بچها کسی فیلم آلیس در سرزمین مرزی رو دیده؟

• شروع کننده موضوع خاااااااااااار پشت?
  • تاریخ شروع

Natalie

Guest
بله دیدم
قشنگه
ولی من all of us are dead رو بیشتر دوست داشتم
زامبی طوره

لیسا

Guest
دقیقا همین امشب شروع کردم به دیدنش!

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
بله دیدم
قشنگه
ولی من all of us are dead رو بیشتر دوست داشتم
زامبی طوره
من زامبیو میترسم کلا ادم ترسوایم کلا به چیزای فلسفی علاقه دارم که این سریال واقعا روحمو ارضا کرد کیف کردم

Darla

Guest
چون فیلم و سریال خوب برا شروع پیدا نکردم اومدم رو تخت بخوابم کههه .. کاش زودتر ای تاپیکه رو میدیدممم???

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
چون فیلم و سریال خوب برا شروع پیدا نکردم اومدم رو تخت بخوابم کههه .. کاش زودتر ای تاپیکه رو میدیدممم???
من خیلیییی فیلم بازم یعنی بیشتر فیلمایی که حتما باید تا اخر عمر دید رو دیدم اگر کمک خواستی میتونم تو این زمینه کمک کنم کتابایی که حتما باید خونده بشن هم تغریبا خوندم و دارم میخونم تو اون جهتم میتونم

Darla

Guest
من خیلیییی فیلم بازم یعنی بیشتر فیلمایی که حتما باید تا اخر عمر دید رو دیدم اگر کمک خواستی میتونم تو این زمینه کمک کنم کتابایی که حتما باید خونده بشن هم تغریبا خوندم و دارم میخونم تو اون جهتم میتونم
ای ژان ژان .. مویوم حتمنی باید روزی حداقلِ حداقلش روزی یدونه فیلم و ببینم .. معتاد شدم انگاری??☝?
چند تا خوبش و برام گلچین میکنی معرفی میکنی گل قشنگم؟??

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
بعضی فیلم و سریالا هست ادم وقتشو میذاره ولی الکی انگار زمانشو هدر داده بخاطر همین دوست ندارم کسی مثل من اون حس بهش دست بده

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
ای ژان ژان .. مویوم حتمنی باید روزی حداقلِ حداقلش روزی یدونه فیلم و ببینم .. معتاد شدم انگاری??☝?
چند تا خوبش و برام گلچین میکنی معرفی میکنی گل قشنگم؟??
اول فیلم
فهرست شیندلر رو ببین
بعد پیانیست
بعد کفرناحوم
بعد مستر نوبادی
بعد وی فور وندتا
بعد میان ستاره ای
کلی دارم اینارو ببین باز میگم اکثرا واقعیه و یا از رو نظریه های کاملا درست ساخته شده

Darla

Guest
اول فیلم
فهرست شیندلر رو ببین
بعد پیانیست
بعد کفرناحوم
بعد مستر نوبادی
بعد وی فور وندتا
بعد میان ستاره ای
کلی دارم اینارو ببین باز میگم اکثرا واقعیه و یا از رو نظریه های کاملا درست ساخته شده
کفر ناحوم ، مستر نوبادی و وی فور وندتا رو بینشون ندیدم .. حتمانی از فردا میبینم ..?
مرسی که بهم معرفی کردی زیبا دل ..??

استارتر
استارتر

خاااااااااااار پشت?

Guest
کفر ناحوم ، مستر نوبادی و وی فور وندتا رو بینشون ندیدم .. حتمانی از فردا میبینم ..?
مرسی که بهم معرفی کردی زیبا دل ..??
عشق منی تموم کردی باز بیا بگم

بالا