بچه ها چققققققققققققققدر میشه استفاده ی مفید کرد از مجازی و ارتباطات مجازی با افراد مختلف

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
شما با هزینه ی بسیار بسیار کم ( در حد یه بسته ی اینترنت و موبایل )
و خیلی راحت میتونی دسترسی داشته باشی به انواع و اقسام افراد و اطلاعات و ازشون بی نهایت درس بگیری
آشپزیت ایراد داره میتونی از دوستای مجازیت کمک بگیری
مشاوره میخوای بازم همینطور
میخوای در مورد زندگی تو آلمان اطلاعات بدست بیاری ، راحت با یه فرد آلمانی یا مقیم آلمان میتونی ارتباط برقرار کنی و اطلاعات بگیری
میخوای ادبیاتت غنی تر بشه ، کلللللللللللللی آدم تو مجازی هست که کمکت کنن و الگوبرداری کنی ازشون
میخوای وارد حرفه ای بشی یا ساز بزنی هزاران هزار آدم وجود داره که ازشون مشاوره بگیری
ناراحتی به هر علتی راحت میتونی مسئله رو با افراد ناشناس در میون بزاری و اونا چون خارج از گود هستن نظرات منطقی ای بدن و نجاتت بدن

خلاصه خیلییییییی استفاده ی مثبت و خوب میشه کرد از مجازی
مخصوصاً همین سایت
من وقتایی که واقعاً مستأصل میشم
یا تو زمینه ای نیاز به کمک کردم
سریعاً اینجا تاپیک میزنم و نظرات رو میخونم و استفاده میکنم

هم میتونی تایمتو صرف دیدن چیزای چرت و پرت و اون بعد تاریک مجازی کنی ، هم میتونی این شکلی مثبت استفاده کنی از مجازی در راستای پیشرفت و توسعه ی فردیت

و بزرگترین حسن اینکه واقعاً همه ی این مزایا رو شما میتونی با یه هزینه ی خیلی خیلی کم به دست بیاری

لایلاک

⭐کاربر برتر⭐
من واس مترجم آنلاین متن های خارجی زیاد استفاده میکنم اگه کتاب بود خوندشون صد سال طول میکشید

استارتر
استارتر
زمستون

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
حرفتون کاملا درسته 😍
😘😘😘❤️

خودم الان داشتم با یه دبیر ادبیات صحبت میکردم و ازش مشاوره می گرفتم که چطوری میتونم ادبیات غنی تری داشته باشم ، یه لحظه به خودم اومدم دیدم واقعاً اگه مجازی نبود من چطوری میتونستم همینطور با لباس راحتی لم بدم رو مبل و با یه موبایل به یه فرد تحصیلکرده و متخصص و باسواد دسترسی داشته باشم و راحت و رایگان ازش کلی مشاوره بگیرم !!
خیلی شگفت انگیزه واقعاً
آدم به اینا که فکر می‌کنه و مقایسه می‌کنه با چند دهه پیش میبینه که چقدر زمینه برای پیشرفتمون تو جامعه ی امروز وجود داره

استارتر
استارتر
زمستون

زمستون

⭐کاربر برتر⭐
من واس مترجم آنلاین متن های خارجی زیاد استفاده میکنم اگه کتاب بود خوندشون صد سال طول میکشید
دقیقاً
دقیقاً
عالیه این آپشن
قشنگ راحت میشه هر جمله ای رو به هر زبونی که بخوای ترجمه کنی و لذت ببری و یاد بگیری حتی به راحتی

بالا