بنظرتون برم خونه کسی که کودکیم رو خراب کرد

Aylinm

کاربر جدید
بچه‌ها من وقتی دوازده سالم بود از طرف پسر خالم مورد آزار ج...ی قرار گرفتم چهارده سالگی فهمیدم چه بلایی سرم اومده البته قبلش میدونستم کار بدی بود اما نه در این حد اون موقع زیاد نمی‌دونستم بعد اون دیگه کلا نرفتم خونه خالم که اونو نبینم هر دفعه مادرم بهونه می آورد درس دارم الآن هجده سالمهامروز گفتن واسه افطار دعوتید فردا شب و اینکه آدم های بزرگ میان ( شما فکر کنید مثلاً بزرگ خانواده میاد) ب مادرم گفتم نمیرم کلی دعوام کرد و فحشمم داد گفت باید بیای بعدش بابام اومد خونه یهو گفت تا کی قراره بگی درس دارم حتماً میای مادرم گفت با مو میکشونمت چیکار کنم تو رو خدا بگید من مطمئنم برم تا چند ماه افسرده میشم 😭من نمی‌خوام ببینم به مامانم گفتم از خالم خوشم نمیاد بدتر دعوام کرد قسم خورده با مو هام منو میکشونه می‌بره چیکار کنم 😭

استارتر
استارتر

Aylinm

کاربر جدید
تا چه حد بهت آزار رسوند
خب به مادرت بگو چرا بدت میاد
پنهون نکن
کامل خیلی زشته بگم و مطمئنم بعد این همه سال پنهون کاری باورم نمیکنن با کلی خجالت اینجا گفتم به امید اینکه کسی راهنمایی کنه

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آخه ۶ سال گذشته الآن هجده سالمه باورم نمیکنن
همون موقع ک مورد تجاوز قرار گرفتید چرا اقدامی نکردید؟
خودتونم میل داشتید ب انجامش یا بی میل بودید ...
قضاوت نیستا
ولی اگ بی میل بودی چرا شکایت نکردی
من حقوقی هستم میتونم کمکت کنم اگ کمک بخاید

استارتر
استارتر

Aylinm

کاربر جدید
همون موقع ک مورد تجاوز قرار گرفتید چرا اقدامی نکردید؟
خودتونم میل داشتید ب انجامش یا بی میل بودید ...
قضاوت نیستا
ولی اگ بی میل بودی چرا شکایت نکردی
من حقوقی هستم میتونم کمکت کنم اگ کمک بخاید
اون موقع اصلا نمی‌دانستم این چیزا چیه چهارده سالگی فهمیدم اصلا حسی نداشتم
به هیچکس نگفتم فقط یکی از دوستای قدیمیم می‌دونه؛) آخه بعد شش سال هم اثری نمی مونه این همه سکوت کردم دیگه نمیگم کلا فقط بگید قضیه مهمونی رو چیکار کنم نمی‌خوام کلا ببینمش

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
همین امشب ب مادرت بگو
ونرو

اون عنتر چن سالش بود اون موقع

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بچه‌ها من وقتی دوازده سالم بود از طرف پسر خالم مورد آزار ج...ی قرار گرفتم چهارده سالگی فهمیدم چه بلایی سرم اومده البته قبلش میدونستم کار بدی بود اما نه در این حد اون موقع زیاد نمی‌دونستم بعد اون دیگه کلا نرفتم خونه خالم که اونو نبینم هر دفعه مادرم بهونه می آورد درس دارم الآن هجده سالمهامروز گفتن واسه افطار دعوتید فردا شب و اینکه آدم های بزرگ میان ( شما فکر کنید مثلاً بزرگ خانواده میاد) ب مادرم گفتم نمیرم کلی دعوام کرد و فحشمم داد گفت باید بیای بعدش بابام اومد خونه یهو گفت تا کی قراره بگی درس دارم حتماً میای مادرم گفت با مو میکشونمت چیکار کنم تو رو خدا بگید من مطمئنم برم تا چند ماه افسرده میشم 😭من نمی‌خوام ببینم به مامانم گفتم از خالم خوشم نمیاد بدتر دعوام کرد قسم خورده با مو هام منو میکشونه می‌بره چیکار کنم 😭
چرا مادرا درک نمیکنن بابا حتما یه چیزی هست نمیاد اگه من اونجا بودم حالیش میکردم
البته منم بیبخارم برو ولی سعی کن اصلا نگاش نکنی اون کثافت رو

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
توی چشم های بابات زل بزن
بگو از نگاه های
پسرش خوشم نمیاد
واضح و بلند حرفت بگو
بابات تا تهش می فهمه
مامانت هر چی می خواد جیغ بزنه
بگو پسرش **** هست
دیگه خنگ هم باشند منظورت می فهمند
اگر خواستی بعدا به اون مادر بگو

استارتر
استارتر

Aylinm

کاربر جدید
توی چشم های بابات زل بزن
بگو از نگاه های
پسرش خوشم نمیاد
واضح و بلند حرفت بگو
بابات تا تهش می فهمه
مامانت هر چی می خواد جیغ بزنه
بگو پسرش **** هست
دیگه خنگ هم باشند منظورت می فهمند
اگر خواستی بعدا به اون مادر بگو
واقعاً درست گفتی؛)

استارتر
استارتر

Aylinm

کاربر جدید
چرا مادرا درک نمیکنن بابا حتما یه چیزی هست نمیاد اگه من اونجا بودم حالیش میکردم
البته منم بیبخارم برو ولی سعی کن اصلا نگاش نکنی اون کثافت رو
خیلی بده وقتی میبینی طرف رو تو شاید درک نکنی اما تو همون لحظه همه چیز چندین بار واسه آدم مرور میشه

استارتر
استارتر

Aylinm

کاربر جدید
ازنظرمن حتی اگه قابل اعتمادم نباشه باااااید بگه
و برن پیش دکتر زنان ببین آسیب در چه حد بوده
از اتفاق های بعد گفتن میترسم وگرنه خیلی‌ وقت بود میگفتم؛(

بالا