دیگه رددددد دادم

• شروع کننده موضوع Hermione
  • تاریخ شروع

Hermione

Guest
امشب پنج بار درخواستای مختلف کردم مامان بابام هرپنججج بار گفتن نهههه
دیگه خسته شدم ازبس نه شنیدم.بعد توقع دارن من همش بگم چشم
ینی بزرگتریم ارزوم اینه ک یکم پول داشتم میرفتم یه خونه اجاره میکردم تک و تنها براخودم عشق میکردم.ینی ارزوم رفتن ازین خونست.
قشنگ براخودم هرچی‌خواستم سفارش بدم نه نیارن دوستامو دعوت کنم نه نیارن با ارامش زندگیمو بکنم...دعا کنین این روزو ببینم قبل ازاینکه این دوتا منو بکشن

مامان اروین

Guest
درخواست هات چیا بودن مگه؟

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
درخواست هات چیا بودن مگه؟
یه دونه تخته شاسی خواستم بخرم ۳۲ تومن تازه اونم باپوا خودم گفتن گرونه!
دیدم دوستم دوستاشو دعوت کرده خونشون دلم کشید گفتم میشه فردا منم فلانیو دعوت کنم گفتن نه
گفتم بیاین این فیلمه دان کردم خیلی خوبه ببینین گقتن نه حوصله داری
بعدم میگن افسرده شدی همسنات شادن

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
جدیدا متوجه شدم که افراد داخل یه خونه و خانواده هم دیگه نمیتونن باهم بسازن!
خیلی دیدم اطرافم تو واقعیت و مجازی!
نمیدونم‌چرااینطورشدیم!!!!!
ازبس نزدیک هم بودیم

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
فک کنم به خاطر سنت هست
بعدا حتی ازشون تشکر هم میکنی به خاطر یه سری سخت گیری ها
عزیزم خداسته های من هیچ بدی ندارن.مم امشب با ذوق یه فیلم دانلود کردم گفتم بیاین ببینین شروع کردن ب اه و ناله
دیدم دوستم دوستاشو دعوت کرده خونشون دلم کشید گفتم میشه فردا منم فلانیو دعوت کنم گفتن نه

مامان اروین

Guest
یکم حق دازی.... ولی بابت مهمون دعون کردن نظری ندارم.... شابد حق با پدر و مادرت باشه?.... سخت نگیر اونام دغدغه های زیادی دارن

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
یکم حق دازی.... ولی بابت مهمون دعون کردن نظری ندارم.... شابد حق با پدر و مادرت باشه?.... سخت نگیر اونام دغدغه های زیادی دارن
میدونی ازچی لجم میگیره ازاینکه هیچی ندارم بعدم میگن چرا همش سرت تو گوشیه
تک فرزندم.ازصبم سرکارن وقتیم میان خوابن.یدونه خرگوشم دارم حبسش کردن تو بالکن اجازه ندارم بیارمش.همه چیم میگن نه.خب من با چی خودمو مشغول کنم شما بگو..

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
حق داری بخاطر کرونا هم سرگرمی نداری کلافه شدی
من حتی بیرونم بهم خوش نمیگذره دوس دارم برگردم خونه?ازبس کتابای درسیمو حل کردم سیاه شدن.دیگه چیکارکنم اخه..
چرا همش سرت تو گوشیه
تک فرزندم.ازصبم سرکارن وقتیم میان خوابن.یدونه خرگوشم دارم حبسش کردن تو بالکن اجازه ندارم بیارمش.همه چیم میگن نه.خب من با چی خودمو مشغول کنم شما بگو..

/Saraaaa/

Guest
منم تقریبا از چهارده سالگیم تنها بودم و همین باعث شد معتاد شم به مجازی و الانم مشکل روحی پیدا کردم
یادمه یه مدت هر شب گریه میکردم
الان واقعا پشیمونم برگردم به اون موقع اینقدر سخت نمیگیرم به خودم
عزیزم اینارو گفتم که اشتباه منو تکرار نکنی به خودت سخت نگیر کاملا درکت میکنم که تنهایی ولی خودتو اذیت نکن کمتر فکر کن به این چیزا??

Sogol

Guest
من حتی بیرونم بهم خوش نمیگذره دوس دارم برگردم خونه?ازبس کتابای درسیمو حل کردم سیاه شدن.دیگه چیکارکنم اخه..
چرا همش سرت تو گوشیه
میگم که حق داری عزیزدلم اونا هم سطح تفکرشون با شما فرق میکنه مجازی نقاشی یا موسیقی یاد بگیر

Closed

Guest
عشقم کتاب بخون تو تنهاییت
آهنگ گوش بده
شعر حفظ کن(من خودم شعر صدای پای آب از سهراب سپهری رو دارن حفظ میکنم)
اگه یوتیوب داری کلیپای سرنا امینی پور بلک ماری اچ ام نیگا کن
از یوتیوب فیلمای آموزش زبان نگاه کن یا انیمیشن های انگلیسی
دستور کیک از نت بگیر درست کن
نقاشی کن
رقص تمرین کن
کلیییی کار دیگه???

Closed

Guest
کتابم پیشنهادام اینه
خودت باش دختر
دختری که رهایش کردی
فروشگاه ******(البته اولش افسرده میشی ولی اخرش خوبه?)
حس زندگی
هری پاتر

Closed

Guest
راستی من خودمم تنهام اگه دوست داری میتونیم در طول روز یکی دوساعتی با هم حرف بزنیم??

مامان اروین

Guest
میدونی ازچی لجم میگیره ازاینکه هیچی ندارم بعدم میگن چرا همش سرت تو گوشیه
حق داری... منم بودم انقلاب میکردم??... ولی تو باهاشون راه بیا یکم. تو ی فرصت خوب بدون غر زدن و گلایه این حرفها رو بگو بهشون

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
منم تقریبا از چهارده سالگیم تنها بودم و همین باعث شد معتاد شم به مجازی و الانم مشکل روحی پیدا کردم
یادمه یه مدت هر شب گریه میکردم
الان واقعا پشیمونم برگردم به اون موقع اینقدر سخت نمیگیرم به خودم
عزیزم اینارو گفتم که اشتباه منو تکرار نکنی به خودت سخت نگیر کاملا درکت میکنم که تنهایی ولی خودتو اذیت نکن کمتر فکر کن به این چیزا??
بخدا من انقد تلاش میکنم گوشیو ازخودم دورکنم ولی حوصلم سرمیبه برمیگردم طرفش.?الانم ک دیگ درس و کارو دوستا و سرگرهم مجازی شده بدتره

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
دوروز ق
حق داری... منم بودم انقلاب میکردم??... ولی تو باهاشون راه بیا یکم. تو ی فرصت خوب بدون غر زدن و گلایه این حرفها رو بگو بهشون
هرکردم کردم بابام دادزد با اینکارا هیچکاری برات نمیکنیم..

بالا