شماهم شوهرتون زهرماری میخوره تا صب بیدارین نبضشو چک میکنید؟

Mohadesetaghva

کاربر جدید
سلام شبتون بخیر، راجب تاپیک قبلی که دیشب صحبت کرده بودیم اومدم بگم که اشتی کردیم و ماجرا تموم شد، ولی امشب شوهرم سر کریسمس با دوستاش بیرون بودن و متاسفانه جمع مردانه هم سالم نیست، اومد خونه پشت بندش مسکن خورد
تا سرشو گذاشت گرفت خوابید، من هربار که مست میشه استرس دارم نکنه اتفاقی براش بیوفته واس همین همیشه بیدارم چکش میکنم، نمیدونم شماهم نگرانید مثه من یا نه

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
سلام شبتون بخیر، راجب تاپیک قبلی که دیشب صحبت کرده بودیم اومدم بگم که اشتی کردیم و ماجرا تموم شد، ولی امشب شوهرم سر کریسمس با دوستاش بیرون بودن و متاسفانه جمع مردانه هم سالم نیست، اومد خونه پشت بندش مسکن خورد
تا سرشو گذاشت گرفت خوابید، من هربار که مست میشه استرس دارم نکنه اتفاقی براش بیوفته واس همین همیشه بیدارم چکش میکنم، نمیدونم شماهم نگرانید مثه من یا نه
چی میگی باوا این زهرماری مایه ی حیات خیلی هاست
نبضشو نگیر دِ

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
من شوهرم جدیدا جوجو میخره ولی من بوش که میکنم بو الکل میده لامصب بهم میگه الکلش ضعیفه انگار نه انگار تو این خونه من نماز میخونم نمدونم چرا فروش جوجو مجاز شده

marmar

⭐کاربر فعال⭐
نه ریلکس برام فرقی نداره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شوهرمن اهل مش..روب واینا نیست خوشش نمیاد فقط تا به حال چندباری خورد تومجالس یه بارم دوستش بهش داد آورد خونه خورد گفت یه بار فقط میارم دیگه نیاورد و سالهاس ***** نخورده میگه بدم میاد بو میده

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
خاااکبرسرمن پ مردی بخاطر یه پرنده پیر افسردگی گرفته🤕
کریسمون کجا بود غمگین رف خوابید ،منم برم چکش کنم
شوهرای مردم ،شوهرمن😫

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من شوهرم جدیدا جوجو میخره ولی من بوش که میکنم بو الکل میده لامصب بهم میگه الکلش ضعیفه انگار نه انگار تو این خونه من نماز میخونم نمدونم چرا فروش جوجو مجاز شده
ما کلا زهرماری نمیخوریم 😁
جوجو مگه زهرماریه؟
دلستره که الکل نداره یا جوجویی ک تو مبگی با اون جوجو ک من میشناسم فرق دارا

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
ما کلا زهرماری نمیخوریم 😁
جوجو مگه زهرماریه؟
دلستره که الکل نداره یا جوجویی ک تو مبگی با اون جوجو ک من میشناسم فرق دارا
اره عزیزم فرق داره یه نوع هست که فروشش تو سوپر مارکتی ها ازاده که جند درصد الکل ضعیف داره کلی خب فقط داغ میشی ولی مست نمیشی

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اره عزیزم فرق داره یه نوع هست که فروشش تو سوپر مارکتی ها ازاده که جند درصد الکل ضعیف داره کلی خب فقط داغ میشی ولی مست نمیشی
اونجوری ک ما الشعیر خارجی زیاد خوردم الکل داره ولی ضعیفه اون اصلا نمیگیره ک ادمو

بالا