خیلی درمانده شدم کمک کنید

Choi mary

مدیر
خواهر شوهر بنده خدا به زور قبول کرد می گفت زندایی خودت بگیر یا به خاله بزرگم می گفت شما بگیر
اخرش همه گفتن به نیابت از خواهر عروس و خواهر داماد بگیر
این مدلی نمیشه که یک طرفه نگاه می کنند
ایشون اصلا جالب نبوده خاله اش بیاد وسط وقتی مادر و پدرش بوده
اینم که انتظار داره شوهرش قید خانواده اش بزنه اشتباه است
الان اگر ادامه بده به کدورت
شوهرش خدایی نکرده قید ایشون میزنه
من رسم شهر شما رو نمی دونم ولی توی شهر ما مهمون های خانواده عروسی کمک جهیزه میدن به خانواده عروس و اون برای خانواده عروس هست برای همین مامان من گفت بعدا میگن شاباش و فامیل های داماد زیاد بود برداشتن برای خودشون گفت بهتر خانواده داماد نگه دارن کادو ها رو بعدا مشکلی پیش نیاد
که خدا رو شکر هزار مرتبه هم شکر خانواده شوهر من خیلی خوب هستن اصلا هیچ حرف و حدیثی در مورد هیچی در نیاوردن حتی هدیه های پاتختی که به مادرشوهر میرسید هم دادن به ما

بله منم میترسم اگه کدورت زیاد تر بشه این اتفاق بیوفته

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من رسم شهر شما رو نمی دونم ولی توی شهر ما مهمون های خانواده عروسی کمک جهیزه میدن به خانواده عروس و اون برای خانواده عروس هست برای همین مامان من گفت بعدا میگن شاباش و فامیل های داماد زیاد بود برداشتن برای خودشون گفت بهتر خانواده داماد نگه دارن کادو ها رو بعدا مشکلی پیش نیاد
که خدا رو شکر هزار مرتبه هم شکر خانواده شوهر من خیلی خوب هستن اصلا هیچ حرف و حدیثی در مورد هیچی در نیاوردن حتی هدیه های پاتختی که به مادرشوهر میرسید هم دادن به ما

بله منم میترسم اگه کدورت زیاد تر بشه این اتفاق بیوفته
نه ما کلا از اخر کل پول ها می دیم به عروس داماد

Choi mary

مدیر
نه ما کلا از اخر کل پول ها می دیم به عروس داماد
ما رسم داریم کمک جهیزیه میرسه به خانواده عروس توی عروسی خواهرشوهرم هم همین بود کلا رسم اینه
شاباش برای عروس هست و هدیه های عقد و عروسی
هدیه های پاتختی هم برای خانواده داماد

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ما رسم داریم کمک جهیزیه میرسه به خانواده عروس توی عروسی خواهرشوهرم هم همین بود کلا رسم اینه
شاباش برای عروس هست و هدیه های عقد و عروسی
هدیه های پاتختی هم برای خانواده داماد
متوجه شدم
رسم شما رو مثل خیلی از جاهای دیگه هستید

ولی سمت ما رسم هست شادباش ها کلا چه در مراسم عروسی چه عقد چه پاتختی ......
همه رو به عروس داماد می دیم

Choi mary

مدیر
متوجه شدم
رسم شما رو مثل خیلی از جاهای دیگه هستید

ولی سمت ما رسم هست شادباش ها کلا چه در مراسم عروسی چه عقد چه پاتختی ......
همه رو به عروس داماد می دیم
هدی شما یعنی رسم ندارین به جهیزیه کمک کنن فامیل؟یا این کمک کردن شرایطش فرق می کنه؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هدی شما یعنی رسم ندارین به جهیزیه کمک کنن فامیل؟یا این کمک کردن شرایطش فرق می کنه؟
بحث کمک کردن ما کلا فرق داره گلم
ما همون اول که برای اولین بار خانه اقوام می ریم وقتی پاگشا می کنند قطعات جهیزیه رو به عنوان پا گشا می دهند

Choi mary

مدیر
بحث کمک کردن ما کلا فرق داره گلم
ما همون اول که برای اولین بار خانه اقوام می ریم وقتی پاگشا می کنند قطعات جهیزیه رو به عنوان پا گشا می دهند
ما عروسها پاگشا نمی کنند قبلا فامیل های خانواده عروس و داماد میکردن که اینم برداشته شده الان نمی کنن

بالا