حق با منه یا مادر شوهرم

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
آشپز خونه 😐عمرا میشینن تا سفره بیاد جلوشون ..

اقا یه نفرو میشناختم پدر شوهرش مرده بوده با مادرشوهر تو یه خونه زندکی میکردن خب خونواده دختره اکه سر میزدن دیگه راحت نبودن بعد دختره هر پنج شنبه میرفت خونه مادرش مادرشوهره هم باهاشون هرپنج شنبه میرفت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
منطور من حضور عروس در آشپزخدنه بود😂 وای اینجور زندگیا واقعا بده منم شنیدم اینجوری مادرشوهرم من خدایی اصلا دخالت و اینا نداره حتی خودشم چندبار بهم گفته فلانی عروسشو اذیت میکرد نموندن اونجا رفتن میخواد خوب باشه که ما نریم از اینجا ولی ما میریم🙄 خو بیاش بیشتره ولی یه اذیتایی هم داره

هاله

مدیر
منطور من حضور عروس در آشپزخدنه بود😂 وای اینجور زندگیا واقعا بده منم شنیدم اینجوری مادرشوهرم من خدایی اصلا دخالت و اینا نداره حتی خودشم چندبار بهم گفته فلانی عروسشو اذیت میکرد نموندن اونجا رفتن میخواد خوب باشه که ما نریم از اینجا ولی ما میریم🙄 خو بیاش بیشتره ولی یه اذیتایی هم داره
اهان 😂

اگه خوبم باشه بازم دوریو دوستی بهتره

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
اهان 😂

اگه خوبم باشه بازم دوریو دوستی بهتره
اره بابا دوری و دوستی شوهرم خیلی تلاش کرد نریم ولی اخر حریفم نشد حتی رفته بود به مامانش گفته بود در پایینو باز نذار زنم راحت نمیتونه بره بیرون🤦‍♀️ازش نپرسید کجا میره فلان.بعدشم بهم وعده ی ماشین داد😂ولی من گول نخوردم🤣🤣🤣🤣فعلا که نرفتیم ولی به امید حق علیه باطل میخوایم بریمم😝

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
واقعا چرا اینجوری میکنن من زیاد به روی خودم نمیارم اصلا پشت سرش با شوهرم حرف نمیزنم ولی یه جوریه هرجا میمیریم میبینه با ما میاد به خدا تو این ۸ سال یه با دوتایی مسافرت نرفتیم همش باما هست ولی ایندفه واقعا دلم شکسته.
هیله دوستام اومده بودن خونمون اومده پیگه خوابیده بودید؟صداتون نمیومد😐انگار مهمون میاد خونه ی ادم بخوابه🤦‍♀️

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نفهمیدم قطعی آب به چوپان چه ربطی داره؟؟!
و اینکه مگه چوپان حرف بدیه؟!که انقدر به دل گرفتین !!چوپان ها دم دارن یا شاخ؟! چوپانی هم یه شغله دیگه
اگه میگفت مگه تو دکتری هم انقدر بهتون برمی خورد؟!

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
به نظر من شما خییلی حساسید
این همه تعارف کرده بنده خدا حالا دو دقیقه سرپایی میرفتی و برمیگشتی زود حرفش زمین نمی موند

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
خوب
نفهمیدم قطعی آب به چوپان چه ربطی داره؟؟!
و اینکه مگه چوپان حرف بدیه؟!که انقدر به دل گرفتین !!چوپان ها دم دارن یا شاخ؟! چوپانی هم یه شغله دیگه
اگه میگفت مگه تو دکتری هم انقدر بهتون برمی خورد؟!
منم همین و میگم داشت تیکه مینداخت از نظر اون بده

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
به نظر من شما خییلی حساسید
این همه تعارف کرده بنده خدا حالا دو دقیقه سرپایی میرفتی و برمیگشتی زود حرفش زمین نمی موند
نه آخه فرصت ندا د خیلی واسه حرصو جوش میومد من وقتی مریض میشم کسی نیست آب بریزه دهنم خودشم نشسته بود دم در اگه واقعا حالش بد بود میرفت خونه استراحت منو واسه چی میخواست . فرداش هم با همسرم دعوا میکرد واسه من مبل بخر پام درد میکنه نمیتونم بشینم زمین .انگار نخود کشمکش میخواست .

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
پس شما چرا به دل گرفتین !
والا پدر بزرگ و عمو و پسر عموی همسرم چوپانی میکنن اصلاً هم منم و عار نمی دونیم
عزیزم واسه شما اینجوریه
پدر' پدر شوهرم سال های قبل چوپان بوده چند دفعه اونو کوبیده تو سر پدر شوهرم از نظر اون بده که بهم بر خورده.

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم واسه شما اینجوریه
پدر' پدر شوهرم سال های قبل چوپان بوده چند دفعه اونو کوبیده تو سر پدر شوهرم از نظر اون بده که بهم بر خورده.
شما به جای ناراحت شدن باید ازشون دفاع میکردی که چوپانی چه ایرادی داره که باید سرکوفت زد ؟ چوپان ها مردمان شریفی هستن
نباید بهشون توهین کرد

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه اینکه طوری به هم بریزی که مادرشوهرت به عنوان نقطه ضعفت از کلمه ی چوپان استفاده کنه

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
خلاصه چی بگم اونم اونجوریه دیگه کلا با همه اونجوریه
پریود میشه می‌خوابه به من زنگ میزنه کسی نیست منو ببره دکتر خوب همه پریود میشن دیگه با شوهرش دعوا میکنه یا با پسرش که همسر منه زود زنگ میزنه به من عصاب منو میریزه به هم.

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
شما به جای ناراحت شدن باید ازشون دفاع میکردی که چوپانی چه ایرادی داره که باید سرکوفت زد ؟ چوپان ها مردمان شریفی هستن
نباید بهشون توهین کرد
خوب نخواستم حرف زیاد کش پیدا کنه تو روش وایسم فقط بخاطر همسرم .اومدم خونه برداشت زنگ زد بعد منم به همسرم زنگ زد به خدا همسرم هم خسته کرده .

بالا