سلسله تاپیک های شلواری (۱۳)??

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع

مامان اروین

Guest
سلام به همه دوستای قشنگم ??
حالتون چطوره؟ چقدر به اهدافتون نزدیک شدین ؟ چه روزیو پشت سر گذاشتین ؟

بنظر من بزرگترین خیانتی که بشر در حق خودش میکنه اینه که میگه :«از این پل بگذرم دیگه زندگیم شیرینه ، این دغدغه حل بشه دیگه خوشبختم ، به این هدف برسم دیگه تمومه .....»
صدالبته که اینطور نیست !
ما چه قبل رسیدن به اهدافمون ، چه بعدش ، چه در طی راه سختی میکشیم !
اصلا باشه رسیدی به این هدف ،فکر میکنی طبع بی نهایت طلب وجودت تورو راحت میذاره ؟ یه هدف جدید می‌چینی برا خودت و دوباره روزی از نو !
دوباره وقتی داری راه رو طی می‌کنی آه و ناله و شکوه راه میفته ،
گله و دغدغه هست ،
هی دوست داری برسی تهش ، ولی وقتی می‌رسی انگار بازم تشنه ای ،
دوست داری به بالاتر ها برسی ....
می‌دونین اگه ما باور کنیم زندگیامون بر پایه همین اهدافمون هست و در کل دوران زندگی گرفتار این سیکل ها میشیم
دیگه سختی راه معنی نداره ! دیگه عذاب آور نیست قدم گذاشتن تو راه خواسته هامون !
چون دیگه میدونیم ما ها آفریده شدیم که هدف داشته باشیم ، براشون تلاش کنیم و بریم سراغ پله های بعدی
دیگه نه از تلاش کردن ، نه از مسیر و نه از هیچ چیز دیگه ای نمیترسیم?
چقدر شیرینه اگه این سختی و تلاشی که قراره انجام بدیم رو انتخاب کنیم : سختی برای رسیدن به رویاهامون یا سختی و عذاب برای نرسیدن ؟?

#شلوار?

مشاهده پیوست 12129
ممنونم شلواری عزیز???

بسته شد

Guest
من تونستم مصرف گوشیو کنترل کنمو یه نشونه هایی ازچیزایی ک میخواستم توزندگیم ببینم ???

Choi mary

Guest
سلام امروز روز خوبی بود صبح بعد نماز نخوابیدم تمیز کاری روتین خونه رو انجام دادم رفتم نون تازه خریدم یه کبوتر رو از خطر خورده شدن نجات دارم با خواهرم رفتیم خرید برای نهار رفتم خونه مادرم یه بازی خوب داشتم الآ ن هم بعد شکرگزاری میرم میخوابم فردا خیلی کار دارم

هایدی

Guest
سلام به همه دوستای قشنگم ??
حالتون چطوره؟ چقدر به اهدافتون نزدیک شدین ؟ چه روزیو پشت سر گذاشتین ؟

بنظر من بزرگترین خیانتی که بشر در حق خودش میکنه اینه که میگه :«از این پل بگذرم دیگه زندگیم شیرینه ، این دغدغه حل بشه دیگه خوشبختم ، به این هدف برسم دیگه تمومه .....»
صدالبته که اینطور نیست !
ما چه قبل رسیدن به اهدافمون ، چه بعدش ، چه در طی راه سختی میکشیم !
اصلا باشه رسیدی به این هدف ،فکر میکنی طبع بی نهایت طلب وجودت تورو راحت میذاره ؟ یه هدف جدید می‌چینی برا خودت و دوباره روزی از نو !
دوباره وقتی داری راه رو طی می‌کنی آه و ناله و شکوه راه میفته ،
گله و دغدغه هست ،
هی دوست داری برسی تهش ، ولی وقتی می‌رسی انگار بازم تشنه ای ،
دوست داری به بالاتر ها برسی ....
می‌دونین اگه ما باور کنیم زندگیامون بر پایه همین اهدافمون هست و در کل دوران زندگی گرفتار این سیکل ها میشیم
دیگه سختی راه معنی نداره ! دیگه عذاب آور نیست قدم گذاشتن تو راه خواسته هامون !
چون دیگه میدونیم ما ها آفریده شدیم که هدف داشته باشیم ، براشون تلاش کنیم و بریم سراغ پله های بعدی
دیگه نه از تلاش کردن ، نه از مسیر و نه از هیچ چیز دیگه ای نمیترسیم?
چقدر شیرینه اگه این سختی و تلاشی که قراره انجام بدیم رو انتخاب کنیم : سختی برای رسیدن به رویاهامون یا سختی و عذاب برای نرسیدن ؟?

#شلوار?

مشاهده پیوست 12129
نقاشیش چقدر قشنگه?

هایدی

Guest
نمی‌دونم چرا انقدر کم انرژی شدم
میرم بیرون یکسره خمیازه میکشم

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
سلام امروز روز خوبی بود صبح بعد نماز نخوابیدم تمیز کاری روتین خونه رو انجام دادم رفتم نون تازه خریدم یه کبوتر رو از خطر خورده شدن نجات دارم با خواهرم رفتیم خرید برای نهار رفتم خونه مادرم یه بازی خوب داشتم الآ ن هم بعد شکرگزاری میرم میخوابم فردا خیلی کار دارم
وای باز این روزهای قشنگت
اصلا میخونم کیف میکنم??

بالا