شعور یه غریبه از خالم بهتره 😔

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از من و برادرم بدش میاد کلا از خانوادم بدش میاد خصوصا من 🥺
بدون هیچ دلیلی و از سر حسادت فقط
برعکس همه خاله ها که خواهرزادشونو دوست دارن این ‌وحشتناک بد اخلاقه و پلیده
امروز سلامش کردم احوالش پرسیدم هیچی جوابمو نداد کم محل کرد مثل همیشه
همین امروزم زن همسایمون رو دیدم سلام کردم کلی گرم تحویل گرفت بهم گفت قربونت برم دختر گلم 🥺😥
ببین یه زن غریبه چه مهر و محبتی داره ولی دریغ از ذره محبت از این خاله ❤️🩹

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
از من و برادرم بدش میاد کلا از خانوادم بدش میاد خصوصا من 🥺
بدون هیچ دلیلی و از سر حسادت فقط
برعکس همه خاله ها که خواهرزادشونو دوست دارن این ‌وحشتناک بد اخلاقه و پلیده
امروز سلامش کردم احوالش پرسیدم هیچی جوابمو نداد کم محل کرد مثل همیشه
همین امروزم زن همسایمون رو دیدم سلام کردم کلی گرم تحویل گرفت بهم گفت قربونت برم دختر گلم 🥺😥
ببین یه زن غریبه چه مهر و محبتی داره ولی دریغ از ذره محبت از این خاله ❤️🩹
احترام وقتی میزاری اونم هول برش میداره فکر می‌کنه کسیه، گاهی اوقات باید برخلاف میل قلبی مثل خود طرف مقابل رفتار کنیم تا چیزی رو بدست بیاریم،
۱ آرامش
۲ احترام

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
احترام وقتی میزاری اونم هول برش میداره فکر می‌کنه کسیه، گاهی اوقات باید برخلاف میل قلبی مثل خود طرف مقابل رفتار کنیم تا چیزی رو بدست بیاریم،
۱ آرامش
۲ احترام
میدونم ولی سنش زیاده و بچه نداره دلم واسش میسوزه ، میترسم کم محلی کنم نفرین کنه ، افسوس که ذره ایی محبت نداره در عوض دختر داییمو به شدت دوست داره چون برادرزادشه 😏
و مدام با من مقایسش میکنه همش میگه اون بهتره از هر لحاظ نمیگه من ناراحت میشم خوبیای منو نمیبینه 😞

صبح _ آفتابی

⭐کاربر فعال⭐
برین بهش تا ادم شه
اونوقت ببین چجور دنبالت میفته
یجور رفتار کن انگار نیست و وجود نداره

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
میدونم ولی سنش زیاده و بچه نداره دلم واسش میسوزه ، میترسم کم محلی کنم نفرین کنه ، افسوس که ذره ایی محبت نداره در عوض دختر داییمو به شدت دوست داره چون برادرزادشه 😏
و مدام با من مقایسش میکنه همش میگه اون بهتره از هر لحاظ نمیگه من ناراحت میشم خوبیای منو نمیبینه
کم محلی نشونه خدایی نکرده حرف بد یا دعوا نیست، فقط با اینکار ناراحتی خودتو نشون میدی، یا طرف مقابل میگه چرا کم محلی می‌کنی، یا نمیگه، بستگی به اخلاق اون طرف داره، درسته بچه نداره اما نگران تنهاییش نباش چون برادرزادش رو داره،
حتما با مامانت دوران مجردی خیلی اختلاف نظر و دعوا داشته، دیده مامانت به خیلی‌ چیزا رسیده از جمله بچه اما اون نه، و مقایسه کردنش باعث این شده، حدس منه البته، گاهی اطرافیان با مقایسه الکی باعث دشمنی میشن،

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کم محلی نشونه خدایی نکرده حرف بد یا دعوا نیست، فقط با اینکار ناراحتی خودتو نشون میدی، یا طرف مقابل میگه چرا کم محلی می‌کنی، یا نمیگه، بستگی به اخلاق اون طرف داره، درسته بچه نداره اما نگران تنهاییش نباش چون برادرزادش رو داره،
حتما با مامانت دوران مجردی خیلی اختلاف نظر و دعوا داشته، دیده مامانت به خیلی‌ چیزا رسیده از جمله بچه اما اون نه، و مقایسه کردنش باعث این شده، حدس منه البته، گاهی اطرافیان با مقایسه الکی باعث دشمنی میشن،
آفرین واقعا همینه
حدست درست بود😄

بالا