سرنوشت بد من

• شروع کننده موضوع شکوتوونم
  • تاریخ شروع

شکوتوونم

Guest
سلام . ۲۰ سالمه ۳ سال و نیم تو عقدم شوهرم ۱۰ سال ازم بزرگتره.. شوهرم آدم شکاکیه از اول بود یه بار یک سال بعد عقدم تهمت زد بهم گوشیم رو گرفت برد بدون اطلاع من من هاج و واج موندم به مدت ۹ ماه قهر کرد رفت بدون دلیلی گفتم من به خودم شک ندارم گوشیمم که بردی مدرک بیار برام ثابت کن اگه چیزی هست واقعا درباره من اگه هست یا میدونی الکی تهمت میزنی ثابت کن رفت پرینت ام گرفت چون خط به نام خودش بود دست من بود به هیچی نرسید از اول میگفت مهریه نمیدم زنگ میزدیم میگفتم مدرک بیار تو رفتی بی دلیل تهمت زدی بهم رفتی لااقل مدرک بیار میگفت مهریه نمیدم من میگفتم من حرف مهریه نزدم مدرک بیار فقط؛ بازم به هیجا نرسید بهم پیام داد که من اشتباه کردم و فلان گفت اگه منو دوست داری بهم ثابت کن گفتم چیکار گفت منو تو که میخوایم با هم زندگی کنیم مهریه ملاک نیست من ساده ام باور کردم بخشیدم??پیش خودم میگفتم خوشبختی به این چیزا نیست میخواستم زندگیم درست بشه واقعا چون دوسش داشتم چون پدرم فوت شده ۷ ساله شوهرم باید هم جای پدرم پر میکرد هم وظیفه همسریشو انجام میداد اما هیچکدوم نکرد

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
الان بخدا ۳ ماه پیش رفتیم خونه مادرش اینا هر هفته یه روز جمع میشن از صبح تا شام بعد داداشش منو اصلا آدم حساب نمیکنه حتی جواب سلامم بزور جواب میده منو میبینه برج زهر مارهه واقعا اما جاریم هی با شوهرم میگه میخنده به شوهرم با لحن خوب گفتم چرا داداشت اینطوری رفتار میکنه چرا پس تو با زنداداشت اینطوری رفتار میکنی چرا اون یه سلام زورش میاد جواب بده چرا اون یه دفعه بلند شد رفت گفت تو میخوای رو من سیاست کنی به من چه باهات حرف نمیزنع من با زنداداشم دوست دارم حرف میزنم مگه جرم کردم بلند شد رفت خونه مادرش ،بخدا هر بار بحث کوچیکی میکردیم به کل خانوادش میگفت حتی کوچیک ترین چیزی که خونمون اتفاق میوفتد یا چه حرفایی بهم میزدیم میرفت به مادرش میگفت ?مگه میشه تو زندگی زناشویی بحث کوچیک نباشه بخدا همش بحث میشه میره به اینا میگه نسبت بهم بدبین شدن هر بار بحث میکنیم این میره قهر میکنه زندادشش یا خواهر و مادرش می فرسته جلو?? همش هر بحثی پیش میومد من پیش قدم میشدم در صورتی که خودش مقصر بود میگفتم خودت مقصر بودی چرا پیام ندادی میگفت اگه دو هفته ام میشد من نمیدادم اصلا تا خودت بدی?

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
تو اون ۹ ماه اولی که قهر کرد با زن هایی زیادی رابطه جنسی داشت بهم خیانت میکرد من با چشم میدیدم یه بار بخشیدمش الان برای بار دومه بهم خیانت میکنه و زیگیل تناسلی گرفته دکترش بهم گفته ۹۹ درصد از طریق رابطه جنسی با افراد مختلف گرفته مادرم گفت دیگع نمیذارم باهاش زندگی کنه اونم برام احضاریه طلاق فرستاده چون مهریه ندارم?بهم پیام داد خسته شدم ازت زودتر تمومش کنیم گفتم بعد ۳ سال و نیم یادت اومد؟استفادتو کردی سرمو گول زدی مهریه ام بخشیدم راحت بگی خداحافظ

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
این هفته دادگاه داریم واقعا کم آوردم حالم خیلی بدهه افسردم کرده درکم نمیکنه اصلا آدم منزوی و عصبی شدم آدم ساکتی شدم و گوشه گیر که اصلا دوست ندارم تو اجتماع باشم میترسم واقعا از بس خوردم کرد

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
من موندم سر دو راهی بنظرتون چیکار کنم اگه پدرم بود هیچوقت اینطوری نمیشد???بنظرتون جدا بشم ازش؟ نظرهاتون بدین خواهری کنین

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
لطفا جواب من رو بدین دعاتون میکنم

آنجِل

Guest
عزیزم غصه مهریه رو نخور!مهریه هم داشتی باید اونقدر بدو بدو میکردی تودادگاه آخرسرم قسطی اگه میداد اگه نمیداد!ارزش عمرتو نداره!بااین همه بدی ک گفتی !من هیچوقت کسیو تشویق به طلاق نمیکنم میگم بسازین باهم!ولی وقتی عشقی وسط نیس اون میگه نمیخواد چراغرورتو خرد میکنی!همش ۲۰ سالته توافقی جداشو برو پی زندگیت!عمرتو پای دادگاه نزار

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
عزیزم غصه مهریه رو نخور!مهریه هم داشتی باید اونقدر بدو بدو میکردی تودادگاه آخرسرم قسطی اگه میداد اگه نمیداد!ارزش عمرتو نداره!بااین همه بدی ک گفتی !من هیچوقت کسیو تشویق به طلاق نمیکنم میگم بسازین باهم!ولی وقتی عشقی وسط نیس اون میگه نمیخواد چراغرورتو خرد میکنی!همش ۲۰ سالته توافقی جداشو برو پی زندگیت!عمرتو پای دادگاه نزار
خیلی دوسش داشتم خیلی عقیدم اینه تو زندگی یه بار فرصت بدم به آدما برای جبران اشتباهش
یه بار بخشیدم چون زندگیم مهم بود نمی خواستم برم و یه عمر تو دلم میموند که چرا فرصت ندادم شاید درست میشد و عذاب وجدان میگرفتم واقعا موندم

ببین

Guest
چی بگم برای مملکتی که زن پشتیبانی قانونو نداره و پشتش گرم نیس
که یه نر بتونه هر جور میخواد با زنش رفتار کنه فقط بخاطر اینکه نرینگی داره
و رنشم بسوزه و بساززه و فک کنه اینا عشقه و برای حفظ زندگیش هی اون گند بزن بدتررررررینا رو بکنه
هی بهش جایزه هم بدی
عزیزم از هرجا که قطع کنی بند ناف این ....که داره از روحت شخصیت جوونیت بی پناهیت سواستفاده میکنه ،بردی شک نکن
مهریه اتو بخشیدی اشتباه کردی با همچین نر حقیری که حتی حقی رو که قانون....هم بهت داده چشم داره بهش هیچ ملایمتی نکن نمیگم جدا شو چون شرایط ایران خاصه و تو بهتر میدونی کدوم وضعیت برات بهتره
ولی لطفا کمک بگیر و رویه اتو عوض کن

یه آدم غمگین با نقاب خنده

Guest
باهاش رابطه جنسی داشتی؟؟؟؟
وضعیت مالی خانوادت در چه حده؟
تحصیلاتت؟؟؟؟
بنظرم هنوزم دیر نشده عزیزم
مهریه رو وللش،،،فقططط طلاق بگیر
زندگی با این آدم اگه الانم ادامه پیدا کنه ۱۰ سال دیگه با دوتا بچه مطمعن باش به طلاق میکشه
وقتی نه خودش میخادت و نه خانوادش،،پس موندنت اشتباهه محضه
بهت قول میدم این بره،،دیر یا زود یه آدم بهتر تر تر تر گیرت میاد
خودتو دستی دستی بدبخت نکن
و اینم یاد بگیر که هیییچوقت مهریتو نبخشی،،حتی اگه اون مرد فرشته باشه،،،هیچوقت به مهریه کم قانع نشو
اینم بدون که اون بازنده ی اصلیه،،،تو عبرت میگیری از این شکست و در آینده صددرصدددد زندگی خیلی بهتری خواهید داشت ولی اون یه زنی که با همه بد اخلاقیاش ساخت و حتی خیانتشو بخشید رو از دست میده
فقط برو طلاق بگیر و از شَرِش راحت شو
اگه بعدا با بچه بخای طلاق بگیری خیلیی زجر میکشی چون هم بچه رو بهت نمیده و هم میخاد بعد زن بابا بیاد بالا سره بچت و اون بچه باید کلی زجر بکشه تا بزرگ شه ،،خیلیا رو دیدم که بخاطر همین زن بابا و عواقبش بچشون ****** کرده به دلایلی....
پس ۱۰ سال دیگه رو هم باید در نظر بگیری
اگه الان طلاق بگیری مطمعن باش زندگی بهتری خواهید داشت ولی مثلا ۸..۱۰ سال دیگه با ۲ تا بچه قطعا اونموقع نه تنها خودت بلکه اون طفل معصوم ها هم بدبخت میشن
قلبتو بِکَن،بنداز دور،،،،،عاااقلانه تصمیم بگیر?

مااماان_ساامیاار

Guest
۱: برای نفقه شکایت کن و همچین اگه مدارک کافی داری برای ارتباط نامشروع ایشون شکایت کن
۲: خیانت ک میکنه ، تهمت ک میزنه چرا میخوای باهاش ادامه بدی اللن سنت کمه و بچه هم حداری خودتو نجات بده

۳: میگی استفاده هاشو کرد الان طلاق ، اولا تو رابطه جنسی دو طرف لذت میبرن پس شما هم لذت بردی و ولی اینکه من درک نمیکنم چرا تو عقد رابطه کامل برقرار میکنین دوران عقد و نامزدی دوران شناخته ، درسته حلالید اما عقلتون ب کار بندازید اینجا ایران عزیزم

۴: حتما بعد طلاقت ب مشاور مراجعه کن چون کم تجربه ای

اصلا اصلا نگران نباش با مرد بی پول میشه ساخت اما با مرد هرزه نه

دختر جذاب

Guest
سلام عزیزم خوبی؟
دفعه قبل هم گفتم
حتما جدا شو
این همه بلا سرت آورده کافی نیست؟ اگه باهاش بمونی بیشتر عذابت میده
بچه که نداری؟
تازه بخاطر این حیوون سرطان رحم گرفتی کافی نیست؟ بره گمشه حیوون عوضی بهت خیانت کرده معلومه دوستت نداره
تازه شکاک هم هست
الان ۳ ساله ازدواج کردین هنوز زندگیت کامل تباه نشده خداروشکر
اگه الان طلاق بگیری بهتر از اینه که ۱۰ سال دیگه با ۳ _۴ تا بچه قد و نیم قد اواره خیابون بشی

راستی بهت گفته بودم با وکیل حرف بزن
چیشد حرف زدی؟ چی گفت؟

بالا