حرمتمو همسرم نگه نداشت بیاین بگین چ کنم

• شروع کننده موضوع مهسا$$
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

مهسا$$

Guest
عزیزم چند روز که بگذره هر دوتون فراموش میکنید. به فکر بچه ت باش عزیزم
الان دوهفته شده اخه
میگم تاحالا باهم با صدای بلند حرف نزده بودیم چ برسه ب دعوا و جروبحث نکنه واقعا معتاد شده باشه

مژده

Guest
الان دوهفته شده اخه
میگم تاحالا باهم با صدای بلند حرف نزده بودیم چ برسه ب دعوا و جروبحث نکنه واقعا معتاد شده باشه
عزیزم شاید به خاطر موضوعی از دستت ناراحت شده و تو متوجه نیستی

استارتر
استارتر

مهسا$$

Guest
عزیزم شاید به خاطر موضوعی از دستت ناراحت شده و تو متوجه نیستی
ن اینطور نبود ما تو فامیل تو خوبی رابطه زبانزد بودیم
قرارمون این بود ک از هم دیگه چیزی دیدیم ک باعث ناراحتی شد ب هم بگیم و انتقاد کنیم و همیشه همینطور بود. از طرز رفتار تا لباس پوشیدن و....

مژده

Guest
ن اینطور نبود ما تو فامیل تو خوبی رابطه زبانزد بودیم
قرارمون این بود ک از هم دیگه چیزی دیدیم ک باعث ناراحتی شد ب هم بگیم و انتقاد کنیم و همیشه همینطور بود. از طرز رفتار تا لباس پوشیدن و....
لابد اعصابش از یه موضوعی بیرون خونه خرابه. مثلا سر کارش مشکل داره. مطمئن باش چند روز دیگه بگذره همه چی درست میشه

استارتر
استارتر

مهسا$$

Guest
لابد اعصابش از یه موضوعی بیرون خونه خرابه. مثلا سر کارش مشکل داره. مطمئن باش چند روز دیگه بگذره همه چی درست میشه
خدا کنه
راستی اینجا همه زنن یا ن مختلط

استارتر
استارتر

مهسا$$

Guest
نزار با رفیق های ناباب و معتاد بپره
سیگارم نمیکشه
اخه مغازه عطاری داره و کارش با معتاداس از قرص و شربت ترک اعتیاد
اینم داداششم گفت. گفت با چندتاشون خیلی عیاق شده

مژده

Guest
خدا کنه راست باشه
تو نی نی سایت من عضو نبودم و گاهی سرمیزدم ولی اونجا چندتا مرد بودن
اینجا هم شاید باشه و چراغ خاموش
نه اینجا اسمش روشه , "مادران" فقط مال خانم هاست. آقا هم بیاد سرش به کار خودش نباشه اخراج میشه. ?

استارتر
استارتر

مهسا$$

Guest
حواست باشه ممکنه روش اثر بزارن :(
حواسم چطوری باشه بگم تغییر شغل بده
چندباری گفتم معتادا زیاد ب مغازت میان گفت درامد من از اوناس وگرنه عرق خارشتر و... ک مشتری نداره انچنان
گفتم حواست باشه گفت هست نترس این قد مار دیدم ک خودم شدم مارگیر
چی بگم اخه

مژده

Guest
حواسم چطوری باشه بگم تغییر شغل بده
چندباری گفتم معتادا زیاد ب مغازت میان گفت درامد من از اوناس وگرنه عرق خارشتر و... ک مشتری نداره انچنان
گفتم حواست باشه گفت هست نترس این قد مار دیدم ک خودم شدم مارگیر
چی بگم اخه

اخه چرا باید اصن اقا تو سایتی بنام مادران بیاد

واقعا ! اینکه مردها چرا بخوان عضو سایت مادران ! بشن سوال منم هست ان شاالله که نمیان !

عزیزم با این حرفا بهش نمیخوره اهل پریدن با معتادا باشه. فکر میکنم سر یه مساله ای اعصابش بهم ریخته. گذشت زمان حلش میکنه نگران نباش

اشی_مشی

Guest
سلام دوست عزیز بنظر من یه مشکلی هست این وسط قضیه از دعوای ساده فراتره این اقا دنبال بهانه بوده به هر دلیلی باید سعی کنی علتشو بفهمی

mersana1400

Guest
عزیزم خب دعواتون سر چی بوده ؟؟؟
شاید الان داغین به بعد فراموش کنین
هر چند رفتار همسرتم اصلا درست نبوده که اون حرفارو زده ولی خب زود تصمیم نگیر ...

بسته شد

Guest
چند روز پیش دعوامون شد و اونم حرمتو نگه نداشت بعد شش سال زندگی گفت کاش ب حرف خواهرام گوش میکردم و خواستگا یت نمیومدم اشتباه کردم اشتباه و الانم مس سگ پشیمونم و حیف ک فکر ابروی پدرو مادرم هستم وگرنه طلاق
خیلی گریه کردم تاحالا صدامون هم رو هم بلند نشده بود ولی نمیدونم اونشب نفرین شده چی شد وقتی این حرفو زد انگار با چیزی زدن تو سرم. سرم سوت کشید و اصن رفتم تو هنگ و شوک و فقط گریه کردم و گریه الانم دو هفته است ک باهام حرف نزده از اونشبم جاشو ازم جدا کرده و شبا تنها میخابه. خونه باباشم رفتیم مثلا باهام اوکی بود و حرف میزد منم دلم خوش ک اشتی اما اومدیم تو ماشین تو راه گفت فک نکن فراموش کردم ن. اونجا ابرو داری کردم این حرفش بدتر داغونم کرد و کلا دلم ازش بد شده. ازش نفرت پیدا کردم
نمیدونم مقصر منم یا اون ولی ازش بیزار شدم میخام فردا برم پیش خواهرم ک ی دوست وکیل داره باهم بریم پیش دوستش و اقدام کنم واسه طلاق. در بند مهریه ام نیستم فقط میخام از این نکبت جدا بشم. وضع مالی پدرمم بد نیست و همیشه هم پشتم بوده و میدونم این دفعه هم هست.
حالا شماها چی میگید دوستان؟؟؟
ببخشید تازه واردم و اولین پستم هم اینقد تلخ و در دناکه
طلاق راهه مشکله تو نیست

Faraneh

Guest
حالا یه چیز گفت.اصلا محلش نزار فکر نکنه تو خیلی داری میسوزی از اینکه حرف نمیزنه.بزار خودش وقتی ببینه برات اهمیت نداره میگه وای نکنه اونم پشیمونه از ازدواج با من.بزار اونم یکم تو فکر بره.

بسته شد

Guest
عزیزم پدر مادرای ما اگه مثل شما بودن تاالان هزارو یکبار باید طلاق میگرفتن
البته نمیخام قضاوت کنم ولی واقعا مشکلت با یکم دلبریو زرنگی حل میشه

بالا