رابطم با مدیر مدرسه پسرم خیلی خراب شد

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
و من دیگه کلا امسال مدرسه پسرم نرفتم اصلا. پارسال مدیر فرق گذاشت بین بچه ها. انکار نمیکنم بچم درسش خیلی ضعیفه. ولی مدیر بین پسر من و چند تا دانش اموز دیگه خیلی تفاوت گذاشت. از اونها امتحان مجدد گرفت بعد شهریور و اجازه تقلب بهشون داد ولی پسر منو همون اول سال گفت مردود میشه و علی الرقم التماس و اصرار من مردودش کرد و من دیگه مدرسه شون نرفتم. امسال هم داره مردود میشه و من هیچ کاری نمی تونم بکنم. چه خاکی به سرم بریزم

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
به نظرتون رفتارم و قهرم بامدیر اشتباه بود؟ این تفاوت خیلی خیلی واضح بود. ینی پسرم یه دوستی داشت که با هم صمیمی بودن هر دو به یه اندازه تجدیدی داشتن ولی مدیر قبل ازینکه جواب امتحانای شهریور بیاد اونو ثبت نام کرده بود

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
من حس میکنم شما از راه استباه وارد شدید و باط همون مسیرتون رو دارید ادامه میدید
کمی با پسرتون دوست باشید

سانسوریا۲

⭐کاربر برتر⭐
عزیزم اینجا تعداد کاربرا خیلی محدوده؟ چقد زود خسته شدید. من خیلی حرف و مشکلات دارم
نه منظورمو و متوجه نشدی منظورم این بود مشکلاتتون و میخونم منم خیلی ناراحت میشم و احساس هم دردی باهات میکنم

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
با
من حس میکنم شما از راه استباه وارد شدید و باط همون مسیرتون رو دارید ادامه میدید
کمی با پسرتون دوست باشید
پسرم دوستم ولی با مدیر شدیدا قهر کردم. من پارسال خودمو کشتم که مردود نشه. تمام تابستون تو مدرسه بودم و التماس میکردم کلی هزینه دادم برا کلاسای جبرانی ولی در نهایت مدیر همه رو قبول کرد یا ازشون امتحان مجدد گرفت و گذاشت تقلب کنن اما پسر منو انداخت

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
نه منظورمو و متوجه نشدی منظورم این بود مشکلاتتون و میخونم منم خیلی ناراحت میشم و احساس هم دردی باهات میکنم
ازینکه ناراحتتون میکنم خودمم
ازینکه ناراحتتون میکنم شرمندم ولی تحملم کنید خیلی حرف و غصه برا گفتن دارم. خیلی دلم میخواد قضاوتم کنید

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
با

پسرم دوستم ولی با مدیر شدیدا قهر کردم. من پارسال خودمو کشتم که مردود نشه. تمام تابستون تو مدرسه بودم و التماس میکردم کلی هزینه دادم برا کلاسای جبرانی ولی در نهایت مدیر همه رو قبول کرد یا ازشون امتحان مجدد گرفت و گذاشت تقلب کنن اما پسر منو انداخت
خب شما توی حوزه نبودید
شاید پسرتون اذیت میکرده یا شایدم از زمان استفاده نمیکرده که تقلب کنه

سانسوریا۲

⭐کاربر برتر⭐

ازینکه ناراحتتون میکنم شرمندم ولی تحملم کنید خیلی حرف و غصه برا گفتن دارم. خیلی دلم میخواد قضاوتم کنید
دیگه غیر از اینکه به پسرت فشار بیاری چیزی به ذهنم نمیرسه بگو اگه منو و دوست داری بخاطر منم که شده امسال درس بخون

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
تو سن بلوغ پسرا خیلی غد میشن
میدونم
خودم سه تا برادر دارم
حالا اون اولی رو خیلی از سن بلوغش یادم نیست ولی اون دو تا رو میبینم
کوچیکیه دقیقا همسن پسر استارتره

ولی خب هیچوقت مادرم از این راه وارد نشده

بره تعقیب و گریز برادرم از دور حواسش بهش هست
یا اگرم پشت سرش میره ببینه چیکار میکنه هیچوقت هیچوقت بهش نمیگه
یادمه یه بار برادر وسطیم فقط یه دوست داشت سیگاری بود ولی خب خودش نکشیده بود
مادرم دعواش نکرد درسته متوجه شد ولی اگاهش کرد

مثلا بهش گفت الان دوره فلانه و .... حواست به خودت باشه

پسرا تو سن بلوغ اینجورن دعواشون کنی بدتر کارشون رو تکرار میکنن

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
خب شما توی حوزه نبودید
شاید پسرتون اذیت میکرده یا شایدم از زمان استفاده نمیکرده که تقلب کنه
توشهریور اون روزایی که میرفتم التماس که نندازه پسرمو. دیدم بچه ها تو یه کلاس نشستن دارن مثلا امتحان میدن همه تقلب میکنن و کسی هم سرشون نیست. به مدیر با گریه گفتم چی میشد از پسر منم مثل اینا امتحان مجدد میگرفتید

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

راحت باش عزیزم
پسرت مشکل زیاد داره تمام رفتاراش حاکی ازهمونه
تو درونش رنج میکشه وچیزایی توزندگیش ازلحاظ معنوی نداشته رفتارشم بازخوردهمونه.خوشحال نیست بهش خوش نمیگذره

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
توشهریور اون روزایی که میرفتم التماس که نندازه پسرمو. دیدم بچه ها تو یه کلاس نشستن دارن مثلا امتحان میدن همه تقلب میکنن و کسی هم سرشون نیست. به مدیر با گریه گفتم چی میشد از پسر منم مثل اینا امتحان مجدد میگرفتید
خب هنوزم دیر نشده

یکی از بچه های اقواممون یه سال رو نخوند باز اون دوره رو گذروند چون همون موقع تصادف کرد دور از جون پسرتون و خب باز از اول شروع کرد و الان جزو نوابغ کشور محسوبه

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
دیگه غیر از اینکه به پسرت فشار بیاری چیزی به ذهنم نمیرسه بگو اگه منو و دوست داری بخاطر منم که شده امسال درس بخون
به زور فرستادمش امسال مدرسه بره. حتی یک بارم کتابش باز نکرده ببینه کتاباش راج به چی هستن. در این حد به زور بوده. تمام سال گفتم بیا باهم بخونیم اما دریغ. کتابا سفید دفترا سفید

سانسوریا۲

⭐کاربر برتر⭐
میدونم
خودم سه تا برادر دارم
حالا اون اولی رو خیلی از سن بلوغش یادم نیست ولی اون دو تا رو میبینم
کوچیکیه دقیقا همسن پسر استارتره

ولی خب هیچوقت مادرم از این راه وارد نشده

بره تعقیب و گریز برادرم از دور حواسش بهش هست
یا اگرم پشت سرش میره ببینه چیکار میکنه هیچوقت هیچوقت بهش نمیگه
یادمه یه بار برادر وسطیم فقط یه دوست داشت سیگاری بود ولی خب خودش نکشیده بود
مادرم دعواش نکرد درسته متوجه شد ولی اگاهش کرد

مثلا بهش گفت الان دوره فلانه و .... حواست به خودت باشه

پسرا تو سن بلوغ اینجورن دعواشون کنی بدتر کارشون رو تکرار میکنن
فقط امید وارم دوست. پسر استارتر بیتربیت نباشه و روش تاثیر بد نزاره؛!!!!

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
خب هنوزم دیر نشده

یکی از بچه های اقواممون یه سال رو نخوند باز اون دوره رو گذروند چون همون موقع تصادف کرد دور از جون پسرتون و خب باز از اول شروع کرد و الان جزو نوابغ کشور محسوبه
نمیخونه خیلی حرصم میده. تمام سال گوشی دستش بود و ویس میداد یا کالاف بازی میکرد

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
فقط امید وارم دوست. پسر استارتر بیتربیت نباشه و روش تاثیر بد نزاره؛!!!!
تو این سن پسرا خیلی بی ادبن

یه روز گوشی داداش کوچکمو داشتم چک میکردم دیدم با دوستاش یه عالمه فحش دادن اقتضای سنشونه

بالا