بچه ها شوهرم دیروز رفته بیرون هنوزبرنگشته ...

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نمیدونم کجاس ،بهش شک دارم یه سری چیزادیدم ،بعد مامانش پیش داییش گفت پسرم رفته پیش دوستش من شنیدم وقتی اونا رفتن پرسیدم گفت نمیدونم کجاس ،وایسادم برگرده دیدم برنگشت به خواهرش گفتم کجاس گفت رفته خونه ی مادربزرگم پیش داییم خوابیده ،گفتم بیابریم ببینم ،ولی نیومد بعد گفت زنگ بزن شوهرت ببین کجاس ...

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم زنگ‌زدم فوری قطع کرد گفت جاییم الان میام

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
پیام دادم گفتم تصویری زنگ بزن جواب نداد .منم چندتا پیام دادم که هرچی بینمون بوده تموم شد وفلان ،خیلی عصبی بودم خواهرشوهرم دهن به دهنم میزاشت منم نفرینشون کردم چون میدونم یه چیزی هست به من نمیگن

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
الان خواهر شوهرم تهدیدم میکردصبرکن شوهرت بیادببین چیکار کنم منم جوابشوخوب دادم گفتم اونوقت ببین من چیکارت میکنم ،چندساله بابدترین شرایط دارم زندگی میکنم برای یه لقمه نون باید منت مادرتو بکشم وای مثلآ میخواست منو تهدیدکنه گفتم چی میشه مگه طلاق میگیرم دخترم می مونه پیش تو ،گفتم فک کردی من میزارم دخترمنو مجبورکنی کارکنه برات گفتم توبگی منم میگم چیاپشت سرشوهرم گفتین

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
الان خواهر شوهرم تهدیدم میکردصبرکن شوهرت بیادببین چیکار کنم منم جوابشوخوب دادم گفتم اونوقت ببین من چیکارت میکنم ،چندساله بابدترین شرایط دارم زندگی میکنم برای یه لقمه نون باید منت مادرتو بکشم وای مثلآ میخواست منو تهدیدکنه گفتم چی میشه مگه طلاق میگیرم دخترم می مونه پیش تو ،گفتم فک کردی من میزارم دخترمنو مجبورکنی کارکنه برات گفتم توبگی منم میگم چیاپشت سرشوهرم گفتین
الکی با اونا هن دهن ب دهن نذار بدتر شه اوضاع
صبر کن شوهرت بیاد ببین چی میگه

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
خوووووب کردی بزار همه اشون بدون انقلاب کردی و ،واقعااااا خواستار تغییر اتی تو زندگیت هستی اینو‌باید همههههه اشون بدونن
کارت عالی بوده
سکوت کردن کافیه کسی که دخالت داره تو زندگیت دستو پاشو بچین اینو ب همسرتم بگو که منبعد یه ادم دیگه ی

بالا