زندگی پس از مرگ ?(پرسش و پاسخ)

• شروع کننده موضوع fati_tork
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
میدونین من چزا این پسرو باور کردم ‌؟چون هیچ کس واقعا نمیتونه این وصع و تحمل کنه حداقل خودم بود خود کشی میکردم اما این پسر بعد ۱۸ تا عمل زیبایی قیافش هنوز نرمال نشده اما روحیش فوق العادس از وزن خیلییی کم تا الان بعد تصادف تونسته الان ورزشکار بشه حتما اونجا چیزی دیده که انقدر قوی شده

MINISH

Guest
دلم میخواد یبار تو این حالت قرار بگیرم باحالت برگشت و بدون صدمه جسمی البته?بعد دروغ یا واقعیتش رو بفهمم

MINISH

Guest
میدونین من چزا این پسرو باور کردم ‌؟چون هیچ کس واقعا نمیتونه این وصع و تحمل کنه حداقل خودم بود خود کشی میکردم اما این پسر بعد ۱۸ تا عمل زیبایی قیافش هنوز نرمال نشده اما روحیش فوق العادس از وزن خیلییی کم الان بعد تصادف تونسته الان ورزشکار بشه حتما اونجا چیزی دیده که انقدر قوی شده
اینم حرفیه

Closed

Guest
میدونین من چزا این پسرو باور کردم ‌؟چون هیچ کس واقعا نمیتونه این وصع و تحمل کنه حداقل خودم بود خود کشی میکردم اما این پسر بعد ۱۸ تا عمل زیبایی قیافش هنوز نرمال نشده اما روحیش فوق العادس از وزن خیلییی کم الان بعد تصادف تونسته الان ورزشکار بسه حتما اونجا چیزی دیده که انقدر قوی شده
من حس میکنم چون ایمان اورده که واقعا این زندگی پایان انسان نیست و زندگی ابدیش جای بدی نیست (یعنی برخلاف چیزییه که تو دنیا شنیده) حالش بهتره

maria۰

Guest
میدونین من چزا این پسرو باور کردم ‌؟چون هیچ کس واقعا نمیتونه این وصع و تحمل کنه حداقل خودم بود خود کشی میکردم اما این پسر بعد ۱۸ تا عمل زیبایی قیافش هنوز نرمال نشده اما روحیش فوق العادس از وزن خیلییی کم تا الان بعد تصادف تونسته الان ورزشکار بشه حتما اونجا چیزی دیده که انقدر قوی شده
تو اینستا تعریف میکنه؟
من شک دارم چون برای جذب فالوور دست به هر چیزی که جالبه برای خیلی ها،میزنن

MINISH

Guest
من حس میکنم چون ایمان اورده که واقعا این زندگی پایان انسان نیست و زندگی ابدیش جای بدی نیست (یعنی برخلاف چیزییه که تو دنیا شنیده) حالش بهتره
اره وگرنه اگه میدونست که پایانه چرا باید انقدر تلاش میکرد

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
دقیقا بعد ۱۸ تا عمل
hamed-tahmasebi-1.jpg

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
تو اینستا تعریف میکنه؟
من شک دارم چون برای جذب فالوور دست به هر چیزی که جالبه برای خیلی ها،میزنن
اولش تو برنامه تعریف کرد اما تو اینیستا هم فعاله نمیدونم من باورش دارم به دلیلی که گفتم تو ام یسر به پیچش بزن

بالا