تنبلا بیان

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

گوش مروارید_

Guest
میگن سیر نشدیم این چیه پختی اون چیع پختی من داداشم در باز میکنی از همون تو حیاط میپرسه غذا چیه بعدم ی غر میزنه ک سیر نمیشم?
اره واقعا پسرا اینطورین مامانم هم تجربه کروه بود بنده خدا اره همین الانشم مدام گرسنه شون بود الان بهتر شده اصلا سرسوزن طاقت گرسنگی نداشتن

پاستیل کِرمی?

Guest
اره واقعا پسرا اینطورین مامانم هم تجربه کروه بود بنده خدا اره همین الانشم مدام گرسنه شون بود الان بهتر شده اصلا سرسوزن طاقت گرسنگی نداشتن
اره خو مردا همین شکلی ان نباید گشنه بشن طاقت ندارن??همه همینطورن ولی مردا بیشترررر
مامانشون لوسشون کرده دیگ??⁦❤️

گوش مروارید_

Guest
اره خو مردا همین شکلی ان نباید گشنه بشن طاقت ندارن??همه همینطورن ولی مردا بیشترررر
مامانشون لوسشون کرده دیگ??⁦❤️
اره واقعا همینطور پیش میرفت در اینده نه چندتن دور مورد لعن و نفرین عروس قرار میگرفتم ??

بسته شد

Guest
نه من هر وعده غذایی تازه تازست از روگاز برمیداریم میخوریم
وای چجوری فکره غذارو میکنی
ما سه نفری باهم فک میکنیم یه غذایه دو وعده ایه غیرتکراری بخوریم?خیلی سخته همه غذاهاتکراری شدن

آیلا

Guest
وای چجوری فکره غذارو میکنی
ما سه نفری باهم فک میکنیم یه غذایه دو وعده ایه غیرتکراری بخوریم?خیلی سخته همه غذاهاتکراری شدن
شام خورشتی نهارم غذای نونی ماکارونی آش غذا که خیلی داریم مثل استانبولی لوبیا پلو ماهی عدس پلو بچه ها لطف میکنن هر روز سفارش میدن منم میپزم

بسته شد

Guest
شام خورشتی نهارم غذای نونی ماکارونی آش غذا که خیلی داریم مثل استانبولی لوبیا پلو ماهی عدس پلو بچه ها لطف میکنن هر روز سفارش میدن منم میپزم
ادم یه نگا میندازه میبینه انگار همشو تازه خورده?مامانه منم میگه شما بگید من درست میکنم

بالا