خیلی درمانده شدم کمک کنید

banoo ian

کاربر جدید
کسی هست یه مشکلی دارم با همسرم، بهم راهنمایی بده؟

تیناجون

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب بگو مشکلتو عزیزم شاید بتونیم حرفی کمکی کاری بکنیم

استارتر
استارتر

banoo ian

کاربر جدید
خب بگو مشکلتو عزیزم شاید بتونیم حرفی کمکی کاری بکنیم
۳ سال ازدواج کردم، خانواده همسرم در دوران عقد نگم که چقدر اذیت کردن حسادت به روابط منو شوهرم ، بی محلی ، حتی روز محضر حلقه هامونو نیاوردن از حسادت .. تا روز عروسیمون که بی دلیل مادر شوهرم و خاله های شوهرم به بهانه ی اینکه شاباش باید دست ما باشه همونجا وسط تالار عروسیمون خراب کردن همه چیو جمع کردن رفتن، علاوه بر فحش و عربده کشیشون ، و حتی سیلی که مادر شوهرم به خالم زد که تو چرا اومدی وسط!!خلاصه یکسال باهاشون کات بودیم، همسرمم که دید حق با ماست پشت من بود تا اینکه به وساطت عموی همسرم رفتیم آشتی کردیم ، حالا همسرم که اینقدر از دستشون شکار بود انقددددد باهاشون خوب شده که نگم براتون ، تا جایی که ازشون حمایت می‌کنه ، پس تکلیف آبرو و شب عروسی بر باد رفته ی من چی نیشه؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
۳ سال ازدواج کردم، خانواده همسرم در دوران عقد نگم که چقدر اذیت کردن حسادت به روابط منو شوهرم ، بی محلی ، حتی روز محضر حلقه هامونو نیاوردن از حسادت .. تا روز عروسیمون که بی دلیل مادر شوهرم و خاله های شوهرم به بهانه ی اینکه شاباش باید دست ما باشه همونجا وسط تالار عروسیمون خراب کردن همه چیو جمع کردن رفتن، علاوه بر فحش و عربده کشیشون ، و حتی سیلی که مادر شوهرم به خالم زد که تو چرا اومدی وسط!!خلاصه یکسال باهاشون کات بودیم، همسرمم که دید حق با ماست پشت من بود تا اینکه به وساطت عموی همسرم رفتیم آشتی کردیم ، حالا همسرم که اینقدر از دستشون شکار بود انقددددد باهاشون خوب شده که نگم براتون ، تا جایی که ازشون حمایت می‌کنه ، پس تکلیف آبرو و شب عروسی بر باد رفته ی من چی نیشه؟
گلم منتظر چی هستی دقیقا
منتظری برای همیشه برای شما خانواده ای که عمری بوده حدف کنه
به قول خودت ۳ ساله هستی ولی اونا کل عمرش بودن
چیزی غیر از این هم قابل انتظار بود
اشتباه اول وقتی سر عقد حلقه نیاوردن چرا برخورد کردی
بعد از عروسی چرا برخوردی نکردی که بیان برای اشتی
حالا که وساطت کردن و و اشتی کردید و رفت امد شروع کردی یعنی گذشته رو فراموش کردی
منتظر چی هستی ؟؟؟؟
یا نباید اشتی می کردی
یا الان که تشتی کردی نباید پیگیر رفتار های همسرت باشی
کارهای همسرت دور از ذهن نیست گلم
اگر بدترین کارها رو کرده باشند اونا خانواده اش هستند

استارتر
استارتر

banoo ian

کاربر جدید
گلم منتظر چی هستی دقیقا
منتظری برای همیشه برای شما خانواده ای که عمری بوده حدف کنه
به قول خودت ۳ ساله هستی ولی اونا کل عمرش بودن
چیزی غیر از این هم قابل انتظار بود
اشتباه اول وقتی سر عقد حلقه نیاوردن چرا برخورد کردی
بعد از عروسی چرا برخوردی نکردی که بیان برای اشتی
حالا که وساطت کردن و و اشتی کردید و رفت امد شروع کردی یعنی گذشته رو فراموش کردی
منتظر چی هستی ؟؟؟؟
یا نباید اشتی می کردی
یا الان که تشتی کردی نباید پیگیر رفتار های همسرت باشی
کارهای همسرت دور از ذهن نیست گلم
اگر بدترین کارها رو کرده باشند اونا خانواده اش هستند
خب آخه قول داده بود که روابطمون رسمی باشه نه اینکه اینجوری فقط عذاب برای من باشه، من از ترسی که تنها نره و بهش خط ندن باهاش رفتم آشتی وگرنه قلبت نمی‌خواستم🥺

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب آخه قول داده بود که روابطمون رسمی باشه نه اینکه اینجوری فقط عذاب برای من باشه، من از ترسی که تنها نره و بهش خط ندن باهاش رفتم آشتی وگرنه قلبت نمی‌خواستم🥺
منم با هدی جون موافقم
دقیقا
هر چی مقاومت کنی خودت از چشم میافتی شوهرت دور میشه ازت
بالاخره اونا خانوادش هستن بهشون قلبا محبت و وابستگی داره و زودتر میبخشه خطاهاشون رو
ولی از طرف همسر اگه خطا باشه تو دلش میمونه
یا تو اگه بخوای مقاومت کنی و برخلاف میل همسرت در مقابل خانوادش جبهه بگیری خودت رو دور کردی و سرد میشه ازت
تو ولی اگه خودت رو جوری نشون بدی ک قلب بزرگ و بخشنده و معربونی داری و بخاطر همسرت گذشت کردی پیشش میتونی خودتو عزیزتر کنی
ولی دائم ب روش نیار و منت نذار ک بخاطر تو کوتاه اومدم و فلان
اگه بخشش کردی دیگه پروندشو ببند بذار کنار و فراموش کن هی ب روش نیار

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اگر با تو قول داده
با اونا عهد خونی بسته
عهد خونی شکسته نمیشه
ولی قول چرا

Choi mary

مدیر
نیاوردن حلقه رو پای حسادت نزار پای فراموش کردنشون بزار روز عقد شروع روابط شما بوده اگه حسادتی هم باشه بعدا پیش اومده

درسته که خانواده عروس شاباش رو نگه میدارن ولی چه اشکالی داشت دست مادرشوهرت بود مادرشوهر منم هر چی شاباش داده بودن و کادوی عروسی دستش بود روز بعد از پاتختی اورد جلو شوهرم داد به ما
اتفاقا مادرم بخاطر من گفت بزار دست خانواده شوهرت باشه که بعدا حرف حدیثی هم پشتش نباشه

همه بچه ها دختر و پسر هم نداره خانواده خودشون رو قلبا دوست دارن حتی اگه باهاشون قهر باشن چه برسه به اینکه باهاشون آشتی کردن تو هم اگه بخشیدی دیگه حرف عروسی رو اصلا نباید پیش بکشی اگه نه پس چرا آشتی کردی؟
به اینم فکر کن که اگه ما بدترین خانواده رو هم داشته باشیم شاید خودمون اصلا از وجودشون خجالت بکشیم ولی یکی پشتشون بد حرف بزنه خونمون به جوش میاد ازشون دفاع می کنیم شوهرت هم بچه همون خانواده هست کاری نکن شوهرت رو ترغيب کنی به تو به چشم یه ادم بد و دشمن خانواده‌اش نگاه کنه

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نیاوردن حلقه رو پای حسادت نزار پای فراموش کردنشون بزار روز عقد شروع روابط شما بوده اگه حسادتی هم باشه بعدا پیش اومده

درسته که خانواده عروس شاباش رو نگه میدارن ولی چه اشکالی داشت دست مادرشوهرت بود مادرشوهر منم هر چی شاباش داده بودن و کادوی عروسی دستش بود روز بعد از پاتختی اورد جلو شوهرم داد به ما
اتفاقا مادرم بخاطر من گفت بزار دست خانواده شوهرت باشه که بعدا حرف حدیثی هم پشتش نباشه

همه بچه ها دختر و پسر هم نداره خانواده خودشون رو قلبا دوست دارن حتی اگه باهاشون قهر باشن چه برسه به اینکه باهاشون آشتی کردن تو هم اگه بخشیدی دیگه حرف عروسی رو اصلا نباید پیش بکشی اگه نه پس چرا آشتی کردی؟
به اینم فکر کن که اگه ما بدترین خانواده رو هم داشته باشیم شاید خودمون اصلا از وجودشون خجالت بکشیم ولی یکی پشتشون بد حرف بزنه خونمون به جوش میاد ازشون دفاع می کنیم شوهرت هم بچه همون خانواده هست کاری نکن شوهرت رو ترغيب کنی به تو به چشم یه ادم بد و دشمن خانواده‌اش نگاه کنه
برا منم کلا کادو های عقد و شاباش و هر چی دست مادر یا خاله شوهرم بود برامون هم مهم نبود اصلا
بنظر من خانواده خود عروس هم مقصر بودن ک واکنش نشون دادن و دعوا شد عروسی بهم ریخت
اونا هم باید ب خاطر عروس کوتاه میومدن
ادم از خانواده خودش ک گوشت و خونش یکیه نمبتونه کینه داشته باشه بالاخره یروزی میبخشه حتی بزرگترین خطاهارو

Choi mary

مدیر
برا منم کلا کادو های عقد و شاباش و هر چی دست مادر یادخاله شوهرم بود برامون هم مهم نبود اصلا
بنظر من خانواده خود عروس هم مقصر بودن ک واکنش نشون دادن و دعوا شد عروسی بهم ریخت
اونا هم باید ب خاطر عروس کوتاه میومدن
ادم از خانواده خودش ک گوشت و خونش یکیه نمبتونه کینه داشته باشه بالاخره یروزی میبخشه حتی بزرگترین خطاهارو
درسته منم میخواستم بگم خانواده تو هم مقصر بودن چی میشد بخاطر تو میزاشتن دست خانواده داماد باشه اصلا خانواده شوهرش بد بودن خانواده خودش چرا بزرگواری نکردن یه پای خراب شدن عرویسشون هم خانواده خودش بودن
دقیقا منم به این اشاره کردم

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درسته منم میخواستم بگم خانواده تو هم مقصر بودن چی میشد بخاطر تو میزاشتن دست خانواده داماد باشه اصلا خانواده شوهرش بد بودن خانواده خودش چرا بزرگواری نکردن یه پای خراب شدن عرویسشون هم خانواده خودش بودن
دقیقا منم به این اشاره کردم
دقیقا موافقم
بخاطر دختر خودشون ک عروس خانواده بود سکوت میکردن عروسی بخیر و خوشی میگذشت
ارزش داشت بخاطر یمقدار پول قشنگ ترین روز زندگی اینارو بهم زدن و خاطره بدی براشون گذاشتن و این همه کدورت

Choi mary

مدیر
دقیقا موافقم
بخاطر دختر خودشون ک عروس خانواده بود سکوت میکردن عروسی بخیر و خوشی میگذشت
ارزش داشت بخاطر یمقدار پول قشنگ ترین روز زندگی اینارو بهم زدن و خاطره بدی براشون گذاشتن و این همه کدورت
👍👍

تیناجون

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ببین عزیزم خب وقتی رفتید و آشتی کردید پس باید کدورت ها را بذاری کنار برای آرامش خودت
یا اصلا نمیرفتی آشتی یا وقتی آشتی کردی پس دیگه نباید دوباره ادامه بدی به کدورت ها
فراموش نمیشه اما دیگه قبول کردی رفتی اشتی کردی

تیناجون

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تقصیر هر کس بود و هر چی که بود
بالاخره شما قبول کردی و آشتی کردی

تیناجون

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
همسرت که نمیتونه تا ابد قهر باشه با خانوادش
برو بیا اما حد و حدود را نگه دار زیاد صمیمی نشو به همسرت گیر نده در مورد خانوادش
کم کم خودش هم روابط را میدونه در حد معمول باید نگه داره

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

عروسی منم کل شادباش ها
دست خواهر شوهرم بود
هیچ اتفاقی نیافتاد
مادر و خاله هام اصلا مسئولیت قبول نکردن
گفتند چه کاری هست حرف و حدیث بالا می گیره

Choi mary

مدیر
عروسی منم کل شادباش ها
دست خواهر شوهرم بود
هیچ اتفاقی نیافتاد
مادر و خاله هام اصلا مسئولیت قبول نکردن
گفتند چه کاری هست حرف و حدیث بالا می گیره
درسته خیلی از خانواده ها بخاطر دخترشون میگن دست خانواده شوهر باشه البته هستن خانواده های شوهری هم که میگن بدین به دست خانواده عروس
در کل در عروسی اینا هر دو خانواده اشتباه کردن نه یکی

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درسته خیلی از خانواده ها بخاطر دخترشون میگن دست خانواده شوهر باشه البته هستن خانواده های شوهری هم که میگن بدین به دست خانواده عروس
در کل در عروسی اینا هر دو خانواده اشتباه کردن نه یکی
خواهر شوهر بنده خدا به زور قبول کرد می گفت زندایی خودت بگیر یا به خاله بزرگم می گفت شما بگیر
اخرش همه گفتن به نیابت از خواهر عروس و خواهر داماد بگیر
این مدلی نمیشه که یک طرفه نگاه می کنند
ایشون اصلا جالب نبوده خاله اش بیاد وسط وقتی مادر و پدرش بوده
اینم که انتظار داره شوهرش قید خانواده اش بزنه اشتباه است
الان اگر ادامه بده به کدورت
شوهرش خدایی نکرده قید ایشون میزنه

دیانا❤❤

⭐کاربر فعال⭐
والا مادرم ریالی از شاباشای عروسی رو دست نزد
اصلا مگه شاباش مال عروس و داماد نیست چرا باید خانواده ها بردارن؟!
خیلی جاها دیدم که سر همین شاباش چقدر دلخوری پیش اومده شما اولیش نیستی گلم ، واقعا ارزش داشن که عروسی بخاطرش خراب بشه؟! خوب اونا بد بودن خانواده شما کوتاه میومدن !
و اینکه یکسال قطع رابطه برای تنبیهشون کافیه دیگه کشش ندید انتظار نداشته باش که تا آخر عمرش قید خانواده شو بزنه هر چقدر هم بد باشن!

بالا