تجربه ی کسی راجب عاشق کردن شوهر بد اخلاقش

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
ممنون مطالب کاربردی و مثمر ثمری بود.ولی واقعا دو سال و نیم وقت گذاشته تا شوهرشو ترغیب کنه وظیفشو تو زندگی مشترک بجا بیاره؟ منکه اصلا اصلا نمیتونم در مقابل بی اهمیتی یا بی فکری همسرم نقش یه خانوم پوست کلفت و بساز رو بازی کنم.همونجوری که رفتار کنه رفتار میکنم.روحیه یه خانوم خیلی حساس تره تا آقا که خانوم بشینه متوجهش کنه و یادش بده چحوری رفتار کنه.وظیفه آقاس ک محبت کنه و روحیه حساس و شکننده خانومشو جوری بالا ببره ک احساس کمبود، سرشکستگی و حس اضافی بودن بهش دست نده واونموقعس که خانم چندین برابرش احترام و محبت رو توی اون زندگی میریزه .زندگی که یکطرف اینقد ایثار کنه و از خودش بگذره بخاطری طرف مقابل رو اصلا نمیپسندم .هر دو طرف موظفن در قبال تعهد و مسولیتی ک قبول کردن با همدیگه هم کف و همسو باشند.
خب شاید خانوم عاشق بوده شوهرش مثلا نفرت داشته نمیدونم خب چیکارکنه حتما نتونسته اونجوری که شما میگی باشه و یا شاید گفته اونجوری بشم بدترم میشه الان که خوبم اینه

حتما تحقیق کرده دیده این راه خوبه انجام داده به نتیجه رسیده خداروشکر

وظیفه ی هر دو هست عزیزم که محبت کنن البته به اندازه

گردافرید

Guest
یادم ی سری چیزا ک گفتی ،خب هیچ کدوم ازاین راه کار تاثیری ندارع برات بهترین کار ریشه یابی مشکل که میدونی چیه مانور رو همون باشه مشکلات بعدی خود ب خوداوکی میشه ب امیدخدا
برای ریشه یابی نیازه در مورد مشکل صحبت کنه اما خوب صحبت نمی کنه

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
تا کی دیگه..
راستش دیگه نمی تونم باهاش ادامه بدم
اینکه خودتم محبت نمیکنی وتا حدودی میگی خشکی تاثیرداره هردو باید تغییرکنید، به نظرم درست میشه اینا‌یی که گفتم رو انجام بده

بالا