تجربه یه خانوم راجب عاشق کردن همسرش با خواندن سوره 💑

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تجربه ی کس دیگه ای هست تو نی نی سایت
سرچ کنید دعایی که تو زندگیم معجزه کرد نی نی سایت استارترش کاربر نیلووووووو هست

متنشو کپی کردم 👇🏻چون لینک خلاف قوانین سایت هست

ی روز تاپیک زدم شوهرم بهم اهمیت نمیده وهمیشه دعوا داریم و ی روز خوش نداریم

ی خانمی گفتن اب متبرک درست کن بده بخوره از این رو به اون رومیشه

سوره مزمل رو سه بار باید بخونی تو اب فوت کنی بعد سوره یس روبخونی هفتا مبین داره به هرمبین ک رسیدی تو اب فوت کنی همین .بعد با آب شربت یا چایی درست کنی بدی بخوره.تا۴۰روز.

کمتراز بیست روزه اینکارو میکنم اخلاقاش زمین تااسمون فرق کرده راه به راه میره و میاد قربون صدقم میره قرار بود بقل دست خونه مادرشوهره خونه بسازه جنگ و دعوا داشتیم من میگفتم نمیام اونجا شوهرم میگفت اگه نمیای هرری خونه بابات اما الان میگه میخام بفروشمش هرجا تو بگی خونه بگیریم دوماه بود میگفتم کفش ندارم کفش بگیر لج میکرد میگف ن کفشات نوعه خلاصه دیشب بااین ک پول نداره طفلک گفتم گوشیم داره خراب میشه گفت بزا میخام واست ایفون بگیرم ینی داشتم شاخ درمیوردم اصلا قبلا به فکر من نبود.همش قبلا دنبال دعوا بود دعوا کنه اصلنممممممم نمیومد منت کشی من باید میرفتم یا اخر کار به بزرگترامیرسید ک اشتیمون بدن الان کاری نمیکنه ک ناراحت بشم ولی چند بار امتحانش کردم الکی قهر کردم دیدم اومد منت کشی .قبلا مادرش پرش میکرد میومد توخونه اعصاب خوردکنی داشتیم و اصلا نمیخام بعضی چیزا رو بگم یادم ک میاد بهم میریزم .ولی الان اصلا به حرفشون گوش نمیده

قبلا به مامان بابام محل نمیزاشت الان دقیقا برعکس قبل شده .خداروشکر

هرکی احساس میکنه مشکل دارن باهمسرش این دوتا سوره معجزه میکنه شککککککک نکنین

ما ادما خدا راه حل همه مشکلامونو تو قران برامون اورده اما واس راه حل دنبال چیزای دیگه میریم .هرکی اینکارو کردو جواب گرفت واسم دعا کنه گفتم تجربمو بگم بدرد بقیه شاید بخوره هفته پیش این پستو گذاشتم هنوز دارن خانوما پیام میدن....نمیخام پر بازدید بشه فقط قصدم خیره ک اگ یکی مشکل منو داره زندگیش خوب شه چون خیلی سختی کشیدم میگم

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حتما قبلش اینو بخونید بعد انجام بدید 👇🏻👇🏻👇🏻

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا