کنترل کردن استرس

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

سرنوشت

Guest
من دیگه با وجود تمام مشکلاتم که خب همه مشکل دارن اگه بخوام غصه بخورم انقدر هست که غصه بخورم

فقط سعی میکنم حلشون کنم ، ولی خیلی وقته سعی میکنم خودمو شاد نگه دارم گاهی ناراحت میشم اشک میریزم خیلی کم ولی خب سعی میکنم از ناراحت شدن خودم پیشگیری کنم ناراحت شدم هم سعی می کنم تمومش کنم سعی میکنم از گذشته فقط درس بگیرم و آینده ام رو بهتر بسازم و دلیلم هم اینه که با ناراحتی زیاد چهره بدتر و پیرتر میشه و باعث بیماری روحی و جسمی میشه برامم سلامتی جسمی و روحی و زیباییم خیلی مهمه نمیخوام لطمه ای بخوره

سعی میکنم مثبت فکرکنم تاثیر داره تا حدودی از ته دل خواستم که به خواسته هام برسم اولیشم سلامتی جسمی و روحیم هست و همینطور سلامتی عزیزانم و همه البته خودمم باید سعی و تلاش کنم و از ته دل و قلبم ایمان دارم که برآورده میشه

برای داشته هامم خدارو شکرکنم سعی کنم از دستشون ندم برای نداشته هامم بازم خداروشکرکنم
سعی کنم بدتر نشه بهتر بشه سعی کنم بدستشون بیارم نشد هم اگه میشه به بدی داشتنش فکرکنم تا آرامشم حفظ بشه و سعی کنم قبول کنم سهمم نیست و اگه خودم هم مقصرم کاریش نمیشه کرد فقط میتونم ازش درس بگیرم و آینده ی بهتری بسازم

نگارجووون

Guest
من دیگه با وجود تمام مشکلاتم که خب همه مشکل دارن اگه بخوام غصه بخورم انقدر هست که غصه بخورم

فقط سعی میکنم حلشون کنم ، ولی خیلی وقته سعی میکنم خودمو شاد نگه دارم گاهی ناراحت میشم اشک میریزم خیلی کم ولی خب سعی میکنم از ناراحت شدن خودم پیشگیری کنم ناراحت شدم هم سعی می کنم تمومش کنم سعی میکنم از گذشته فقط درس بگیرم و آینده ام رو بهتر بسازم و دلیلم هم اینه که با ناراحتی زیاد چهره بدتر و پیرتر میشه و باعث بیماری روحی و جسمی میشه برامم سلامتی جسمی و روحی و زیباییم خیلی مهمه نمیخوام لطمه ای بخوره

سعی میکنم مثبت فکرکنم تاثیر داره تا حدودی از ته دل خواستم که به خواسته هام برسم اولیشم سلامتی جسمی و روحیم هست و همینطور سلامتی عزیزانم و همه البته خودمم باید سعی و تلاش کنم و از ته دل و قلبم ایمان دارم که برآورده میشه

برای داشته هامم خدارو شکرکنم سعی کنم از دستشون ندم برای نداشته هامم بازم خداروشکرکنم
سعی کنم بدتر نشه بهتر بشه سعی کنم بدستشون بیارم نشد هم اگه میشه به بدی داشتنش فکرکنم تا آرامشم حفظ بشه و سعی کنم قبول کنم سهمم نیست و اگه خودم هم مقصرم کاریش نمیشه کرد فقط میتونم ازش درس بگیرم و آینده ی بهتری بسازم
منم همینطور،واسه چیزای کوچیک دیگه غصه نمیخورم.

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
جایی که ناراحتم کنن نمیرم یا کم میرم زمان کم سعی میکنم کم حرف بزنم مخصوصا با کسایی که کرم دارن ، چیزی هم بگن با سیاست جواب میدم یا بعدا حرفش افتاد جواب میدم با سکوت و بی محلی قهری اخمی نگاه بدی چیزی

??Peahen ??طاووس ماده

Guest
جایی که ناراحتم کنن نمیرم یا کم میرم زمان کم سعی میکنم کم حرف بزنم مخصوصا با کسایی که کرم دارن ، چیزی هم بگن با سیاست جواب میدم یا بعدا حرفش افتاد جواب میدم با سکوت و بی محلی قهری اخمی نگاه بدی چیزی
مرسی
اگه مادرت ناراحتت کنه بری خونش دیونت کنه چ کار میکنی هعیییی

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
مرسی
اگه مادرت ناراحتت کنه بری خونش دیونت کنه چ کار میکنی هعیییی
لازم باشه یه جوری جواب میدم یا نمیرم یه مدت تا درست بشه لازم باشه قطع رابطه کلا بستگی به شرایط داره ، آرامش خودم خیلی مهمه فردا بیمار بشم خودم عذاب می کشم خب

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
اگه چهره اتون بدتر یا پیرتر شده باشه به خاطر استرس زیاد بعدش سعی کنید کنترل کنید و به خودتون برسید بهتر میشید شاید از قبلم بهتر

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
در ضمن گاهی روی فرم اندام هم تاثیرمیذاره استرس زیاد معمولا باعث لاغری زیاد میشه که خب تاثیر بدی داره روی زیبایی اندام و تیپتون بعدشم کسی که از استرس زیاد لاغر بشه با کسی که رژیم گرفته یا ورزش میکنه و استرس زیادی نداره فرق داره کسی که از استرس زیاد لاغر بشه بدفرم میشه به نظرم و بدتیپ البته گاهی به خاطر اونه

ولی بعدش استرستونو کنترل کن اندامتون خوب میشه شایدم بهتر

البته برای بعضیا ممکنه باعث چاقی بشه یا مثلا پرخوری عصبی که خب باید سعی کنی رعایت کنی خب اگه استرستو کنترل کنی اونم رفع میشه اگه از اون باشه

بعضیا هم خب کم اشتها میشن یا اصلا شاید مثله قبلم غذا بخوری استرس زیاد لاغرت کنه

بالا