سلام بچه ها تنبلی تخم دان شدید دارم

استارتر
استارتر

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
ماشاالله که اطلاعاتت بالاست میدونی تنبلی تخمدان چیه👏پول عیدی یا سهام عدالت برات واریزنکردن بری دکتر؟ اگرم رفتی ماما نرو پیش دکترمتخصص برو اونجا خودشون یه سنوی واژینال دارن که یه چیزاستوانه ای هست میزاره داخل بدن با دستگاهش داخل رحم نگاه میکنه وحداقل ۲مرحله دارو درمانی داره ودارو هاش یه مقدار گرونه.وپول ویزیت هم هست.😐من بچه دار نمیشدم تو مطب فهمیدم دکتر گفت تنبلی داری.وشوهرم هزینه کرد.منم مادرم اصلا منو دکتر نمی برد.اصلا وقتی مجرد بود یه سینه م ازیکی دیگه کوچیکت بود هرچی میگفتم دکتر نمی برد ولی خداروشکر الان بچه دارم از هردو سینه شیر میاد.
من سهام به حسابم نمیریزن درخواست کارت ملی هم دادم و اینکه به خاطر استرس هم هست چون ۷ اردیبهشت کنکور قهوه هم میخورم متاسفانه به خاطر درسا
و این کافیین باعث میشه عقب بیفته

استارتر
استارتر

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
ماشاالله که اطلاعاتت بالاست میدونی تنبلی تخمدان چیه👏پول عیدی یا سهام عدالت برات واریزنکردن بری دکتر؟ اگرم رفتی ماما نرو پیش دکترمتخصص برو اونجا خودشون یه سنوی واژینال دارن که یه چیزاستوانه ای هست میزاره داخل بدن با دستگاهش داخل رحم نگاه میکنه وحداقل ۲مرحله دارو درمانی داره ودارو هاش یه مقدار گرونه.وپول ویزیت هم هست.😐من بچه دار نمیشدم تو مطب فهمیدم دکتر گفت تنبلی داری.وشوهرم هزینه کرد.منم مادرم اصلا منو دکتر نمی برد.اصلا وقتی مجرد بود یه سینه م ازیکی دیگه کوچیکت بود هرچی میگفتم دکتر نمی برد ولی خداروشکر الان بچه دارم از هردو سینه شیر میاد.
منم الان همین مشکل دارم سینه چپم بزرگتر خیلی نسبت به راست و ببخشید با این ۱۸ سالم سایز سینه هام کوچیک برام مشکل به وجود میاد ؟

استارتر
استارتر

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
فقط فقط باید وزن کم کنی
چشم مرسی فقط الان من فهمیدم که سینه چپم بزرگتر نسبت به راست اگه تا ۷ اردیبهشت و پریود نشم میشه ۳ ماه که پریود نشدم
و اینکه عزیزم قهوه هم میخورم خیلی شبا به خاطر درسا کنکور و اینا گفتم بهشون چاقم هستم به شدت استرس دارم به خاطر کنکور اریبهشت ماه خیلی خیلی زیاد استرس دارم😭
فک میکنم هیچ کاری نکردم کل دنیا خراب شده رو سرم فقط امیدم نهایی خاک تو سرم اصلا نمیدونم چی بگم
اینم بگم من هیچ پناهی ندارم جز آغوش خداوند و همین و تمام

Choi mary

مدیر
بعد عزیزدلم من قهوه هم میخورم به خاطر درسا استرس زیادی هم دارن برای کنکور اردیبهشت
نمیدونم چه کنم 😭 هنوز نشدم
ان‌شاءالله موفق باشی چیزی برای اردیبهشت نمونده این یه ماه و نیم هم تموم بشه
قهوه هم سمه بعد این کنکور اصلا نخور ورزش رو حتما شروع کن و خوردن گرمیجات رو
خوردنی های شیرین مخصوصا اونایی که قند مصنوعی دارن رو هم حذف کن

استارتر
استارتر

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
ونکته دیگه:قندزیاد تو بدن تبدیل به چربی میشه.وچربی زیاد چاقی ودرنتیجه تبلی تخمدان.ودرنتیجه ناباروری ونامنظمی پریودی.ورزش خیلی کمک میکنه تو خونه ورزش کن. دکتر هم بهم گفته بود واس تنبلی تخمدان سعی کن خیلی زود چند کیلو کم کنی.
شکلات زیاد میخورم مرسب زیاد
میشه دردت بخونم بقیه کامنت ها رو هم بخونی و تونستی راهنماییم کنی

صنم

مدیر
چشم مرسی فقط الان من فهمیدم که سینه چپم بزرگتر نسبت به راست اگه تا ۷ اردیبهشت و پریود نشم میشه ۳ ماه که پریود نشدم
و اینکه عزیزم قهوه هم میخورم خیلی شبا به خاطر درسا کنکور و اینا گفتم بهشون چاقم هستم به شدت استرس دارم به خاطر کنکور اریبهشت ماه خیلی خیلی زیاد استرس دارم😭
فک میکنم هیچ کاری نکردم کل دنیا خراب شده رو سرم فقط امیدم نهایی خاک تو سرم اصلا نمیدونم چی بگم
اینم بگم من هیچ پناهی ندارم جز آغوش خداوند و همین و تمام
همش از استرس هست عزیزم
همین چاقی هم از استرس
نگران نباش حتما تا الان هر چقد تلاش کردی نتیجه شو میبینی اصلا استرس نداشته باش نگران نباش توکل کن به خدا شروع کن جمع بندی کن اگه اینو خراب کردی تیر ماه باز مجدد میدی

استارتر
استارتر

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
ان‌شاءالله موفق باشی چیزی برای اردیبهشت نمونده این یه ماه و نیم هم تموم بشه
قهوه هم سمه بعد این کنکور اصلا نخور ورزش رو حتما شروع کن و خوردن گرمیجات رو
خوردنی های شیرین مخصوصا اونایی که قند مصنوعی دارن رو هم حذف کن
یعنی شکلات هم ؟

استارتر
استارتر

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
همش از استرس هست عزیزم
همین چاقی هم از استرس
نگران نباش حتما تا الان هر چقد تلاش کردی نتیجه شو میبینی اصلا استرس نداشته باش نگران نباش توکل کن به خدا شروع کن جمع بندی کن اگه اینو خراب کردی تیر ماه باز مجدد میدی
چشم مرسی ازت چون هنوز مطالب مونده نمیتونم جمع بنده کنم

استارتر
استارتر

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
درمان کنی نه دیگه
انشالله ممنونم
امیدوارم بتونم با وزن کم کردن اینا درمان بشه
من مامان بابام خیلی منفی فکر میکنم میترسم بگم به مامانم بعد هزار جور و عیب ایراد بزار روم بگه خاک تو سرت تو دیگه شوهر نمیکنی و.... و دل رنجی و حال بد به وجود البته بگم
هدف از زندگی فقط تولید مثل و ازدواج نیس

Choi mary

مدیر
انشالله ممنونم
امیدوارم بتونم با وزن کم کردن اینا درمان بشه
من مامان بابام خیلی منفی فکر میکنم میترسم بگم به مامانم بعد هزار جور و عیب ایراد بزار روم بگه خاک تو سرت تو دیگه شوهر نمیکنی و.... و دل رنجی و حال بد به وجود البته بگم
هدف از زندگی فقط تولید مثل و ازدواج نیس
اینم یه بیماری مثل بقیه بیماری ها درمان هم میشه نترس ولی فقط باید رعایت کنی

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم الان همین مشکل دارم سینه چپم بزرگتر خیلی نسبت به راست و ببخشید با این ۱۸ سالم سایز سینه هام کوچیک برام مشکل به وجود میاد ؟
من فک میکردم مشکلی پیش میاد ولی.الان که شیرمیدم مشکلی نیست.واز هردو شیرمیاد.یه بار به ماما نشون دادم بادستکش دست گردوند که غده ای چیزی نباش که گفت نیست.

بالا