حس خوب

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

.......

Guest
اوایلش برام سخت بود!اما بخودم دل کندن رو یاد دادم!و دل کندن رو ازهمین لباسا و وسیله های ته کمدشروع کردم!الان باشوق عجیبی اینکارو انجام میدم،احساس سبکی بهم دس میده،مثل یه تفریح??

زن حاجی?

Guest
هممون ته کمدمون یه سری لباس داریم ک یا برامون کوچیک شدن یا نمیپوشیم
دلمونم نمیاد ب کسی بدیم
بیاین این لباس رو جمع کنید و به ادمایی ک نیاز دارن بدید
مطمئن باشین دعاش بر میگرده ب زندگیتون
مخصوصا الان ک زمستونه بچه هایی ک سر چهار راه ها کار میکنن سردشونه باید بیشتر هواسمون باشه بهشون??

زن حاجی?

Guest
اوایلش برام سخت بود!اما بخودم دل کندن رو یاد دادم!و دل کندن رو ازهمین لباسا و وسیله های ته کمدشروع کردم!الان باشوق عجیبی اینکارو انجام میدم،احساس سبکی بهم دس میده،مثل یه تفریح??
واو?????

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
مخصوصا الان ک زمستونه بچه هایی ک سر چهار راه ها کار میکنن سردشونه باید بیشتر هواسمون باشه بهشون??
دیروز برا اولین بار پالتوهایی ک برام کوچیک شده بود جمع کردم بخشیدم از سال ۸۷ پالتو داشتم?

اشی_مشی

Guest
هممون ته کمدمون یه سری لباس داریم ک یا برامون کوچیک شدن یا نمیپوشیم
دلمونم نمیاد ب کسی بدیم
بیاین این لباس رو جمع کنید و به ادمایی ک نیاز دارن بدید
مطمئن باشین دعاش بر میگرده ب زندگیتون
من میدم پرورشگاه لباسای بچه هامو البته همشون نو و برند هستن چون من یه عادت بدی دارم خیلی لباس میخرم واسه بچه هام شاید یک بار هرکدومو تن زده باشن میدم خشکشویی قشنگ اتو بزنه میبرم میدم بهشون

Sogand

Guest
راستش من خیلی دوست دارم اینکارو بکنم ولی بنظرم بهتره بجای اینکه لباس دست دوم بدیم
حتی شده ی چیز ارزون تر بدیم ولی نو باشه

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
راستش من خیلی دوست دارم اینکارو بکنم ولی بنظرم بهتره بجای اینکه لباس دست دوم بدیم
حتی شده ی چیز ارزون تر بدیم ولی نو باشه
عزیزم لباس دست دوم تمیز
این کار حتی تو کشورای اروپایی ب شدت رایجه
خودم ب شخصه خیلی از لباسامو دو یا سه بار پوشیده بودم.. باور کن ی پالتو بود یبارم نپوشیده بودم ، خریده بود ک مثلا سال دیگه بپوشم ک سال بعدش ازدواج کرده بودم تنگم شده بود

Sogand

Guest
عزیزم لباس دست دوم تمیز
این کار حتی تو کشورای اروپایی ب شدت رایجه
خودم ب شخصه خیلی از لباسامو دو یا سه بار پوشیده بودم.. باور کن ی پالتو بود یبارم نپوشیده بودم ، خریده بود ک مثلا سال دیگه بپوشم ک سال بعدش ازدواج کرده بودم تنگم شده بود
?????

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
فنگ شویی ینی هر چیزی ک حاوی انرژی منفی هست رو از بین ببریم.. موج مثبت وارد زندگی کنیم. مثلا ی لیوان ک ی ترک داره رو نگه نداریم.. لباسی ک نمیپوشیم رو انبار نکنیم.. هر کدوم از اینا حاوی انرژی هایی هستن ک باعث میشه تو زندگیمون تاثیر بذاره
چ خوب . مرسی ک یادم دادی❤

بالا