تاریخچه سالاد الویه

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
اره اینارو میزارم کنارش ناهاروشامم یه بدبختی بزرگ شده بخدا خدا خیرت بده ناهار الویه درست کنم 😁😁😁
فدات 😍
کلا تو تاپیک هام مدتیه زوم کردم روی تاریخچه غذاها 😂😂😂😂 آما سالاد الویه واقعا جالب بود، سراشپزش نمی‌خواست کسی بدونه چطور درست میشه 😂 سسش اما هنوزم کسی نمیدونه چطوری بوده، اما ترکیباتی که دیدم کامل با چیزی که خودمون درست میکنیم فرق داره 😂

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
فدات 😍
کلا تو تاپیک هام مدتیه زوم کردم روی تاریخچه غذاها 😂😂😂😂 آما سالاد الویه واقعا جالب بود، سراشپزش نمی‌خواست کسی بدونه چطور درست میشه 😂 سسش اما هنوزم کسی نمیدونه چطوری بوده، اما ترکیباتی که دیدم کامل با چیزی که خودمون درست میکنیم فرق داره 😂
آره والا همین الویه خودمون راحته گوشت خرچنگ واینا چیه عسیسم از این به بعد تاریخچه غذاهای ساده هم بزار جای دوری نمیره خدا خیرت بده😁😁😁😁

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
آره والا همین الویه خودمون راحته گوشت خرچنگ واینا چیه عسیسم از این به بعد تاریخچه غذاهای ساده هم بزار جای دوری نمیره خدا خیرت بده😁😁😁😁
چشم عزیزم حتما 😂
سمبوسه و فلافل، کوفته برنجی، اینا رو میزارم،
راستش آره اون روز که درباره چلو کباب تاپیک زدم بعدش عذاب وجدان گرفتم، خوب غذای گرونیه

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
چشم عزیزم حتما 😂
سمبوسه و فلافل، کوفته برنجی، اینا رو میزارم،
راستش آره اون روز که درباره چلو کباب تاپیک زدم بعدش عذاب وجدان گرفتم، خوب غذای گرونیه
چشمت بی بلا عزیزم اره راحت وکم خرج حالا تو بعضیاش گوشت ومرغ باشه اشکال نداره اوره مون نیاد پایین بدبخت بشیم هی بریم دکتر خرج صدبرابر میشه😁😁😁😁

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
چشمت بی بلا عزیزم اره راحت وکم خرج حالا تو بعضیاش گوشت ومرغ باشه اشکال نداره اوره مون نیاد پایین بدبخت بشیم هی بریم دکتر خرج صدبرابر میشه😁😁😁😁
چشم عزیزم 😂 مرسی که گفتی 😍
انشالله که تنت سلامت باشه و پولت فقط برای شادی و لذت بردنت استفاده بشه ❤️
اجی گلی خدایی نکرده محدودیت غذایی داری؟ ببخشید می‌پرسم🥲

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
چشم عزیزم 😂 مرسی که گفتی 😍
انشالله که تنت سلامت باشه و پولت فقط برای شادی و لذت بردنت استفاده بشه ❤️
اجی گلی خدایی نکرده محدودیت غذایی داری؟ ببخشید می‌پرسم🥲
نه گلم کلا کم غذام ولی شوهرم به گوشت اهمیت میده پسرمم پریروز میگفت میخوام گیاهخوار بشم بهش گفتم برو بابا دلت خوشه به خودم باشه با یه تیکه نونو پنیر سبزی سیر میشم

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
نه گلم کلا کم غذام ولی شوهرم به گوشت اهمیت میده پسرمم پریروز میگفت میخوام گیاهخوار بشم بهش گفتم برو بابا دلت خوشه به خودم باشه با یه تیکه نونو پنیر سبزی سیر میشم
نه نزارش گیاه خوار بشه، تو سن رشده بدنش نیاز داره تغذیه مناسب داشته باشه، تنتش سلامت باشه ❤️
پس معلومه مثل خودم لاغری 😍😂
صبحانه نمی‌خوری کلا یا میان وعده چیزی میلت نمیشه

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
نه نزارش گیاه خوار بشه، تو سن رشده بدنش نیاز داره تغذیه مناسب داشته باشه، تنتش سلامت باشه ❤️
پس معلومه مثل خودم لاغری 😍😂
صبحانه نمی‌خوری کلا یا میان وعده چیزی میلت نمیشه
نه لاغر نیستم تو پرم ولی خودم به خودم باشه همه چیز میخورم میان وعده میوه بیشتر میخورم ولی پسرم میگفت معلم زبانشون گفته گیاهخوار باشید بهتره منم گفتم تو وبابات من وگیر آوردید هی آشپزی کنم بعد گفت نه فعلا گیاهخوار نمیشم😁😁😁😁😁

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
نه لاغر نیستم تو پرم ولی خودم به خودم باشه همه چیز میخورم میان وعده میوه بیشتر میخورم ولی پسرم میگفت معلم زبانشون گفته گیاهخوار باشید بهتره منم گفتم تو وبابات من وگیر آوردید هی آشپزی کنم بعد گفت نه فعلا گیاهخوار نمیشم😁😁😁😁😁
گیاه خوار بودن خوبه از لحاظ سلامت بدنی، قند و چربی و... نمی‌گیری، اما وقتی که طعم خوشمزه ای رو حس نکنی، لذت نبری جذاب نیست، برای کسی خوبه که وزن میخواد کم کنه، یا محدودیت غذایی داره
پس رژیم گرفتی وزن کم کنی

بالا