تجربه ی کسی راجب عاشق کردن شوهر بد اخلاقش

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
الان مهمون دارم یه روز خصوصی صحبت میکنیم یکارمیکنم برده ات بشه نگران نباش??
عزیزم شوهر شما با عشق یا شاید وابستگی نمیدونم از اول خوشش اومده پسندیده بدجور ،خودتو با بقیه مقایسه نکن خودتم خوبی ولی خب اولش هم خیلی مهمه خب حسش بهت چی باشه

ولی خب بله ممکنه تغییرکنه

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
یکی از مشکلات مهم من تخریب بیش از حده براش اهمیت نداره کجاییم فقط به اینکه ادمو تو اون لحظه خراب کنه فکر می کنه
خب وقتی اینطوره با نگاه بدی اخمی سکوت و بی محلی جوابی چیزی جبران کن یا بهتره یه مدت قهر کنی تا حساب کار دستش بیاد

عزیزم شاید یه مشکلاتی بوده موقع ازدواجتون راجب حسش که خبر نداری و بهت نمیگن ، هر کی هم هر چی میگه باورنکن

پرنسا

Guest
عزیزم شوهر شما با عشق یا شاید وابستگی نمیدونم از اول خوشش اومده پسندیده بدجور ،خودتو با بقیه مقایسه نکن خودتم خوبی ولی خب اولش هم خیلی مهمه خب حسش بهت چی باشه

ولی خب بله ممکنه تغییرکنه
انسان وابسته یه حیون میشه بعد یه مدت کوتاه بقدری راهکارهس که برا عاشق کردن دائم خیلی ساده

گردافرید

Guest
خب وقتی اینطوره با نگاه بدی اخمی سکوت و بی محلی جوابی چیزی جبران کن یا بهتره یه مدت قهر کنی تا حساب کار دستش بیاد

عزیزم شاید یه مشکلاتی بوده موقع ازدواجتون راجب حسش که خبر نداری و بهت نمیگن ، هر کی هم هر چی میگه باورنکن
بشدت با هاش برخورد می کنم اخم قهر ولی خوب خیلی خونسرده و اخرش می گه خیلی خوب ببخشید بیخیال ماجرا شو

ولا به صورت غیر مستقیم و خیلی سوسکی از خانوادش و حتی خودش پرسیدم که ببینم داستانی بوده اما انگار خیلی عادیه

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
الان مهمون دارم یه روز خصوصی صحبت میکنیم یکارمیکنم برده ات بشه نگران نباش??

منظورم اینه از اولم عاشق بوده و کار خاصی نکردی

به شانستم مونده

موقع ازدواجم باید حواست باشه

اینکه سعی کنی عشقی که داره از بین نره هم مهمه

اینکه آویزونش نبودی سیاست داشتی حتما هم مهمه برای از بین نرفتن اون عشق

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
بشدت با هاش برخورد می کنم اخم قهر ولی خوب خیلی خونسرده و اخرش می گه خیلی خوب ببخشید بیخیال ماجرا شو

ولا به صورت غیر مستقیم و خیلی سوسکی از خانوادش و حتی خودش پرسیدم که ببینم داستانی بوده اما انگار خیلی عادیه
یه هفته قهر کن یا سنگین باش

همیشه محبت کن که وقتی قهر کردی قدربدونه و جای خالی محبت هاتو حس کنه و محروم بشه از محبت هات تا براش درس بشه

گردافرید

Guest
یه هفته قهر کن یا سنگین باش

همیشه محبت کن که وقتی قهر کردی قدربدونه و جای خالی محبت هاتو حس کنه و محروم بشه از محبت هات تا براش درس بشه
اها یعنی تو حالت عادی محبتم رو بروز بدم وقتی قهریم کاملا ابراز محبت قطع کنم؟

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
بله اما یکطرف مث ببخشید ماست وایسه و دیگری خودشو بکشه تا بهش القا کنه دوسم داشته باشو اصلا نمیپسندم.من شخصه خودم باشم میکشم کنار و تموم.
ولی اون رفتارهای اولیه خانوم هم تاثیرداشته روی حس شوهرش ، این مطلب رو واسه کسایی که شوهرشون دوستشون داره هم خوبه حتی

گردافرید

Guest
ولا چی بگم این کار هایی که پیشنهاد دادی رو انجام دادم تاثیری تو رفتارش نداشت فقط الان انگار نیاز به محبت داره مثلا می گه امروز بغلم نمی کنی؟
ولی خوب این رفتار زشت تحقیر کردن رو داره

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
ولا چی بگم این کار هایی که پیشنهاد دادی رو انجام دادم تاثیری تو رفتارش نداشت فقط الان انگار نیاز به محبت داره مثلا می گه امروز بغلم نمی کنی؟
ولی خوب این رفتار زشت تحقیر کردن رو داره
یعنی اصلا تاثیر نداشت حالا زوده یکم

گفت بغلش کن عیبی نداره

بگو فقط حواست به بغل کردن من هست خودت چی تحقیر میکنی همش خودتو اصلاح کن

شما همونجور که گفتم جوابشو بده ادامه بده تا ببین چی میشه

بالا