تجربه شخصی من از تاپیک های مفید سرنوشت💓

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
استارتر
استارتر
Everything ends with time

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
میخوام خودمو بکشم از دست جوشام
حتی جا سیبیلامم جوش زده
همه گفتن الکل بزنی ب بند دیگ جوش نمیزنی اما باز زدمممم
همه هی میگن چرا اصلاح کردی ک اینجور شدی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میخوام خودمو بکشم از دست جوشام
حتی جا سیبیلامم جوش زده
همه گفتن الکل بزنی ب بند دیگ جوش نمیزنی اما باز زدمممم
همه هی میگن چرا اصلاح کردی ک اینجور شدی
وا حالا مگه چی شده صبر کن میره ، این همه راه حل ، برای موهای زائدت هم بند ننداز یه راه دیگه انجام بده خب ، تو مهمونی کرم پودر بزن فعلا مشخص نشه

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وا حالا مگه چی شده صبر کن میره ، این همه راه حل ، برای موهای زائدت هم بند ننداز یه راه دیگه انجام بده خب ، تو مهمونی کرم پودر بزن فعلا مشخص نشه
کرم پودر بزنم درسته کاور میشه جلو مهمونام ولی خب بدتر و بیشتر میشن کرم پودر واسه جوش خوب نیست😭حالم ازشون بهم میخوره شوهرم گفت مگه مرض داشتی بند انداختی اینجور شدی.

سمیرا من برای همه روش ها جوش زدم ،، کرم موبر ، تیغ اصلاح مخصوص صورت ، بند و...همه چی جوش زدم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کرم پودر بزنم درسته کاور میشه جلو مهمونام ولی خب بدتر و بیشتر میشن کرم پودر واسه جوش خوب نیست😭حالم ازشون بهم میخوره شوهرم گفت مگه مرض داشتی بند انداختی اینجور شدی.

سمیرا من برای همه روش ها جوش زدم ،، کرم موبر ، تیغ اصلاح مخصوص صورت ، بند و...همه چی جوش زدم
دیگه چیکارکنی جلو مهمونا بزن بعدبشور مجبوری ، براشتو خیس کن بعد بزن

یا میخوای پنکک بزن پدتوخیس کن کلی پنکک بزن پنکک جوشو میبره بعد دیدی کمرنگ شده باز بزن ۲۴ ساعته بزن یا فیکساتور پودری بزن پاک نشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

باز یه روش دیگه امتحان کن یا روشی که کمتر جوش بزنی

اون تاپیک که فرستادم از بین بردن دائمی موهای زائد با رازیانه اونو انجام بده خلاص بشی از موها

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
باز یه روش دیگه امتحان کن یا روشی که کمتر جوش بزنی

اون تاپیک که فرستادم از بین بردن دائمی موهای زائد با رازیانه اونو انجام بده خلاص بشی از موها
من ب رازیانه حساسیت دارم اخه

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دیگه چیکارکنی جلو مهمونا بزن بعدبشور مجبوری ، براشتو خیس کن بعد بزن

یا میخوای پنکک بزن پدتوخیس کن کلی پنکک بزن پنکک جوشو میبره بعد دیدی کمرنگ شده باز بزن ۲۴ ساعته بزن یا فیکساتور پودری بزن پاک نشه
خاک تو سرم ای کاش اصلاح نمیکردم سمیرا من هروقت جوش میزنم هر غلطی هم ک بکنم جاشون میمونه الان پر صورتم لک میشه هیچوقتم نمیرن😭

استارتر
استارتر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عه میدونی چجوریه روغنشو درست می کنی میزنی به پوستت
الان میرم میخونم تاپیکتو
سمیرا کرم پودر ک زدم دیگ چیکار کنم میخوام سایه بزنم بلد نیستم ب نظرت سایه چ رنگی بهم میاد؟ بعدش چی بزنم رژ چ رنگ

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
الان میرم میخونم تاپیکتو
سمیرا کرم پودر ک زدم دیگ چیکار کنم میخوام سایه بزنم بلد نیستم ب نظرت سایه چ رنگی بهم میاد؟ بعدش چی بزنم رژ چ رنگ
سایه ، رژ و رژ گونه رنگ گلبهی دوست دارم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خاک تو سرم ای کاش اصلاح نمیکردم سمیرا من هروقت جوش میزنم هر غلطی هم ک بکنم جاشون میمونه الان پر صورتم لک میشه هیچوقتم نمیرن😭
کاریه که شده آب زیاد بخور ماسک بذار سفیده تخم مرغ بزن شفاف میشه پوستت

بالا