامصب دوسشم دارم به این فکرمیکنم برم نمیتونم بعدباکسه دیگه ببینمش میگم دخترم گناه داره

بهارر

کاربر جدید
بخدا ازصبح که پامیشم همش استرس دارم که شوهرم میاد میخادازچی ایراد بگیره انگاربردشم
من دقیقا مثل توهم اعتماد بنفسمو از دست دادم هرکاری میخوام بکنم میترسم اشتباه بکنم دعوا بشه کتک بخورم دیگه شده براشون مثل عادت

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
میدونی خدا اصلا من ونمیبینه من نمازم همچیم بجا بود نمیدونم قربون خدابرم چراصداهامو نمیشنفه مثل سگ منو میزنه همون لحظه دادمیزنه گریه نکن صدا نکن میگه میشه

بهارر

کاربر جدید
دقیقا لامصب دوسشم دارم به این فکرمیکنم برم نمیتونم بعدباکسه دیگه ببینمش میگم دخترم گناه داره
دخترم داری چند سالشه
باز خوبه دوستش داری من ازش چندشم میشه ولی چیکار کنم که انتخاب خودم بوده

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من دقیقا مثل توهم اعتماد بنفسمو از دست دادم هرکاری میخوام بکنم میترسم اشتباه بکنم دعوا بشه کتک بخورم دیگه شده براشون مثل عادت
بمیرم برات منم همینم زن وشوهرارومیبینم چقدر رفیقن باهم غذادرست کنن به هم کمک میکنن شوهرمن موقعی که دعوا میکنه نگاش کنی میمیری ازترس

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خیلی بچه اس که🥺
آره خیلی دلم براش میسوزه امروزبه شوهرم گفتم دعوا میکردیم گفتم فقط منم که دارم دخترمونو بیرون میبرم منم که بهش محبت میکنم خیلی به من وابستس گفتم دخترای مردم برا باباشون نازمیکنن ولی دخترمون ازتوخجالت میکشه به من فهش داد بعدبردش پارک

بالا