روش تهیه لوکوم پرتقال به روش آسان

Choi mary

مدیر
IMG_20230515_133120_772.jpg

لوکوم پرتقال چگونه تهیه میشود؟😋😍
🍊🍊
🍮موادلازم:
۲لیوان آب پرتقال صنعتی
شکر:۹۰گرم
نشاسته گل یا گندم:۵۰گرم
وانیل نوک ق چ
کره:۱۵گرم
پودر نارگیل به اندازه لازم

🥄داخل قابلمه ای آب پرتقال وشکر ونشاسته رو هم میزنیم و میزاریم روی حرارت تا به حالت مشکوفی دربیاد وغلیظ بشه کره و وانیل رو در این مرحله اضافه میکنیم وخاموش میکنیم میزاریم نیم ساعت داخل محیط آشپز خونه خنک شه و هرازکاهی هم میزنیم تا رویه نبندد حالا داخل دو لیوان صاف ویک اندازه رو با آب خیس میکنیم و موادرو داخلشون میریزیم ومیزاریم یخچال تا حداقل ۶ساعت بمونه و خودشو بگیره بعد دورادور لوکوم رو باچاقو از دیواره ها جدا میکنیم و خارجش میکنیم و داخل پودر نارگیل میغلطونیم و به اندازه دلخواه برش میزنیم و هر برش رو داخل پودرنارگیل میغلطونیم و آمادست.

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مشاهده پیوست 286673
لوکوم پرتقال چگونه تهیه میشود؟😋😍
🍊🍊
🍮موادلازم:
۲لیوان آب پرتقال صنعتی
شکر:۹۰گرم
نشاسته گل یا گندم:۵۰گرم
وانیل نوک ق چ
کره:۱۵گرم
پودر نارگیل به اندازه لازم

🥄داخل قابلمه ای آب پرتقال وشکر ونشاسته رو هم میزنیم و میزاریم روی حرارت تا به حالت مشکوفی دربیاد وغلیظ بشه کره و وانیل رو در این مرحله اضافه میکنیم وخاموش میکنیم میزاریم نیم ساعت داخل محیط آشپز خونه خنک شه و هرازکاهی هم میزنیم تا رویه نبندد حالا داخل دو لیوان صاف ویک اندازه رو با آب خیس میکنیم و موادرو داخلشون میریزیم ومیزاریم یخچال تا حداقل ۶ساعت بمونه و خودشو بگیره بعد دورادور لوکوم رو باچاقو از دیواره ها جدا میکنیم و خارجش میکنیم و داخل پودر نارگیل میغلطونیم و به اندازه دلخواه برش میزنیم و هر برش رو داخل پودرنارگیل میغلطونیم و آمادست.
فکر کنم یه چیز تو مایه های باسلق باشه 😋

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
آها پس اسمش رو با کلاس کردن 😁😁
میگم آشناست

مرسی گلی 🥰
آره شوهر منم بار اول گفت توی کارخونه لوکوم قراره بزنیم گفتم چیه بعد خودش گفت همون راحت الحلقوم هست🥲

خواهش میکنم مهربون🤍💚

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
لکوم اسم ترکیه ای باسلوقه
بعد لکوم بافتش فرق داره یکم سفت تر از باسلوق
رنگی رنگی هم میزنن در طعم های متفاوت خیلیم گرونه 👀
توی کارخونه ما میزنن زیاد گرون نیست

بالا