تا حالا بهتون تعرض شده؟

• شروع کننده موضوع انگور
  • تاریخ شروع

یلدااا

Guest
مردک هول?

عاطی ولی یه سوال
من اصلن نمیتونم بفهم کدوم رفتار یه مرد یا زن با قصد ونیته کدوم نیست
مهربونی همه رو واقعی میدونم
چون خودم یه دختر بی ریا هستم
مثلا اکثر استادهای مرد رو به چشم پدر می بینم و باهاشون راحتم،حس میکنم اونام من رو به این دید نگاه میکنن
نمیدونم چطوری تشخیص بدم
منم این نگاه رو بهش داشتم به شکلی که میومد بهم تدریس خصوصی میکرد معروفم هست اما کرد میدونی چی بهم گفت
گفت چون عاشقتم میخواستم باهام ازدواج کنی این بلا رو سرت آوردم

هشت پا

Guest
تو فامیلمون یه پدوفیلی داریم
ده ها بچه رو ازار داده
الان زندگیش در حال *** شدنه

hana_mm

Guest
منم این نگاه رو بهش داشتم به شکلی که میومد بهم تدریس خصوصی میکرد معروفم هست اما کرد میدونی چی بهم گفت
گفت چون عاشقتم میخواستم باهام ازدواج کنی این بلا رو سرت آوردم
میدونی منم حس میکنم که دیگه این طرز رفتارم اصلا مناسب انسانهای فرصت طلب الان نیست
برای همین گفتم از خانمها مشورت بخوام
این موردها دیگه انگار طبیعی شده?

یلدااا

Guest
میدونی منم حس میکنم که دیگه این طرز رفتارم اصلا مناسب انسانهای فرصت طلب الان نیست
برای همین گفتم از خانمها مشورت بخوام
این موردها دیگه انگار طبیعی شده?
اره ببین مواظب خودت باش
من خیلی عذاب کشیدم داستانمم بگم به خریتم میخندی

یلدااا

Guest
دورازجونت
اگر گفتی منم تگ کن
همیشه سعی میکنم از تجربه ها استفاده کنم
چون خودم خیلی خامم?‍♀️?
فکر نکنم بگم ولی به یکی از کاربرا گفتم
اگه دوست داشتی بهم پیام بده تو خصوصی بهت بگم ?

بشنو

Guest
من یادمه چندسال پیش توماشین منتظر بودم بابام بیاد یهو دیدم یه دختربچه و پسر بچه خوراکی خریدن دارن میرن پسره چندبار تو فاصله ی کم لب دختربچه رو بوس کرد خیلی هم عوضی بود یه درخت بود برد پشت اونم بوسش کرد دختره صورتشو کشید بعد پسره گفت بهت خوراکی نمیدما بعد گذاشت بازم لباشو بوس کرد???با این تاپیک میفهمم چرا میگن نباید دخترو حتی با برادرشم تنها بذاری نباید حساسم بود ولی خدایی تنها گذاشتن دخترو پسر کنار هم خوب نیست دختره که آسیب میبینه ولی یکسریا میگن چه ربطی داره و فلان

ارشا

Guest
متاسفانه جامعه خیلی خراب شده
نمیگم قدیم از این خبرا نبود ولی الان خیلی خیلی زیاد شده
تا بچه بودیم همش با مامانمون دعوا داشتیم چون میگفت حتی جلوی بابا و داداشمون هم لباس خیلی جذب و کوتاه و باز نباید بپوشید ،از حق نگذریم پدرم یه فرشته واقعی بود ولی مامانم میگفت انسان ممکنه یه لحظه لغذش کنه ، سعی نکن باعثش باشی ماهم همش بهش می‌گفتیم بد دل
بزرگ که شدم وقتی فهمیدم تو دنیا چه خبره بهش حق دادم
بچه اولم پسره، وقتی دوباره باردار شدم فقط از خدا خواستم اونم پسر باشه چون چشمم ترسیده از اینکه دختر و پسر باهم داشته باشم

ماهی.

Guest
من چند باری برام پیش اومده ولی باهاش کنار اومدم ک هی مخمو نخوره
طرفو نبخشیدم سپردم به خدا ولی ذهنم رو هم درگیرش نمیکنم من ک مقصر نبودم

بالا