دیگه رددددد دادم

• شروع کننده موضوع Hermione
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Hermione

Guest
کتابم پیشنهادام اینه
خودت باش دختر
دختری که رهایش کردی
فروشگاه ******(البته اولش افسرده میشی ولی اخرش خوبه?)
حس زندگی
هری پاتر
عزییییزم هریپاتر ک خوراکمخ انقد خوندم صفحاتش تا خوردن?

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
حق داری... منم بودم انقلاب میکردم??... ولی تو باهاشون راه بیا یکم. تو ی فرصت خوب بدون غر زدن و گلایه این حرفها رو بگو بهشون
وگرنه خیلیم باهاشون کنارمیام.هی میگم خب حتما یچیزی میدونن.ولی دیگ نمیکشم

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
عشقم کتاب بخون تو تنهاییت
آهنگ گوش بده
شعر حفظ کن(من خودم شعر صدای پای آب از سهراب سپهری رو دارن حفظ میکنم)
اگه یوتیوب داری کلیپای سرنا امینی پور بلک ماری اچ ام نیگا کن
از یوتیوب فیلمای آموزش زبان نگاه کن یا انیمیشن های انگلیسی
دستور کیک از نت بگیر درست کن
نقاشی کن
رقص تمرین کن
کلیییی کار دیگه???
ارررره منکه تنها رفیقم کتابه❤زبانم دوسه سال دیگ مدرکمو میگیرم.

بانوی عمارت

Guest
همه بچه ها همین مشکلاتو دارن
اکثر دوستام از خانواده هاشون ناراحتن.حتی خود من
اما چیکارکنیم چاره ای نیس...

fati_tork

Guest
حق داری استارتر کاش درک میکردنن یکم که الان سنت اینو مطلبه

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
حق داری استارتر کاش درک میکردنن یکم که الان سنت اینو مطلبه
مرسی عزیزدل❤من به یه دورهمی کوچیکم حاضرم.حتی ب اینکه بشینن باهام فیلم مورد علاقمو ببینن.ولی‌‌‌‌...

fati_tork

Guest
مرسی عزیزدل❤من به یه دورهمی کوچیکم حاضرم.حتی ب اینکه بشینن باهام فیلم مورد علاقمو ببینن.ولی‌‌‌‌...
میدونم چی میگی واقعا لعنت به این روزگار که زندگیامونو ماشینی کرده دیگه از تکنولوژی هم حالم بهم میخوره کاش پیشرفت نمیکرد همون قدیم بود همه باهم چند ساعت میخندیدن ?مگه گناه ما ها چیه که حتی کوچیکترین چیزا شده ارزو

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
میدونم چی میگی واقعا لعنت به این روزگار که زندگیامونو ماشینی کرده دیگه از تکنولوژی هم حالم بهم میخوره کاش پیشرفت نمیکرد همون قدیم بود همه باهم چند ساعت میخندیدن ?مگه گناه ما ها چیه که حتی کوچیکترین چیزا شده ارزو
بخدا مانسل سوخته ایم?الان بخش عمده ای از افسردگیم بخاطر گوشیه.ولی چاره ایم نیس باهمین گوشی وقتمون پرمیشه

fati_tork

Guest
بخدا مانسل سوخته ایم?الان بخش عمده ای از افسردگیم بخاطر گوشیه.ولی چاره ایم نیس باهمین گوشی وقتمون پرمیشه
اره واقعا یکساعت که اگه برقا بره من گوشیم شارژ نداشته باشه دوونه میشم انگار که فلجم ??چقدر بده این زندگی

مامان نیلا

Guest
امشب پنج بار درخواستای مختلف کردم مامان بابام هرپنججج بار گفتن نهههه
دیگه خسته شدم ازبس نه شنیدم.بعد توقع دارن من همش بگم چشم
ینی بزرگتریم ارزوم اینه ک یکم پول داشتم میرفتم یه خونه اجاره میکردم تک و تنها براخودم عشق میکردم.ینی ارزوم رفتن ازین خونست.
قشنگ براخودم هرچی‌خواستم سفارش بدم نه نیارن دوستامو دعوت کنم نه نیارن با ارامش زندگیمو بکنم...دعا کنین این روزو ببینم قبل ازاینکه این دوتا منو بکشن
حس میکنم یه دختر نوجون هستی بهت بگم تو‌تمام بچه های نوجوان اینجور هست که میخوان مستقل بشن و از پیش پدر مادرشون برن عزیزم یکم بزرگ تری شی درک میکنی که این مخالفت ها برای خودته

بالا