تنبلا بیان

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

الی___هسدم

Guest

آیلا

Guest
بیا یادت بدم بلم جان?
غذا رو میپزی فریز میکنی
صبح از خواب بیدار میشی تو راه غذا رو از فریز در میاری و دوباره لم میدی و میخوابی ، یه نیم ساعت مونده همسر بیاد غذای فریزی ک یخش وا شده میزاری تو قابلمه ، زیرشم روشن میکنی
همسر ک اومد میگی بخاطرت قرمه پختم ?و میخوره و متوجه نمیشه
بد بختی اینجاست که متوجه میشه یه چن باریم غذارو تو زود پز پختم بعد ریختم قابلمه صحنه جرمم پاک کردم ولی همین که غذا خورد گفت این غذای زود پزی هیچ جوره نمیشه گولش زد کارشناس غذاست آخه دستپخت خودش از مال من بهتره???

چشم رنگیم

Guest
منکه عاشق اشپزیم دوست دارم همیشه غذابپزم

Luna

Guest
مامان من دوروز یبار غذا میپخت برامون ?
منم بدم میومد
الان خودم روزی دوبار آشپزی میکنم
ظهر یه چیز خوب شب یه چیز خیلی ساده
از بسته گوشت چنتا تیکه برمیدارم که خورشت فقط اندازه یه وعده منو بابام بشه
البته الان بابام اگه ببینه نمیذاره میگه زیاد درست کن

Luna

Guest
میبینید چه دختر خوبیم؟
اگه پسر دارید بفرستید ?
Screenshot_۲۰۲۰-۰۳-۲۲-۲۲-۳۶-۲۵_org.wipi.tella_1584979794108_1610276189226.jpg

زن_جومونگ_منم

Guest
منم همیشه ظهر زیاد درست میکنم واسه شبم بمونه یا شب زیاد درست میکنم واسه ظهر بمونه ولی متاسفانه همیشه یا انقدی زیاد میاد ک میریزم دور یا اصلا واسه وعده بعدی نمیمونه جیغ میزنم ب جومونگ میگم چقد خوردی چرا اینجوری کردی اینا مال دوروزمون بود تازه دیشبم تن ماهی خوردم بهش ندادم گفتم تو همه رو میخوری رف گرون قیمت ترشو بر خودش خرید نامرد???????

زن_جومونگ_منم

Guest
منم همیشه ظهر زیاد درست میکنم واسه شبم بمونه یا شب زیاد درست میکنم واسه ظهر بمونه ولی متاسفانه همیشه یا انقدی زیاد میاد ک میریزم دور یا اصلا واسه وعده بعدی نمیمونه جیغ میزنم ب جومونگ میگم چقد خوردی چرا اینجوری کردی اینا مال دوروزمون بود تازه دیشبم تن ماهی خوردم بهش ندادم گفتم تو همه رو میخوری رف گرون قیمت ترشو بر خودش خرید نامرد???????
@مهتا اینو داشته باش??

گوش مروارید_

Guest
تو منی یا من تو ام ؟؟؟
تازه لا به لاش میوه و پسته و بادام هم بود خداروشکر کمترش کردم خیلی بدجور بودم همه اعتراض کردن داری بد عادتشون میکنی بزرگ بشن میخای چیکار کنی همینطور عادت کنن

گوش مروارید_

Guest
آره به جز هر وعده غذایی میان وعده هاشونم باید تازه باشه شبم قبل خواب میبینی یه چیزی میخوان??
اره خیلی سخته واقعا عادت کرده بودن دیگه خسته شده بودم الان کمترش کردم خودمم راحت تر شدم

گوش مروارید_

Guest
مامانم همش میگفت اینا پسر بچه ان بزرگ بشن اشتهاشون بیشتر میشه چطور میخای از پسشون بر بیای دخترم نداری که کمک حالت باشه واقعا حرفش درست بود

پاستیل کِرمی?

Guest
منم سعی میکنم غذاهام واسه دو وعده باشه معمولا شام میپزم واسه ناهار فردام هست الانم نمیدونم چی درست کنم حال ندارم

پاستیل کِرمی?

Guest
مامانم همش میگفت اینا پسر بچه ان بزرگ بشن اشتهاشون بیشتر میشه چطور میخای از پسشون بر بیای دخترم نداری که کمک حالت باشه واقعا حرفش درست بود
میگن سیر نشدیم این چیه پختی اون چیع پختی من داداشم در باز میکنی از همون تو حیاط میپرسه غذا چیه بعدم ی غر میزنه ک سیر نمیشم?

بالا