سلام بچه ها تنبلی تخم دان شدید دارم

دختر_مهربونن

⭐کاربر فعال⭐
باید ۷ اسفند پریود میشدم😭 که نشدم حدود دو ماه و اینکه اصلا ورزش نمیکنم تقریبا چاقم هستم رعایت غذایی هم ندارم همه چی هم میخورم ولی دلم میخواد پریود بشم سر تایم مشخص بگین چی کار کنم مامانم من رو دکتر منو نمیبره چجوری درمان بشم متولد ۸۴ ام ۱۸ سالمه پشت کنکورم هستم خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد استرس هم دارم و اینکه خودم حدس میزنم که ممکنه تنبلی داشته باشم اینجوری پریود نشدم

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
باید ۷ اسفند پریود میشدم😭 که نشدم حدود دو ماه و اینکه اصلا ورزش نمیکنم تقریبا چاقم هستم رعایت غذایی هم ندارم همه چی هم میخورم ولی دلم میخواد پریود بشم سر تایم مشخص بگین چی کار کنم مامانم من رو دکتر منو نمیبره چجوری درمان بشم متولد ۸۴ ام ۱۸ سالمه پشت کنکورم هستم خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد استرس هم دارم و اینکه خودم حدس میزنم که ممکنه تنبلی داشته باشم اینجوری پریود نشدم
ماشاالله که اطلاعاتت بالاست میدونی تنبلی تخمدان چیه👏پول عیدی یا سهام عدالت برات واریزنکردن بری دکتر؟ اگرم رفتی ماما نرو پیش دکترمتخصص برو اونجا خودشون یه سنوی واژینال دارن که یه چیزاستوانه ای هست میزاره داخل بدن با دستگاهش داخل رحم نگاه میکنه وحداقل ۲مرحله دارو درمانی داره ودارو هاش یه مقدار گرونه.وپول ویزیت هم هست.😐من بچه دار نمیشدم تو مطب فهمیدم دکتر گفت تنبلی داری.وشوهرم هزینه کرد.منم مادرم اصلا منو دکتر نمی برد.اصلا وقتی مجرد بود یه سینه م ازیکی دیگه کوچیکت بود هرچی میگفتم دکتر نمی برد ولی خداروشکر الان بچه دارم از هردو سینه شیر میاد.

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ببین عزیزم دکترم بری باید اینا رو رعایت کنی؛رحم گرم نگه داری گوجه.خیار وماست طبعش سرده وسرد ازداخل یخچال مصرف نکن یکم رو اپن بزار گرم بشه بعدمصرف کن.سرصبح پاهات نشور.جوراب بپوش توهوای سرد توخونه.ولباس گرم.وخودتو تو دستشویی باآب ولرم بشور.موقع پریودی مخصوصا اگر حمام حیاط هست توهوای سرد نرو حمام.

مدیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ماشاالله که اطلاعاتت بالاست میدونی تنبلی تخمدان چیه👏پول عیدی یا سهام عدالت برات واریزنکردن بری دکتر؟ اگرم رفتی ماما نرو پیش دکترمتخصص برو اونجا خودشون یه سنوی واژینال دارن که یه چیزاستوانه ای هست میزاره داخل بدن با دستگاهش داخل رحم نگاه میکنه وحداقل ۲مرحله دارو درمانی داره ودارو هاش یه مقدار گرونه.وپول ویزیت هم هست.😐من بچه دار نمیشدم تو مطب فهمیدم دکتر گفت تنبلی داری.وشوهرم هزینه کرد.منم مادرم اصلا منو دکتر نمی برد.اصلا وقتی مجرد بود یه سینه م ازیکی دیگه کوچیکت بود هرچی میگفتم دکتر نمی برد ولی خداروشکر الان بچه دارم از هردو سینه شیر میاد.

سونوی واژینال که واس مجردا نیست!!!!

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ونکته دیگه:قندزیاد تو بدن تبدیل به چربی میشه.وچربی زیاد چاقی ودرنتیجه تبلی تخمدان.ودرنتیجه ناباروری ونامنظمی پریودی.ورزش خیلی کمک میکنه تو خونه ورزش کن. دکتر هم بهم گفته بود واس تنبلی تخمدان سعی کن خیلی زود چند کیلو کم کنی.

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ماشاالله شما ده ۸۰تادیا چقدر زرنگین مااصلا اون زمان یعنی۱۰سال پیش الان۲۸سالمه.گوشی نداشتیم.اینترنت نداشت یه گوشی ساده بود.اصلا نی نی سایت نمیدونستم چیه.اصلا سایت مادران نمیدونستم چی چیه.هییییهییی

مامانی

⭐کاربر فعال⭐
مجرده چطور سونو واژینال بشه؟

ملیحه

مدیر
ماشاالله شما ده ۸۰تادیا چقدر زرنگین مااصلا اون زمان یعنی۱۰سال پیش الان۲۸سالمه.گوشی نداشتیم.اینترنت نداشت یه گوشی ساده بود.اصلا نی نی سایت نمیدونستم چیه.اصلا سایت مادران نمیدونستم چی چیه.هییییهییی
۱۰ سال پیش که همه دسترسی به نت داشتن ! حتی ۲۰ سال پیشم داشتن :/ حتی قبل‌تر

مدیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تو شاید نداشتی وگرنه از سال ۸۸ ما از نت استفاده میکردیم🤌

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مجرده چطور سونو واژینال بشه؟
اونو دکتر تشخیص میده که سونوواژینال بشه نشه. سونوی شکمی هم هست.همون سونویی که خانومای حامله میرن ولی اونو باید بره مطب جداگانه.شایداصلا تنبلی تخمدان نداشته باش فقط نوشته پریود نشده.اونو دکتر تشخیص میده

ملیحه

مدیر

بالا