تجربه ام راجب درمان ضعف اعصاب (مشکلات معده ، روده ،سردرد و ویروس مداوم ، پانیک،وسواس فکری ،خلط و خون بالا آوردن ،تکررادرار)

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اول سعی کردم به خاطر سلامتیم کنترل کنم با همسرم هم خیلی صحبت کردم راجبش و کمی هم با خانواده 👇🏻 خودمم سعی کردم بهش استرس ندم ، از همه مهم تر کنترل استرس و حفظ روحیه خوب هست درکنارش دمنوش های گیاهی هم مفیده

من خودمم یه علائمی داشتم ولی شوهرم خیلی علائم بدی داشت مدام معده درد هم داشت که نمیدونم شاید معده درد عصبی بود

من براش دمنوش گل گاو زبون به همراه سنبل الطیب گرفتم و ریشه شیرین بیان هم گرفتم که مشکلات معده اش حل بشه

یه ماه خورد معده اش خوب شد فقط دیر به دیر یکم درد می کنه با اینکه معمولا نوشابه میخوره و وابسته شده خواسته نوشابه مصرف نکنه یه مدت بعد باز نوشابه خورده نتونسته

اعصابشم بهتر شد مشکلات دیگه اش هم بهتر شد خودشم گفت بهتر شده

خودمم کمی مصرف کردم حس کردم بهترشدم

سال بعدش هم که سرما نخورده بود ولی خلط داشت و خون بالا می آورد با همین دمنوش فورا خوب شد که من گفتم چندماه مصرف کرد

بعدها هم گاهی مصرف کردیم یا دمنوش های دیگه گاهی گل محمدی

از اونموقع حس می کنم تلاش خودمون و دمنوش باعث درمان خیلی از مشکلات شده البته گوگل سرچ کردم دیدم ربط داره

ضعف اعصاب، درمان مشکلات روده ، پیشگیری از سردرد و ویروس های مداوم ،وسواس فکری ما تاثیرداشت

از اونموقع کم پیش میاد سردرد بگیریم بگیریم هم شدتش کمتره زودتر خوب میشه ویروس وسرماخوردگی هم نداریم اگه بگیریم شدتش خیلی کمه

برای من هم روی درمان تکرار ادرار تاثیرداشت

برای همسرم هم که درمان مشکلات معده ، خلط و خون بالاآوردن و فکرکنم حملات پانیک هم داشت انگار که بهتر شد

در کل بهترشدیم

این دمنوش ها برای پاکسازی کبد و دفع بلغم و سودا هم خوبه

مادرشوهرم هم مشکل معده داشت براش خریدم عطاری بسته بندی کرد براش بردم خواهرشوهرم و دخترش هم مشکل داشتن که انگار مصرف کردن خوب شدن

پدرشوهرمم مشکل روده داشت که بهترشد

یه خانوم ،کابر سایت مادران هم مشکل معده داشت بهش گفتم مصرف کرد بهترشد

آخرین ویرایش:

بالا