شما بودین ازدست این مادر بی وجدان پیش خدا چی میگفتین؟

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم انشاءالله به سلامتی زیر سایه پدر و مادرش که شما دوست عزیزم باشی بزرگ بشه دوست عزیزم فکر نکن اگرمادرت بمیره برایت همون جوری که دوست داری میشه من که مادرم را از دست دادم میدونم زندگی برایم سخت شده من باید از پدرم که مریضه مراقبت کنم همین کار را شما دوست خوبم برای پدرت انجام بدی
خدامادرت رورحمت کنه وبه پدرت سلامتی بده شماهم عاقبت به خیرباشید

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم ماهم سزارین شدیم حتی بچه اولم تا۵روزنمیتونست شیربخوره وسینه هام مشکل پیداکرده بود وبچه مریض شدوهزاردردسر ولی این نشکل روبایدخودمون حل کنیم و روپاخودمون باشیم
ولی قرارنیست مشکل رو خودت حل کنی وبخیه باز بشه که

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام.مرسی از تبریک.اسمش شهریار؛حالشم خوبه وسالم ورسیده.زایمانم سزارین.ممنون از راهنماییت راستش اصلا متوجه نبودم این حرص وجوش خوردن روشیرم اثرمیکنه سپاس.🙏
زنده باشی گلم .اوقات خودت روتلخ نکن شیرتم خراب نکن وسعی کن ازنوزادی بچت لذت ببری

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
زنده باشی گلم .اوقات خودت روتلخ نکن شیرتم خراب نکن وسعی کن ازنوزادی بچت لذت ببری
مرسی از راهنماییت.ولی من سعی میکنم مادرخوبی بشم واسه بچم.واسه سلامتی بچم پول یا کار یا مسائل دیگه بهانه نکنم مث مادرخودم.وفرق وبین نزارم بین بچه هام.

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم ناراحت نباش والا بقیه هم مادراشون بیشتر از این کمک نمیدن
همین که شش روز مونده قدر دان باش بعدشم که مادرشوهرت کمکت کرده
بعد زایمان ۱۰ روز برای استراحت و مراقبت کافیه
من طبیعی بودم مادرم سر دختر اولم اومد و ده روز موند کنارم دلم نمیومد به زحمت بندازمش بیشتر کارامو خودم انجام میدادم حتی پوشک کردن بچه و غذا گذاشتن ولی کنار مادر شوهر و همسرم میرفتم تو جام که نگن پس مادرش اومده چیکار 😂
همین که کنارم بود برام قوت قلب بود
سر دختر بعدیم که کلا تا ده روز بیمارستان بودم و نیومد یه سقط هم کردم که اونم نیومد چون واقعا اذیت بود پدرم و برادرا م رسیدگی میخواستن اصلا دوست نداشتم زحمتی براش داشته باشم
مادر وجودش پر از نعمت و انرژیه همین که بزرگمون کردن باید پابوسشون باشیم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خواهرشوهرمن سزارین کرد فقط ده روز کمکش کردن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
الان که دیگه یه ماه گذشته واسه حمومش میترسی چون کلا لخته و برای احتیاط یه وان نوزاد بذار پذیرایی ، خودت بگیر شوهرت آب بریزه بشوره یا برعکس

توالتشم که تو روشویی لباس داره سخت نمیشه یه ماهه هم که هست

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
غذا هم گاهی سبک بذار یا از بیرون بخر بگو بچه اذیت میکنه گریه میکنه شیر میخواد همش تامام خونه رو هم دیر به دیر تمیزکن بچه رو بهونه کن فعلا بگیر بخواب 🛌🛌🛌🛌🙋‍♀️👶😀😀😀😀

شوخی

زیاد نخوابی

دوساعت یکبار باید بچه شیر بدی ساعت بذار یادت نره یا خوابیدی پاشی

اگه خواب بود پاشو قلقلک بده بینیشو بگیر بیدار بشه شیر بده

شبم شیر دادی بیدار شو صورتتو آب بزن نشسته شیر بده خوابت ببره سینه ات تو دهن بچه خطر داره

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من تمام هم و غمّم اینه
که بتونم یه بار از روی دوش پدر و مادرم بردارم هر چند که در توانم نیست نه اینکه خودم باری بشم به دوششون!!.

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
غذا هم گاهی سبک بذار یا از بیرون بخر بگو بچه اذیت میکنه گریه میکنه شیر میخواد همش تامام خونه رو هم دیر به دیر تمیزکن بچه رو بهونه کن فعلا بگیر بخواب 🛌🛌🛌🛌🙋‍♀️👶😀😀😀😀

شوخی

زیاد نخوابی

شبم شیر دادی بیدار شو صورتتو آب بزن نشسته شیر بده خوابت ببره سینه ات تو دهن بچه خطر داره
چه مادر نمونه ای بشی سرنوشت جان😍
ماشالا با اینکه نی نی نداری هنوز خیلی اطلاعاتت زیاده هااا

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه بابا مهم عمله همه چی که این نیس ولی بدم نمیشم زیاد خوبم نشم 😆 اصلا شاید مادر نشم هیچوقت آدم نمیدونه چی به سرش میاد که 🙁😀😀

بقیه گفتن ، تو سایت ها خوندم و فیلم دیدم و.. دیگه کلا تو هر موردی معمولا اطلاعاتم کم نیس

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
راستی شما اینبار دوقلو داری باید خیلی کمکت کنن دوقلو سخته ان شاءالله حداقل آروم باشن

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه بابا مهم عمله همه چی که این نیس ولی بدم نمیشم زیاد خوبم نشم 😆 اصلا شاید نشم هیچوقت 🙁😀😀

بقیه گفتن ، تو سایت ها خوندم و فیلم دیدم و.. دیگه کلا تو هر موردی معمولا اطلاعاتم کم نیس
انشالا که تجربه ش میکنی و تو عمل خودت ثابت میکنی

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

شوخی

زیاد نخوابی

سمیراجان کلاشخصیتت ودیدت به کل زندگی وآدمهانسبت به روزهای اول که اومدی سایت خیلی تغییرکرده عزیزم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سمیراجان کلاشخصیتت ودیدت به کل زندگی وآدمهانسبت به روزهای اول که اومدی سایت خیلی تغییرکرده عزیزم
قربونت ، همین سایتم تاثیرداشت اونقدرها هم فرق نکردم فقط اونموقع یه مشکلاتی بود که همش راجبش میگفتم و درد و دل میکردم شدتش کم شده رد داده بودم 🙂

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
البته دخترهات زیاد کوچیک نیستن کمکت میکنن من خواهرزاده ام دختر هست ۶ سالش بود کمک میکرد به مامانش تو بچه داری

جوجو

⭐کاربر برتر⭐
من یکماهه که زایمان کردم ودفعه اولمه.سزارین شدم.خونه مادرم تا خونه من ۵دق فاصله داره وخودش ماشین داره ورانندگی بلده.کسی که زایمانش سزارین هست احتیاج به مراقبت بیشترداره یعنی بعدده روز اوکی نیست.اون فقط ۶روز پیشم اومد.بعداونم مادرشوهرم تا۶روز اومد ولی شب میرفت وبعدش یه خط درمیان مادرشوهرم میومد.ومادرم بعد ۶روز رفت سرکار وبه کارش فکرمیکرد وبه پول فکرمیکرد یعنی پول رو به مراقبت از بچش ترجیح میداد وروز میرفت سرکار شب چی چرا شب نمیومد.شب هم واسه خودش میرفت مهمونی ودعوتی وعروسی.یه شب از دعوتی که برگشته بود تو لاستیک ماشینش میخ رفته بود.بعد یگماه فقط دیشب اومدیکم کارامو کرد.😭😭😭😭😥
منم سزارین شدم مادرم یکماه منوجمع کرد بعدیکماه بازم میومدخونم کمک

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قربونت ، همین سایتم تاثیرداشت اونقدرها هم فرق نکردم فقط اونموقع یه مشکلاتی بود که همش راجبش میگفتم و درد و دل میکردم شدتش کم شده رد داده بودم 🙂
تاثیرمثبت این سایت برامن روابطم باستایش بود
توتاپیک نوجوونامیومدن درد ودل ازخانواده که برداشتشون چی بوده منونتوجه میکرد اگه این رفتاروداشته باشم تاثیرش این میشه وخیلی کمکم کرده

بالا