بعد از ماه صفر عروسیمه

استارتر
استارتر

نقره ی دریا

کاربر جدید
ما تهرانیم اون ساکن پرند 29 سالشه دانشجوی وکالته و کار املاک میکنه
خب باید بیشتر اشنا شین باید البته بیاد خانوادش رو بیاره رسمی خونتون..ک شما بعدش برید تحقیق کنید .الان عجله نکن اول باید بیاد خواستگاری ک مطمئن بشی اومده بعد بری تحقیق

baloot_dana

⭐کاربر فعال⭐
اهاااا خوب تهران ببخشید پسرا تا دوست نشن و مزه مزه نکنن نمیرن جلو خیلی ازذواج کم شده تو بالاشهر م ازدواج سفید میکنن هم خونه هستن همه
خوب طرفت ک‌میخواد بیاد جلو تو ناز نکن دیگه خخخ

استارتر
استارتر

نقره ی دریا

کاربر جدید
اهاااا خوب تهران ببخشید پسرا تا دوست نشن و مزه مزه نکنن نمیرن جلو خیلی ازذواج کم شده تو بالاشهر م ازدواج سفید میکنن هم خونه هستن همه
اره وضعیت خیلی خرابه بخدا...همینجا هم دیشب یه دختری رو دیدم تا اخر شب تو حرفاش مونده بودم...میگفت من با یه پسریم شب و روز هم باهمیم ولی خانوادش نمیزارن ک عقد کنیم یا ازدواج کنیم ماهم همینجوری ادامه میدیم ..دیگه واقعا وضعیت بدی شده

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اون ک نمیتونه کاری کنه اگه خانوادش بلند نشن برقصن اینا...اون فقط چیزایی ک میخوام رو انجام میده مثلا کدوم تالار و اتلیه اینا ولی جو عروسی رو نمیتونه کاری کنه ک ☹️☹️☹️خودشم میگه روم نی برقصم فقط برات دست میزنم 😭😭
مگه مهمه که اونا برقصن یا نه ؟!به خانواده و دوستای خودت بسپار مجلس رو گرم کنن
از اون گذشته دیگه تو عروسیا بیشتر عروس و داماد وسطن

استارتر
استارتر

نقره ی دریا

کاربر جدید
اهاااا خوب تهران ببخشید پسرا ت

مگه مهمه که اونا برقصن یا نه ؟!به خانواده و دوستای خودت بسپار مجلس رو گرم کنن
از اون گذشته دیگه تو عروسیا بیشتر عروس و داماد وسطن
خب خانواده من همشون نمیان چون مشکل خانوادگی داریم..بعد عروسیمون هم تو شهر خودمون نیست بخاطر همین دوستای من نمیان شهر دور ...بیشتر اونایی ک تو عروسی هستن اقوام شوهرم هستن

Choi mary

مدیر
بزار یه نصیحت خواهرانه بهت بکنم همیشه خانواده داماد کمتر از خانواده عروس هیجان دارن مگر اینکه بچه اشون تک فرزند باشه یا تک پسر
و هیچ عروسی اونی نمیشه که عروس انتظارش رو داره پس از الان یه سر عروسیت رو شل بگیر که بعدا نارحت نشی
حتی توی لاکچری ترین عروسی ها هم یه اتفاق هایی هست که عروسی رو به کام عروس و داماد تلخ کنه پس از الان به خودت قول بده هر اتفاقی افتاد فقط به فکر خوش گذرانی باشی سخت نگیری برای خودت و خانواده ات بی خودی اعصاب خودت و دیگرون رو به هم نزنی

سادات

کاربر جدید
خب ایرادی نداره ..باید ببینی از چجور مردا خوشت میاد...مثلا من خودم چون مذهبیم دوست داشتم شوهرمم مذهبی باشه پس جاهایی ک بیشتر مذهبی اینا هستن میرفتم 😁😁خلاصه اگه از مردایی خوشت میاد ک مثلا مثبت و کار اداری اینا هستن باید اونجاها بری ببینم کی بپسنده بیاد جلو خخخ شوخی میکنم نمیدونم هر کی یه جوری قسمتش میشه یکی از دوستای خودم موقعی ک رفته بود ماهی نوروز بگیره همونجا پسره دیده بودش و پسندیده بود و اومد خواستگاری
همسرتم مذهبی شد؟
از کجا پیداشون کردی؟🤭😂

بالا