برزخ

ملیحه

مدیر
Black-White-7.jpg

به نظرم هیچوقت نباید پیش خودت فکر کنی که کسی را خیلی خوب میشناسی ، هر چند سال باشد ، هر چقدر هم از آشنایی ات گذشته باشد .

بعضی اوقات حرف های بعضی از آدم های درون زندگی مان اندازه ی موج انفجار یک بمب ما را موج زده می کنند .

انقدری که پیش خودت بگویی حتما این آدم را هک کرده اند !! نه نه حتما هک کردنش ، امکان ندارد این همان آدم قبلی باشد !

می خواستم بگویمش که تو را به خدا کار را از اینی که هست خراب تر نکن ، این حرف هایی که نمیدانم داری از کجا می آوریشان را نصف کاره بگذار و فقط برو . من تا همین جایش هم زیادی شنیدم ، اما موج حرف هایش نمی گذاشت حرف بزنم و فقط نگاهش می کردم .

سخت ترین درک دنیا زمانی است که بین یک برزخ گیر می کنید .

برزخی که یک طرفش دوست داشتنی ترین موجودی است که تا به حال میشناختی اش

و طرف دیگر دوست داشتنی ترین موجودی است که احساس میکنی هرگز نمیشناختی اش

همین .

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من این متنو با تک تک سلولام حس کردم
امسال یه اتفاقی افتاد به این موضوع پی بردم
ولی دیگه نمیتونم به احد و ناسی اعتماد کنم😂

استارتر
استارتر
ملیحه

ملیحه

مدیر
من این متنو با تک تک سلولام حس کردم
امسال یه اتفاقی افتاد به این موضوع پی بردم
ولی دیگه نمیتونم به احد و ناسی اعتماد کنم😂
چقدر سخته !!! واقعا تمام ساختارِ آدم یهو ریزش میکنه و این خیلی ناراحت کننده‌س

والریا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چقدر سخته !!! واقعا تمام ساختارِ آدم یهو ریزش میکنه و این خیلی ناراحت کننده‌س
اینطوریه که بعد از این اتفاق تو حتی خودتم دیگه نمیشناسی درسته ادم از درون کامل ریزش پیدا میکنه
حالا دیگه با دوتا موضوع درگیری یکی اینکه طرفتو دیگه نمیشناسی یکی هم خودتو

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
مشاهده پیوست 358431

به نظرم هیچوقت نباید پیش خودت فکر کنی که کسی را خیلی خوب میشناسی ، هر چند سال باشد ، هر چقدر هم از آشنایی ات گذشته باشد .

بعضی اوقات حرف های بعضی از آدم های درون زندگی مان اندازه ی موج انفجار یک بمب ما را موج زده می کنند .

انقدری که پیش خودت بگویی حتما این آدم را هک کرده اند !! نه نه حتما هک کردنش ، امکان ندارد این همان آدم قبلی باشد !

می خواستم بگویمش که تو را به خدا کار را از اینی که هست خراب تر نکن ، این حرف هایی که نمیدانم داری از کجا می آوریشان را نصف کاره بگذار و فقط برو . من تا همین جایش هم زیادی شنیدم ، اما موج حرف هایش نمی گذاشت حرف بزنم و فقط نگاهش می کردم .

سخت ترین درک دنیا زمانی است که بین یک برزخ گیر می کنید .

برزخی که یک طرفش دوست داشتنی ترین موجودی است که تا به حال میشناختی اش

و طرف دیگر دوست داشتنی ترین موجودی است که احساس میکنی هرگز نمیشناختی اش

همین .

بله درسته، هر چقدر محبت کنی دنیا باهات بد میشه، اما کافیه بدرفتار کنی متأسفانه می‌بینی که بهتر خیر بهت رسیده،

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
نه واقعا اینو قبول ندارم : (
می‌دونی اجی، الان نگاه کن، چقدر تو این دنیا بدی زیاد شده،
تو طول تاریخ حاکمی که خوب بوده چقدر عمر حکومتش کوتاه بوده، برعکس اونی که ظالم بوده ۱ قرن رو رفته،
کسی که خوبی می‌کنه میبینه از بهترین دوسش بدی میبینه، جالبه همون جمع دوستی میرن طرف اونی که بده، اون خوبه همیشه مظلوم،

استارتر
استارتر
ملیحه

ملیحه

مدیر
تو طول تاریخ حاکمی که خوب بوده چقدر عمر حکومتش کوتاه بوده، برعکس اونی که ظالم بوده ۱ قرن رو رفته،
کسی که خوبی می‌کنه میبینه از بهترین دوسش بدی میبینه، جالبه همون جمع دوستی میرن طرف اونی که بده، اون خوبه همیشه مظلوم،
به این صورت اصلا برام پیش نیومده . شاید درکش نکردم

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
موافقم زیاد دیدم 💔

بالا