شما بودین ازدست این مادر بی وجدان پیش خدا چی میگفتین؟

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من یکماهه که زایمان کردم ودفعه اولمه.سزارین شدم.خونه مادرم تا خونه من ۵دق فاصله داره وخودش ماشین داره ورانندگی بلده.کسی که زایمانش سزارین هست احتیاج به مراقبت بیشترداره یعنی بعدده روز اوکی نیست.اون فقط ۶روز پیشم اومد.بعداونم مادرشوهرم تا۶روز اومد ولی شب میرفت وبعدش یه خط درمیان مادرشوهرم میومد.ومادرم بعد ۶روز رفت سرکار وبه کارش فکرمیکرد وبه پول فکرمیکرد یعنی پول رو به مراقبت از بچش ترجیح میداد وروز میرفت سرکار شب چی چرا شب نمیومد.شب هم واسه خودش میرفت مهمونی ودعوتی وعروسی.یه شب از دعوتی که برگشته بود تو لاستیک ماشینش میخ رفته بود.بعد یگماه فقط دیشب اومدیکم کارامو کرد.😭😭😭😭😥

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من یکماهه که زایمان کردم ودفعه اولمه.سزارین شدم.خونه مادرم تا خونه من ۵دق فاصله داره وخودش ماشین داره ورانندگی بلده.کسی که زایمانش سزارین هست احتیاج به مراقبت بیشترداره یعنی بعدده روز اوکی نیست.اون فقط ۶روز پیشم اومد.بعداونم مادرشوهرم تا۶روز اومد ولی شب میرفت وبعدش یه خط درمیان مادرشوهرم میومد.ومادرم بعد ۶روز رفت سرکار وبه کارش فکرمیکرد وبه پول فکرمیکرد یعنی پول رو به مراقبت از بچش ترجیح میداد وروز میرفت سرکار شب چی چرا شب نمیومد.شب هم واسه خودش میرفت مهمونی ودعوتی وعروسی.یه شب از دعوتی که برگشته بود تو لاستیک ماشینش میخ رفته بود.بعد یگماه فقط دیشب اومدیکم کارامو کرد.😭😭😭😭😥
با کمال احترام من سر پسر اول بعد ۷ روز خودم بلند شدم
شب ها مادرم می فرستادم بره خونه تا همون ۷ روز با اینکه خیلی نگران بود
سر پسر دوم بعد از ۵ روز بلند شدم
و اصلا و ابدا انتظاری نداشتم و ندارم
و اگر فرزند دیگه ای هم بیارم
عمرااین چنین انتظاری ندارم

مامان دلسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بهتر کارات خودت انجام بدی من سز بودم ولی همون روازی اول پاشدم کارام میکردم مادرم‌میمومد البته ولی خب خودم کارام انجام میدام دوست نداشتم درازبکشم بقیه کارام انجام بدن

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وا چقدر انتظار داری ازبقیه
اینجوریی زندگی خودت سخت میکنی
خب حتما سرکارن بعدش خستن.
سزارینی دیدم ۲ روز بعد زایمان همه کاراش خودش کرده حتی کارای بیرون
من بچه اول خدا شاهده از خجالت اون ۷ روز داشتم دق می کردم که کارهامو می کرد
سر پسر دومم ۵ روزه فرستادمش بره

مدیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با کمال احترام من سر پسر اول بعد ۷ روز خودم بلند شدم
شب ها مادرم می فرستادم بره خونه تا همون ۷ روز با اینکه خیلی نگران بود
سر پسر دوم بعد از ۵ روز بلند شدم
و اصلا و ابدا انتظاری نداشتم و ندارم
و اگر فرزند دیگه ای هم بیارم
عمرااین چنین انتظاری ندارم
درستشم همینه شب گرد جون
قرار نیس ادم ازدیگران انتظارداشته باشه
هرکسی میل باخودش که چکاریی انجام بده

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام عزیزم‌ نی نی خوبه
سلام.بله خوبه الآنم خوابیده.خودمم زایمان سختی داشتم ولی مادرشوهر وهمسرم بیشترکمک حالم بودن. الآن حالم نسبت به روزای اول بهتره.

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درستشم همینه شب گرد جون
قرار نیس ادم ازدیگران انتظارداشته باشه
هرکسی میل باخودش که چکاریی انجام بده
من روم نمیشد مادرم کنارم بماند خم و راست بشه خودم بلند شدم
و همسرم کنارم بود و شب ها که می امد کنار دستم
با اینکه من سر زایمان اولم به مشکل خوردم و بی حسی نخاعی کمر درد شدید و گردن درد برایم به ارمغان اورد

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام نگارجون خوبی قدم نورسیده مبارک .اسم نی نی چیه؟حالش چطوره خوبه
عزیزم بعدزایمان کمی افسردگی مخصوصاسزارینی باشه سراغ مادر میاد ودل نازک میشه .
طبق رسوم بیشترایرانیا مادر۱۰روزازدخترزایمان کرده مراقبت میکنه حالا ازشما۶روزبوده ۶روزبعدشم مادرشوهرتون
دیگه نبایدمتوقع باشی بایددیگه روپاخودت باشی وازهمسرت بخوایی کمکت کنه
اوایلش خیلی سخته ماهم این دوران رو گذروندیم بابت این موضوعات حرص نخور چون حرص وناراحتی روشیرت اثرمیزاره

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من بچه اول خدا شاهده از خجالت اون ۷ روز داشتم دق می کردم که کارهامو می کرد
سر پسر دومم ۵ روزه فرستادمش بره
منم بعد۳روزپاشدم کارها روتاکسی نبود کمک مامانم میکردم مامانم اینقدرحرص میخوردوغرمیزد .دلم براش میسوخت

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مادر بزرگم همیشه میگفت به خاطر شما دوتا ( من و برادرم) مادرتون خیلی عذاب کشید تا شما رو به دنیا آورد خیلی زایمان سختی داشته

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببین زایمان که میکنی واندازه یه وجب شکمتو پاره میکنن ویه بچه میدن دستت میگن برو حیون که حیووونه احتیاج به کمک داره
عزیزم ماهم سزارین شدیم حتی بچه اولم تا۵روزنمیتونست شیربخوره وسینه هام مشکل پیداکرده بود وبچه مریض شدوهزاردردسر ولی این نشکل روبایدخودمون حل کنیم و روپاخودمون باشیم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم بعد۳روزپاشدم کارها روتاکسی نبود کمک مامانم میکردم مامانم اینقدرحرص میخوردوغرمیزد .دلم براش میسوخت
منم مادرم دعوام میکرد ولی توجه نمی گردم
بعد زنگ زدم بابام گفتم فقط بیان برید من حالم خوب
من مگر چیکارم شده
شوهرم هست
مامان گناه داره
با اینکه تک دختر بودم مامانم حساس ولی دلم برای برادرهای خانه ام و مادرم که کار می کرد می سوخت
تازه من برادرم یکیشون از من بزرگتره میگفت نگران نباش
بازم دلم اروم نگرفت

منصوره موسوی میرکلایی

⭐کاربر برتر⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم انشاءالله به سلامتی زیر سایه پدر و مادرش که شما دوست عزیزم باشی بزرگ بشه دوست عزیزم فکر نکن اگرمادرت بمیره برایت همون جوری که دوست داری میشه من که مادرم را از دست دادم میدونم زندگی برایم سخت شده من باید از پدرم که مریضه مراقبت کنم همین کار را شما دوست خوبم برای پدرت انجام بدی

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام نگارجون خوبی قدم نورسیده مبارک .اسم نی نی چیه؟حالش چطوره خوبه
عزیزم بعدزایمان کمی افسردگی مخصوصاسزارینی باشه سراغ مادر میاد ودل نازک میشه .
طبق رسوم بیشترایرانیا مادر۱۰روزازدخترزایمان کرده مراقبت میکنه حالا ازشما۶روزبوده ۶روزبعدشم مادرشوهرتون
دیگه نبایدمتوقع باشی بایددیگه روپاخودت باشی وازهمسرت بخوایی کمکت کنه
اوایلش خیلی سخته ماهم این دوران رو گذروندیم بابت این موضوعات حرص نخور چون حرص وناراحتی روشیرت اثرمیزاره
سلام.مرسی از تبریک.اسمش شهریار؛حالشم خوبه وسالم ورسیده.زایمانم سزارین.ممنون از راهنماییت راستش اصلا متوجه نبودم این حرص وجوش خوردن روشیرم اثرمیکنه سپاس.🙏

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یعنی میخام بگم چوب خدا صدانداره وقتی بخوره بعدا حالیت میشه.دخترش زایمان کرده وعمل شده واسه خودش میره مهمونی.
این می زارم پای خستگیت و نابلد بودنت
چون حرف جالبی اصلا نیست انشالله بدون نیاز به کسی بزرگش میکنی
و حالت مثل قبل خوب میشه

بالا