سرنوشت بد من

• شروع کننده موضوع شکوتوونم
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند . انچه نقد است تنها جان تو ، عمر ، و جوانی تو است که قسط بندی نمی شود . پس بدان جانت را برای چه کسانی میگذاری
مهریه ام حلال اندک باقی مانده جانم ازاد

این متن رو یه جا خوندم بنظرم واقعا هم همین طوره

مهرانه

Guest
هرروقت دیدی روحت جسمت داره پیر و داغون میشه بزارید و برید ...زمان میبره ولی بعدش متوجه میشید همیشه قرار نیست بمونید و بسازید ???

هایدی

Guest
الان بخدا ۳ ماه پیش رفتیم خونه مادرش اینا هر هفته یه روز جمع میشن از صبح تا شام بعد داداشش منو اصلا آدم حساب نمیکنه حتی جواب سلامم بزور جواب میده منو میبینه برج زهر مارهه واقعا اما جاریم هی با شوهرم میگه میخنده به شوهرم با لحن خوب گفتم چرا داداشت اینطوری رفتار میکنه چرا پس تو با زنداداشت اینطوری رفتار میکنی چرا اون یه سلام زورش میاد جواب بده چرا اون یه دفعه بلند شد رفت گفت تو میخوای رو من سیاست کنی به من چه باهات حرف نمیزنع من با زنداداشم دوست دارم حرف میزنم مگه جرم کردم بلند شد رفت خونه مادرش ،بخدا هر بار بحث کوچیکی میکردیم به کل خانوادش میگفت حتی کوچیک ترین چیزی که خونمون اتفاق میوفتد یا چه حرفایی بهم میزدیم میرفت به مادرش میگفت ?مگه میشه تو زندگی زناشویی بحث کوچیک نباشه بخدا همش بحث میشه میره به اینا میگه نسبت بهم بدبین شدن هر بار بحث میکنیم این میره قهر میکنه زندادشش یا خواهر و مادرش می فرسته جلو?? همش هر بحثی پیش میومد من پیش قدم میشدم در صورتی که خودش مقصر بود میگفتم خودت مقصر بودی چرا پیام ندادی میگفت اگه دو هفته ام میشد من نمیدادم اصلا تا خودت بدی?
عزیزم دندون لق رو بکش بنداز دور این زندگی واقعا جهنمه

مهرانه

Guest
دوست عزیزم فقط تمومش کن این جهنم رو ...من اصلا هبچ نمیگم طلاق ولی واقعا برای شما جدا شدن بهترین راه ??

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
چی بگم برای مملکتی که زن پشتیبانی قانونو نداره و پشتش گرم نیس
که یه نر بتونه هر جور میخواد با زنش رفتار کنه فقط بخاطر اینکه نرینگی داره
و رنشم بسوزه و بساززه و فک کنه اینا عشقه و برای حفظ زندگیش هی اون گند بزن بدتررررررینا رو بکنه
هی بهش جایزه هم بدی
عزیزم از هرجا که قطع کنی بند ناف این ....که داره از روحت شخصیت جوونیت بی پناهیت سواستفاده میکنه ،بردی شک نکن
مهریه اتو بخشیدی اشتباه کردی با همچین نر حقیری که حتی حقی رو که قانون....هم بهت داده چشم داره بهش هیچ ملایمتی نکن نمیگم جدا شو چون شرایط ایران خاصه و تو بهتر میدونی کدوم وضعیت برات بهتره
ولی لطفا کمک بگیر و رویه اتو عوض کن
?

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
سلام عزیزم خوبی؟
دفعه قبل هم گفتم
حتما جدا شو
این همه بلا سرت آورده کافی نیست؟ اگه باهاش بمونی بیشتر عذابت میده
بچه که نداری؟
تازه بخاطر این حیوون سرطان رحم گرفتی کافی نیست؟ بره گمشه حیوون عوضی بهت خیانت کرده معلومه دوستت نداره
تازه شکاک هم هست
الان ۳ ساله ازدواج کردین هنوز زندگیت کامل تباه نشده خداروشکر
اگه الان طلاق بگیری بهتر از اینه که ۱۰ سال دیگه با ۳ _۴ تا بچه قد و نیم قد اواره خیابون بشی

راستی بهت گفته بودم با وکیل حرف بزن
چیشد حرف زدی؟ چی گفت؟
اره وکیل گرفتم چهار شنبه دادگاه دارم... تو عقدم نه بچه ندارم

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
۱: برای نفقه شکایت کن و همچین اگه مدارک کافی داری برای ارتباط نامشروع ایشون شکایت کن
۲: خیانت ک میکنه ، تهمت ک میزنه چرا میخوای باهاش ادامه بدی اللن سنت کمه و بچه هم حداری خودتو نجات بده

۳: میگی استفاده هاشو کرد الان طلاق ، اولا تو رابطه جنسی دو طرف لذت میبرن پس شما هم لذت بردی و ولی اینکه من درک نمیکنم چرا تو عقد رابطه کامل برقرار میکنین دوران عقد و نامزدی دوران شناخته ، درسته حلالید اما عقلتون ب کار بندازید اینجا ایران عزیزم

۴: حتما بعد طلاقت ب مشاور مراجعه کن چون کم تجربه ای

اصلا اصلا نگران نباش با مرد بی پول میشه ساخت اما با مرد هرزه نه
اره دقیقا

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
باهاش رابطه جنسی داشتی؟؟؟؟
وضعیت مالی خانوادت در چه حده؟
تحصیلاتت؟؟؟؟
بنظرم هنوزم دیر نشده عزیزم
مهریه رو وللش،،،فقططط طلاق بگیر
زندگی با این آدم اگه الانم ادامه پیدا کنه ۱۰ سال دیگه با دوتا بچه مطمعن باش به طلاق میکشه
وقتی نه خودش میخادت و نه خانوادش،،پس موندنت اشتباهه محضه
بهت قول میدم این بره،،دیر یا زود یه آدم بهتر تر تر تر گیرت میاد
خودتو دستی دستی بدبخت نکن
و اینم یاد بگیر که هیییچوقت مهریتو نبخشی،،حتی اگه اون مرد فرشته باشه،،،هیچوقت به مهریه کم قانع نشو
اینم بدون که اون بازنده ی اصلیه،،،تو عبرت میگیری از این شکست و در آینده صددرصدددد زندگی خیلی بهتری خواهید داشت ولی اون یه زنی که با همه بد اخلاقیاش ساخت و حتی خیانتشو بخشید رو از دست میده
فقط برو طلاق بگیر و از شَرِش راحت شو
اگه بعدا با بچه بخای طلاق بگیری خیلیی زجر میکشی چون هم بچه رو بهت نمیده و هم میخاد بعد زن بابا بیاد بالا سره بچت و اون بچه باید کلی زجر بکشه تا بزرگ شه ،،خیلیا رو دیدم که بخاطر همین زن بابا و عواقبش بچشون ****** کرده به دلایلی....
پس ۱۰ سال دیگه رو هم باید در نظر بگیری
اگه الان طلاق بگیری مطمعن باش زندگی بهتری خواهید داشت ولی مثلا ۸..۱۰ سال دیگه با ۲ تا بچه قطعا اونموقع نه تنها خودت بلکه اون طفل معصوم ها هم بدبخت میشن
قلبتو بِکَن،بنداز دور،،،،،عاااقلانه تصمیم بگیر?
اره ولی قلبم درد میکنه خیلی دوسش داشتم هر روز سر نماز اشک میریزم چیکار کنم یادم بره و فراموشش کنم

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
خداروشکر
زودتر از دست این حیوون کثیف خلاص میشی راحت میشی الحمداللهههههه
دلم نمیاد عکس دو نفرمون پاک کنم گذاشتم لیست مخفی دلم خیلی گرفته هر شب گریه میکنم چیکار کنم یادم بره و فراموشش کنم شب ها خیلی دلم میگیره کم آوردم واقعا

یه آدم غمگین با نقاب خنده

Guest
اره ولی قلبم درد میکنه خیلی دوسش داشتم هر روز سر نماز اشک میریزم چیکار کنم یادم بره و فراموشش کنم
به مرور زمان فراموشش میکنی،،،اینا همش تلقینه و بهش عادت کردی عزیزم?

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
خدا بزرگه عزیزم نگران نباش خدا پشت و پناهت???
الهی آمین زندگیمو سپردم دستش واقعا کم آوردم نمیدونم چه حکمتیه یه بار پدرم فوت شد شکستم یه بار تهمت زد آبرومو برد ۹ ماه رفت الانم دارم طلاق میگیرم ۳ بارهه شکستم
مرسی قربونت برم ان شاءالله هر چی میخوای خدا بهت بده عزیزم همیشه خوشبخت باشی تنت سالم و دلت خوش

یه آدم غمگین با نقاب خنده

Guest
دلم نمیاد عکس دو نفرمون پاک کنم گذاشتم لیست مخفی دلم خیلی گرفته هر شب گریه میکنم چیکار کنم یادم بره و فراموشش کنم شب ها خیلی دلم میگیره کم آوردم واقعا
هر چیزی باید یهویی شروع بشه همین امشب تمامه عکساتونو پاک کن،،یدونه هم نگه ندار
اولش سخته ولی به مروره زمان کنار میای باهاش و عادی میشه واست

دختر جذاب

Guest
چقد بد
این وابستگی و دوست داشتنی که ازش حرف میزنی
همه اش خیالی هست و در حقیقت اینطور نیست اینجوری فکر نکن گلم
این ادم خیلی به تو بدی کرده
بعد ازدواج حتما برو پیش روانشناس

دختر جذاب

Guest
الهی آمین زندگیمو سپردم دستش واقعا کم آوردم نمیدونم چه حکمتیه یه بار پدرم فوت شد شکستم یه بار تهمت زد آبرومو برد ۹ ماه رفت الانم دارم طلاق میگیرم ۳ بارهه شکستم
مرسی قربونت برم ان شاءالله هر چی میخوای خدا بهت بده عزیزم همیشه خوشبخت باشی تنت سالم و دلت خوش
فدات شم الهی عزیزدلم تو زن خیلییبییی قویی هستی و قطعا از پس این مشکل برمیای و دوباره به زندگیت برمیگردی شاید یکم طول بکشه اما بعد ها هزاران بار خداروشکر میکنی ??

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest

بالا