حق با منه یا مادر شوهرم

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
دو روز پیش مادرم مهمون داشت رفته بود اونجا عصر موقع برگشتن دیدم مادر شوهرم وایساده دم در پسرم دوید رفت سمتش منم رفتم جلو سلام و علیک کردم گفت بیایین داخل گفتم نه ممنون برگشت گفت خوب بیا تو ببین ماندیم یا زنده ای منم گفتم مگه چی شده گفت هی چی پام درد میکنه همه ی کارام مونده بیا تو منم گفتم همسرم فک کنم اومده ماشینو دم در پارک کرده فک کنم خونست گفت بیا تو بهش زنگ بزن البته اینم بگم چرا نمی‌رفتم تو چون خواهر شم سرما خوردگی شدید داشت پسر منم حساسه اینم دویده بود تو خونه صداش زدم گفتم پسرم بیا بریم عمت مریضه .مادر شو هرمم میگفتم هیچی نمیشه بیا بریم گفتم برم خونه شوهرم اومده از سر کار آب ها هم قطعه به من گفت آب و میخوای چیکار مگه چوپانی .منم بهم برخورد اومد خونه بعدم زنگ زد گلایه کرد چرا نمیایین فلان گفتم آخه کاری از دستم من واسه پاتون برنمیاد که اگه بیام پسرم مریض شه چی بعد اون برداشته به شوهرم زنگ زده اونم میگفت چی شده گفتم به من گفت چوپانی مگه از فرداشم پسرم مریض شده دیگه نه من زنگ میزنم نه اون

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
اونهمه گفته حالا یسر میرفتی دو دیقه میشستی ولی خب تو یه ساختمون بودنی این دردسرارو داره دیگه ادم خوشش نمیاد هربار میره بیرون و میاد خانواده شوورو ببینه

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
جون من بخون آخه بعد ۸ سال اولین بارم باهاش قهر کردم همیشه تیکه میندازه باشوهرم زیاد قهر میکنه ولی من کاری باهاشون ندارم الانم ۲ روزه بهش زنگ نمیزنم همیشه من زنگ میزنم بعد الکی میگه میخواستم بهت زنگ بزنم خودت زدی هروقت مشکلی بهش پیش میاد به منو همسرم منت میزاره.
نخوندم ولی همیشه حق با عروسه

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
جون من بخون آخه بعد ۸ سال اولین بارم باهاش قهر کردم همیشه تیکه میندازه باشوهرم زیاد قهر میکنه ولی من کاری باهاشون ندارم الانم ۲ روزه بهش زنگ نمیزنم همیشه من زنگ میزنم بعد الکی میگه میخواستم بهت زنگ بزنم خودت زدی هروقت مشکلی بهش پیش میاد به منو همسرم منت میزاره.
اصن زنگ نزن بذار اونم نزنه.میخواد بری کاراشو کنی دیگه

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
اونهمه گفته حالا یسر میرفتی دو دیقه میشستی ولی خب تو یه ساختمون بودنی این دردسرارو داره دیگه ادم خوشش نمیاد هربار میره بیرون و میاد خانواده شوورو ببینه
تو یه ساختمون نیستیم سه تا در با هم فاصله داریم.ولی همیشه دم دره گفتم که دختر ش مریضه پسرم چند دیقه رفت تو اومد اسهال گرفته خودش یه روز قبلش گفت میخواستم بگم شام بیایین دخترم مریضه میترسم بچه ی تو هم بگیره.

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
تو یه ساختمون نیستیم سه تا در با هم فاصله داریم.ولی همیشه دم دره گفتم که دختر ش مریضه پسرم چند دیقه رفت تو اومد اسهال گرفته خودش یه روز قبلش گفت میخواستم بگم شام بیایین دخترم مریضه میترسم بچه ی تو هم بگیره.
نمیدونم والا🤕

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
اصن زنگ نزن بذار اونم نزنه.میخواد بری کاراشو کنی دیگه
آره پس خودشم اخلاق پسرشو میدونه .
شوهرم خوشش نمیاد از این خونه برم اون خونه باید بهش اطلاع بدم بعد.

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
ولی خب در کل زیاد کار بدجنسیی نکرده فقط نباید میگفت چوپان

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
خوب واسه اون میسوزم بعدشم اصلان فرصت نداد همش حرص و جوش می‌خورد یه جوری حرف زد انگار من زدم به پاش اینجوری شده کلا یه جوریه تو خونشون مشکلی به وجود میاد شب و نصف شب زنگ میزنه به همسرم.
ولی خب در کل زیاد کار بدجنسیی نکرده فقط نباید میگفت چوپان

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
خوب واسه اون میسوزم بعدشم اصلان فرصت نداد همش حرص و جوش می‌خورد یه جوری حرف زد انگار من زدم به پاش اینجوری شده کلا یه جوریه تو خونشون مشکلی به وجود میاد شب و نصف شب زنگ میزنه به همسرم.
خانواده شوهر کلا رو مخن 🤕

هاله

مدیر
وهرموقع مهمون میاد اونام حضورشون پررررررنگ باشه بالای طاقچه😂

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
بهش گفتم مامان جان دختر تو مریضه تو خونه یه پسر دیگه و شوهر داری بچتو نمیبرن دکتر خودت تاکسی میگیری میری بچه ی من مریض شه باید تا عصر منتظر باشم تا شوهرم بیاد ببره دکتره اگه تا اون موقع تب کنه بلایی بیاد سرش من چیکار کنم .به خدا ریه های پسرم حساسه بدنش ضعیفه زود به زود سرما میخوره من واسه خاطر اون خیلی جا ها یا تو جمع نمیرم خودشم اینو میدونه دید من از خونه مادرم میام فشارش رفت بالا ترکید آخه ۳ روز بود پشت سر هم میرفتم .واسه اون بود دردش.

هاله

مدیر
حالا چرا بالای طاقچه؟حضورشون توی آشپزخونه پررنگ میشه😂
آشپز خونه 😐عمرا میشینن تا سفره بیاد جلوشون ..

اقا یه نفرو میشناختم پدر شوهرش مرده بوده با مادرشوهر تو یه خونه زندکی میکردن خب خونواده دختره اکه سر میزدن دیگه راحت نبودن بعد دختره هر پنج شنبه میرفت خونه مادرش مادرشوهره هم باهاشون هرپنج شنبه میرفت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

استارتر
استارتر

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
نه اصلا اینجوری نیست هر وقت کار داشته باشه یا زنگ بزنه میرم .همه کارهاشون شریک میشه باهام :p لطفا اونجوری قضاوت نکن .
وهرموقع مهمون میاد اونام حضورشون پررررررنگ باشه بالای طاقچه😂

بالا