تجربه ی کسی راجب پیشگیری از بوی زیر بغل

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم

سلام خانما روزی روزگاری من همیشه کلی از دئودورانت ها با مارک های مختلف هم اسپری و ژله ای و صابونی و پودر زاج و سرکه سیب و اینا استفاده میکردم خلاصه که همه میدونیم عوارضش چیاس از سیاهی پوست زیر بغل بگیرین تا مضرات مواد شیمیایی تا اینکه یک روز عضو یه کانال طب سنتی شدم و یه پست دیدم که نوشته بود دئودورانت طبیعی به این صورت که برگ تازه گیاه رزماری رو توی یه لیوان ابجوش بریزید وقتی خنک شدبریزید توی یه بطری اسپری و هروقت احتیاج شد اسپری کنین زیر بغلتون باورتون نمیشه ولی چند ماهه که کلا اینو میزنم هم عالیه هم بی ضرر هم پوست زیر بغلم کم کم داره طبیعی میشه اونایی که مثل من این مشکل رو دارن حتما امتحان کنند پ ن 1: سعی کنید خود بوته گیاه رزماری از گلخونه ها بگیرین از اونایی که بومیه و مثل یه گلدون همیشه تو خونه داشته باشین پ ن 2: از اونایی که کنار خیابون یا توی پارک هاست استفاده نکنین چون همه مواد سمی و گرد و غبار هوار رو جذب کردن پ ن 3: کلا برگ گیاه رزماری رو توی غذاهاتون مخصوصا اونایی که بوی زهم داره مثل مرغ بندازین کاملا بو رو میگیره پ ن 4 : احتمال داره که غدد زیر بغلتون بهش حساسیت نشون بده اگه درد یا سوزش احساس کردین استفاده نکنین

سرچ کنید سوپرایز برای کسایی که تند تند بوی عرق میگیرن نی نی سایت

نوشته کاربر ARIMAS۲۴۴

گیاه تازه رزماری می تونید از سایت با سلام بخرید 👇🏻

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا