پوست دستم خیلی آسیب دیده بود.....

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
به خاطراستفاده ازموادشوینده ورسیدگی نکردن ،وقتی اومدم خونه ی بابام چون قبلش خونه ی مادرشوهرم ریکاشون بادستم سازگارنبود پوست دستم خشک شده بود،منم اومدم خونه ی بابام به پوست دستم خیلی میرسم ،وازلین میزنم ،روغن رازیانه وروغن خراطین ،ومرطوب کننده،خوشم ازدستکش نمیاد موقع ظرف شستن دستامو وازلین میزنم ،دستام خیلی تغییرکرده بعدآعکسشو میزارم براتون

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من حالا محاله بدون دستکش کار کنم
ولی با ابن حال دستام داغونه
حتی اب خالی میخوره دستم کباب میشه انقدر میسوزه
پوستم خیلی حساسه حتما باید دستکش بپوشم
فقط وازلین شنیدم پوست رو سیاه میکنه
گلسیرین بزن بجای وازلین

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من حالا محاله بدون دستکش کار کنم
ولی با ابن حال دستام داغونه
حتی اب خالی میخوره دستم کباب میشه انقدر میسوزه
پوستم خیلی حساسه حتما باید دستکش بپوشم
فقط وازلین شنیدم پوست رو سیاه میکنه
گلسیرین بزن بجای وازلین
حتمآبه پوست دستت برس ،الان من نزدیک چهل سالمه پوست صورتم جوونه ولی دستام پیرشده بود ،بهشون توجه نمیکردم ،ولی دیگه سعی میکنم بهش توجه کنم

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حتمآبه پوست دستت برس ،الان من نزدیک چهل سالمه پوست صورتم جوونه ولی دستام پیرشده بود ،بهشون توجه نمیکردم ،ولی دیگه سعی میکنم بهش توجه کنم
من خیلی دستامو میشورم چون وسواسم
قبل و بعد هر کاری دستمو صابون میزنم
شاید تو نیم ساعت ۷بار بشورم یا بیشتر بستگی داره
موقع آشپزی اینا زیاد میشورم
وگرنه بهترین کرم دستارو میزنم ولی فایده نداره چون دستم همش تو آبه

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم دستاموخیلی می شستم ،به روزی رسیدم که هر مایع دستشویی ای بادستام سازگارنبود باید میگشتیم دنبال مایع دستشویی ای که دستموزخم نکنه ،ریکا هم همینطور،سعی کن ازالان به داد دستات برسی ،اول وسواستو درمان کن بعد دکترپوست برو برای دستات ،من خداروشکر خواهرم ازاین چیزاسردرمیاره راحتم طب سنتی هم خوبه ،به نظرم اگه میتونی توام روغن خراطین اصل پیدا کن استفاده کن

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منم دستاموخیلی می شستم ،به روزی رسیدم که هر مایع دستشویی ای بادستام سازگارنبود باید میگشتیم دنبال مایع دستشویی ای که دستموزخم نکنه ،ریکا هم همینطور،سعی کن ازالان به داد دستات برسی ،اول وسواستو درمان کن بعد دکترپوست برو برای دستات ،من خداروشکر خواهرم ازاین چیزاسردرمیاره راحتم طب سنتی هم خوبه ،به نظرم اگه میتونی توام روغن خراطین اصل پیدا کن استفاده کن
باشه عزیزم مرسی 😍😘
سعی میکنم
هر چی بزنم رو دستم نمیمونه ک از بس میشورم پاک میشه میره

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روغن‌خراطین ب درد همه چی میخوره پوست مژه پلک

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روغن رازیانه برای از بین بردن موهای زائد خوبه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وسواس به خاطر استرس مزمنه میخوای هیپنوتیزم کن بلکه خوب بشی ان شاءالله یا برو پیش روانشناس

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تو چطوری وسواستو درمان کردی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روغن‌خراطین ب درد همه چی میخوره پوست مژه پلک
آره ولی جایی که نمیخوای برجسته بشه نزن مثلا به پیشونی نزن برای چروک و رفع سیاهی خوبه ولی خب برجسته می کنه باید برای پیشونی روغن دیگه بزنی مثلا نارگیل

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آره ولی جایی که نمیخوای برجسته بشه نزن مثلا به پیشونی نزن برای چروک و رفع سیاهی خوبه ولی خب برجسته می کنه باید برای پیشونی روغن دیگه بزنی مثلا نارگیل
آها آخه خط پیشانی دارم نمیدونم با چی میره تلویزیون ی گرمی تبلیغ میکنه نمیدونم خوبه یا نه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آها آخه خط پیشانی دارم نمیدونم با چی میره تلویزیون ی گرمی تبلیغ میکنه نمیدونم خوبه یا نه
نمیدونم ولی یکی میگفت خواهرم رفت دکتر کرم بهش داد خوب شد نپرسیدم چه کرمی من چروک ندارم در حد یه خط سطحی تابلونیس دارم روغن نارگیل میزنم به پیشونیم

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وسواس به خاطر استرس مزمنه میخوای هیپنوتیزم کن بلکه خوب بشی ان شاءالله یا برو پیش روانشناس
استرس ندارم
از بچگی کلا خانوادگی ب پاک و نجس و اینا خیلی اهمیت میدادن عادت کردم.بعدم بیشتر ب مسائل بهداشتی دقت میکنم سبک زندکیمونم با بقیه فرق داره من چون حیوون خونگی دارم زیاد دستمو میشورم وکرنه حالت عادی وسواس اونجوری ندارم ک نیاز ب دکتر و روانپزشک باشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
استرس ندارم
از بچگی کلا خانوادگی ب پاک و نجس و اینا خیلی اهمیت میدادن عادت کردم.بعدم بیشتر ب مسائل بهداشتی دقت میکنم سبک زندکیمونم با بقیه فرق داره من چون حیوون خونگی دارم زیاد دستمو میشورم وکرنه حالت عادی وسواس اونجوری ندارم ک نیاز ب دکتر و روانپزشک باشه
اگه قبل و بعد پوست کندن و خورد کردن هر چیزی ، برداشتن وسیله آشپزی

قبل و بعد دستشویی

دستت کثیف بودنی

دستاتو بشوری عیب نداره ولی اگه مدام بشوری وسواسه و اینکه آب زیادم برای پوست خوب نیست

مثلا بگی باید دستمو در روز ۵۰ بار بشورم یا خورد به مبل بشورم و اینا وسواسه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
استرس ندارم
حیوونت چیه ما هم داشتیم پرنده شوهرم وقتی می ذاشت قفسش دستشو می شست فقط مدام نمی شست منم که بهش دست نمی زدم به زور به سرش یکم اونم بعدها

برعکس تو من میترسم و خوشم نمیاد نگهداریش سخته دردسر داره

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه قبل و بعد پوست کندن و خورد کردن هر چیزی ، برداشتن وسیله آشپزی

قبل و بعد دستشویی

دستت کثیف بودنی

دستاتو بشوری عیب نداره ولی اگه مدام بشوری وسواسه و اینکه آب زیادم برای پوست خوب نیست

مثلا بگی باید دستمو در روز ۵۰ بار بشورم یا خورد به مبل بشورم و اینا وسواسه
نه همون مثلا قبل سالاد درست کردن چیزی خورد کردن میوه خوردن این چیزا
خوب خیلیا اهمیت نمیدن با همون دست کثیف میخورن
ولی من نه حتی بیردن باشم الکل میزنم دستم بعد چیزی میخورم

بالا